Reklaam:

Helena-Reet: Täna toimus üleeestiline viiulikonkurss – Minu tütreke, 11-aastane Estella Elisheva, ametlikult kolmas parim viiuldaja Eestis!

Helena-Reet: Täna toimus üleeestiline viiulikonkurss – Minu tütreke, 11-aastane Estella Elisheva, ametlikult kolmas parim viiuldaja Eestis!

NordenBladet – Minu silmatera, 11-aastane tütreke Estella Elisheva valmistab mulle rõõmu iga päev! Täna tuli ta koju auhinnaga “Eesti parim viiuldaja” III koht – ning ta on vaid 11-aastane! Olen nii uhke! Super suur aitäh Saku Muusikakooli õpetajale Kaari Klesment´ile, kes sa oled temas sellise muusikaarmastuse tekitanud! Nii vinge – olen nii õnnelik, tänulik ja uhke! Väga tubli saavutus nii enda vanuseklassis kui ülevaatlikult laiemas perspektiivis.

Räägime Estella Elisheva´ga iga päev elust ja tulevikust – tal on väga kindel siht silme ees. Me rõõmustame koos kõigi saavutuste üle, ent teame ka seda, et maailm on suur ja lai ning see, et keegi on super tubli oma kodumaal, ei tähenda veel automaatselt läbilööki ning edu terves maailmas. Ent meil on suur siht seatud – ei väiksem ega suurem kui see, et saada maailmatuntuks ning tunnustatud viiuldajaks terves maailmas. Kui nüüd seda lauset täpsustan, siis minu eesmärk on, et minu tütrest saaks kuulsaim ja edukaim viiuldaja maailmas ning tema enda eesmärk on see, et ta saaks heaks ja andekaks viiuldajaks, kes tunneb muusikast rõõmu – me esindame siinkohal suhteliselt erinevaid vaateid ning tihti vaidleme ka sellel teemal – mõlemad kangekaelsed ning oma mõtteid, moraali ning tõekspidamisi kaitsvad. Tema on kunstnik, mina olen ärinaine – aga meie koostöö sujub suurepäraselt. Me mõlemad motiveerime üksteist – see on isegi uskumatu, kuidas 11-aastane laps võib motiveerida oma 39- aastast ema ja mina suudan temas tekitada inspiratsiooni harjutada ning unistada suurelt. Me oleme super tiim! I love you Estella Elisheva! Oled nii tubli! Olen su järjekordse saavutuse üle väga väga õnnelik!!

Playing Morrison´s Jig – such a great piece of Celtic music! Morrison´s Jig – Also known as Cry Of The Celtic, Jim Morrison’s, Maurice Carmondy’s Favorite, Maurice Carmondy’s Favourite, Mayor Harrison’s Fedor, Morrison’s Aaron, Morrison’s No. 1, Paddy Stack’s Fancy, Port Ui Mhuirgheasa, Stick Across The Hob, The Stick Across The Hob, Tom Carmondy’s Favorite. This jig, usually just called “Morrison’s,” gets its name from the renowned Sligo-born Irish-American fiddler James Morrison (1891 – 1947) who, in fact, did not write it Celtic music is a broad grouping of music genres that evolved out of the folk music traditions of the Celtic people of Western Europe. It refers to both orally-transmitted traditional music and recorded music and the styles vary considerably to include everything from "trad" (traditional) music to a wide range of hybrids. Celtic music means two things mainly. First, it is the music of the people that identify themselves as Celts. Secondly, it refers to whatever qualities may be unique to the music of the Celtic Nations. #musician #musicproduction #100daysofpractice #music #viola #violin #skripka #violino #fiol #violinist #violinista #viiul #viiuldaja #viulu #viulunsoittaja #fiolspelare #playingviolin #snkt #americasgottalent #xfactor #youngmusician #celticmusic #Irishmusic #vikings #teenchoice #lovemusic #sunägukõlabtuttavalt #Scandinavianviolinist #OHMYGOSSIPteen #EstellaElisheva

A post shared by Estella Elisheva (@estella.elisheva) onReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service