Avalda arvamuslugu ✍️

Back to homepage

Saada NordenBladet´ile oma arvamuslugu!

Ootame Teie arvamuslugusid märksõnaga “ARVAMUSLUGU” aadressile info@nordenbladet.com

Tingimused ja informatsioon arvamusloo esitajale:
-Arvamuslugu ei või varem avaldatud olla. Meile saadetud arvamuslugu ei või peale selle meie poolt avalikustamist ka enam teistele toimetustele saata. Kui soovite saata hoopis pressiteadet, siis palun tehke pealkirja juures sellekohane märge.
-Arvamuslugu peab olema pealkirjastatud ning vajalik on autori nimi. Soovi korral võite sulgudesse lisada ka oma positsiooni/tiitli/töökoha.
-Arvamusloole võite soovi korral lisada pildi/galerii. Foto(de) autor peate olema teie ise või peate omama pildi/piltide autoriõigusi. Vastutus võõraste piltide saatmise või valeinfo andmise eest lasub teil.
-Arvamuslugu kajastatakse NordenBladet´is nädala jooksul, kui see sobib/kattub NordenBladet´is kajastavate teemadega. NordenBladet´il on õigus loo avaldamisest loobuda. Mitteavaldamise puhul teile sellekohast teadet ei saadeta.
-Arvamuslood ja nende juurde kuuluvad fotod ei kuulu honorariga tasustamisele.
-Avaldatud arvamuslugusid me hiljem ei muuda ega kustuta, seega palun veenduge enne nii faktides, õigekirjas kui nimede täpsuses.
-Arvamusloo maksimaalne pikkus võib olla 3600 tm (2 A4 lehekülge).
-Teie saadetud arvamusloo võime peale NordenBladet Estonia lehel ilmumist tõlkida ja avaldada ka meie teistel Skandinaavia NordenBladet saitidel ning Nordic News Service uudiseid edastavatel lehtedel. Samuti võime seda jagada oma sotsiaalmeedia lehtedel.


NordenBladet

(Nordic News Service)

Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service