Bloglist24

 Bloglist24.com kutsub Eesti blogijaid end registreerima!

______________________________________________________

Hei blogijad!
Bloglist24.com on TASUTA blogikataloog, mis sisaldab huvitavaid ning enim loetud blogisid üle maailma. Blogijad saavad endale uusi lugejaid ning külastajad leiavad huvitavaid blogisid, mida lugeda. Blogijatel on võimalus tutuvuda uute blogijatega ning reklaamida oma blogi.

Ettevõtetel on Bloglist24 kaudu lihtne ja hea leida blogijaid, kes reklaamiksid nende kaupa, kirjutades originaalseid blogipostitusi, tehes pildigaleriisid ning toote ülevaateid. Bloglist24’s saab blogisid lisada ning sorteerida nii kategooriate (ilu, mood, tervis, käsitöö, toit, trenn, DIY, huumor, kodu, aed jne) kui ka blogimise keele järgi. Samuti on olemas registreeritud blogide/blogijate lühitutvustus, otselink lehele, Twitterisse, Facebooki, Instagrami — kõik mis teeb just endale meelepärase blogija/blogi/teema leidmise lihtsaks! Esindatud on ka Eesti blogid!

Kutsume:
BLOGIJAID /VEEBILEHTEDE OMANIKKE
tasuta lisama oma blogi/lehte &
BRÄNDE soodsa tasu eest korraldama auhinnamäge, registreerima oma visiitkaarti või andma blogijatele läbi Bloglist24 meediabaasi blogimisülesandeid (küsi huvi korral rohkem infot Bloglist24 kontaktvormi kaudu). Bloglist24 jõuab iga päev läbi veebilehe ning sotsiaalvõrgustiku (Twitter; Facebook) rohkem kui 150000+ lugejani!

 

Kuidas lisada oma blogi/veebilehte?
*Blogi võib lisada ainult blogi/veebilehe omanik.
*Blogikataloog on inglise keelne (ka võõrkeelsetele blogijatele) ning andmed blogi kohta tuleb sisestada inglise keeles.
*Et teie blogi kvalifitseeruks, peab see aktiivne, huvitav ning töötav blogi olema. Alles alustavates blogides aga peab olema minimaalselt 20 postitust.

Samm #1:
Vali endale meelepärane Bloglist24 bänner ning paiguta oma blogi esilehele. Ainult Bloglist24 bänneriga blogid lisatakse kataloogi, promotakse sotsiaalmeedias ning saadetakse ettevõtetele kaalumaks reklaamivõimalusi.

Kopi kood (leiate Bloglist24.com lehelt) ning lisage oma lehele (Dashboard ?Appearance ?Widgets ?Text) ???

Bloglist24-com-

Bloglist24

Bloglist24

Bloglist24

Samm #2:
Saada Bloglist24 lehelt täidetud väljadega kiri:
1. Blogi pealkiri:
2. Blogi URL: http://
3. Blogi autori nimi või alias:
4. Blogimise keel:
5. Lühike blogi tutvustus (inglise keeles):
6. Facebook URL:  https://
7. Twitter @Name:
8. Instagram:
9. Blogi kategooria (inglise keeles):

Valida saate maksimaalselt kolm kategooriat
Entertainment & Celebrity (meelelahutus & staarid); Science & Technology (teadus & tehnoloogia); Politics & Economics (poliitika & majandus); Education & Career (haridus & karjäär); Music & Television (muusika & televisioon); Arts, Crafts & DIY (kunst, käsitöö & DIY); Fashion & Beauty (mood & ilu); Travel & Culture (reisimine & kultuur); Books & Writing (raamatud & kirjandus) ; Sports & Fitness (sport ja fitness); Health & Body (tervis & keha); Home & Interior (kodu & interjöör); Home & Kids (kodu & lapsed); Home & Gardening (kodu & aiandus); Reviews & Giveaways (toote kirjeldused & auhinnamängud); Blog Directories (blogikataloogid); Design & Decor (disain); Pets & Animals (loomad); Gay & Lesbian (gei & lesbi); Relationships (suhted); Photography (fotograafia); Psychology & Spirituality (psühholoogia & spirituaalsus); Humour (huumor); Lifestyle (elustiil); Gaming (mängud); Food (toit)

Kui teie blogi sobib Bloglist24 kriteeriumitega, lisatakse see ca 2 nädala jooksul kataloogi!

Tags: #Eesti #EestiBlogid #Blogija #Blogijad #Ohmygossip #Bloglist24 #bloggers #blogger #blog #blogs #blogg #bloggare #blogi #blogija #blogid #blogit #bloggaaja #blogging #ListofBlogs #blogueros #list #top #topblogs #blogtoplist #toplist #directory #directoriodeblogs #assignment #bloggingassignment #traffic #visitor #brand #business #marcas #agency #startup #connect #site #website #magazine #journalist #journalists #writer #writers #addyourblog#write #post #database

______________________________________________________

Leia Bloglist24 sotsiaalmeediast:
Twitter: @Bloglist24
Facebook: Bloglist24