Reklaam:Janne Saar avaldab Ohmygossip.ee’le nipi, millega tema raha säästab

Räägime Los Angeleses elava andeka muusiku, sõnade autori ning lauljanna Janne Saarega rahast, brändidest, stilistikast ning stiilist. “Materiaalne külg mind ei huvita, otseselt ma raha taga ei aja. Siit ilmast lahkudes ei saa me nagunii midagi kaasa võtta,” räägib Janne

Read More

Inno Tähismaa Ohmygossip.ee’le: Välismaale minnakse suure raha eest otsima seda, mis kodus nina all on olemas

“Elan väga aktiivset ökoelu ning jälgin hoolikalt, mida suhu panen. Nagu öelakse, oled see, mida sööd,” räägib tuntud blogija ja mitme lapse isa Inno Tähismaa Ohmygossip.ee uuele Öko-elu rubriigile.

Read More

Andra Veidemann avaldab Ohmygossip.ee´le “retsepti” ebavõrdsuse vähendamiseks

“Kõige tulemuslikum „ravim“ ebavõrdsuse vähendamiseks ja järeltulevatele põlvedele parema toimetuleku tagamiseks on tänapäeva vajadustele vastav võrdselt kõigile kättesaadav haridussüsteem, sest üksnes oskused ja teadmised loovad eelduse, et me ühel päeval elaksime paremini toimetulevas ja hoolivamas Eestis,” räägib poliitik Andra Veidemann

Read More

Kirjanik Sven Kivisildnik Ohmygossip.ee´le: Tulevik on minu jaoks läbitud etapp, olen laiadest massidest kahe ringiga ees

Terava keele ja lõbusa meelega ajakirjanik ja kirjanik Sven Kivisildnik räägib Ohmygossip.ee-le, et alustas kirjutamist keskkoolis selleks, et tundidest kõrvale hiilida. “Hakkasin kirjutama keskkoolis, sest Rakvere 1. Keskkoolis olid omaloomingu päevad, kes käisid omaloomingu päeval kirjutamas ei pidanud tundides konutama,

Read More

Tasuvaimad ametid aastal 2030 ehk mida peaksid meie lapsed õppima

Eksperdid hoiatavad, et 20 aasta pärast ei pruugi enam täna tasuvad tööd panganduses, juuras ja börsil nii kasumlikud olla. Futuroloogiaga tegelevate teadlaste hinnangul on 10-20 aasta pärast täielikult muutunud viis, kuidas me töötame ning levinud võivad olla paljud ametid, millele

Read More

Koerad on võimelised õppima sõnu ning on sama intelligentsed nagu kaheaastased lapsed

OHMYGOSSIP — Koerad oskavad arvutada, saavad aru enam kui 150-st sõnast ning on sama intelligentsed nagu kaheaastane laps. Seda väidab ameerika teadlane, olles läbi töötanud arvukalt vastavaid uurimusi.

Read More

Minu salajane lesbielu

Kahe lapse ema Eilen (39) oli olnud aastaid abielus, kui avastas, et kõik tema elus on vale. Kõige raskem oli oma abikaasale üles tunnistada, et ta on lesbi, aga see on ka suurim asi, millega ta elus hakkama on saanud.

Read More

Rubriik “Nädalalõpp”: Soovitusi jagab Power Hit Radio saatejuht Kertu Jukkum!

OHMYGOSSIP — Power Hit Radio särtsakas saatejuht Kertu Jukkum jagab Ohmygossip’i uues rubriigis “Nädalalõpp” ideid, mida nädalavahetusel ette võtta!

Read More

Rubriik “Lugemiselamus”: Oma lemmikraamatutest räägib poliitik Lauri Laasi!

“Öelda, et need raamatud muutsid minu elu, oleks ehk liialdus. Kindlasti on nad aga mingil hetkel muutnud minu arusaamu ning vaateid elule,” räägib poliitik Lauri Laasi Ohmygossip.ee uuele rubriigile “Lugemiselamus – 5 raamatut, mis muutsid mu elu”.

Read More

Kuidas hooldada juukseid suvel? + Räsitud juuste taastamise nipid!

OHMYGOSSIP — Ilmad on mõnusalt suvised ning kõik on saanud juba nautida mõnusat Eestimaa päikest. Kuidas hooldada juukseid suvel ning kaitsta neid kuuma päikese ning soolase merevee eest?

Read More

Mari Metsallik Ohmygossip.ee-le: Taevas ei ole midagi sellist, mida mitte uskuda

OHMYGOSSIP — Jäära tähtkujus sündinud kaunis modell, raamatu autor ja looduslaps Mari Metsallik räägib, et on astroloogia vastu tundnud suurt huvi. “Taevas ei ole midagi sellist, mida mitte uskuda. Läbi sodiaagi reisides mõjutavad transiitsed planeedid meie psüühikat igal hetkel. Nende

Read More

Siiri Sisask Ohmygossip.ee’le: Elu ongi seiklus!

“Mina söön suvel peamiselt seda, mis mul aias kasvab. Ma kasvatan oma söögilava mürke kasutamata ja see on midagi, mida ma väga väärtustan,” räägib Siiri Sisask Ohmygossip.ee’le ning lisab, et suvel peaks inimene toituma nii, et kõik, mis talveaga vajaka

Read More

13 asja, mida 30-aastased naised soovivad öelda noorematele

OHMYGOSSIP — Kas arvasid, et tead juba kahekümnesena elust kõike? 30-aastased soomlannad ütlevad sulle Iltalehti.fi vahendusel, mida õigupoolest peaksid kõrva taha panema.

Read More

Minna Parikka — soomlanna, kelle kingakollektsiooni saadab peadpööritav edu!

OHMYGOSSIP — Staarid ümber maailma on hullumas soomlanna Minna Parikka kingade järgi! Minna disainitud kingi ihaldavad lausa sellised maailmakuulsad tähed nagu Lady Gaga, Cara DeLavigne ja Taylor Swift.

Read More

Piret Tali Ohmygossip.ee’le: Suvel ei aja mind kodumaalt mingi jõuga minema

“Ma arvan, et unistuste suvel tuled koduküla rannast, olgu mere või jõe äärest, sööd aias vaarikaid ja loed verandal raamatut, aega on palju, pere on koos ja kõik on rõõmsad ja päevitunud. Unistuste suves on mõõdukalt huvitavaid kohtumisi, elamusi ja

Read More

Virgo Veldi Ohmygossip.ee’le: Armastan olla koos perega!

“Unistuste suvi ongi siis kui saan teha seda, mida armastan ja kui saan olla koos oma perega,” räägib muusik Virgo Veldi Ohmygossip.ee’le.

Read More

6 fakti, mida sa veel Kristel Aaslaidi kohta ei teadnud

Kristel Aaslaid on tõusnud Eesti meelelahutusmaastikule peadpööritava kiirusega. Padjaklubi kaunitar ei jäta külmaks ei suuri ega väikseid fänne. TV3 on välja toonud 5 põnevat fakti, mida sa Kristelist teada võiks.

Read More

Anne Arrak Ohmygossip.ee’le: Unistan suurtest lavadest ja kaasa rokkivast publikust!

Õllesummeril koos bändiga üles astunud Anne Arrak räägib Ohmygossip.ee’le, et tema unistuste suvi sisaldaks põnevaid seiklusi, kaunist sääsevaba sooja ilma, suuri lavasid ning kaasa rokkivat publikut.

Read More

Modell Alexandra Elisabeth Ljadov jagas lava koos Kendall Jenneriga

OHMYGOSSIP — Eestist, Margit Jõggeri MJ agentuurist pärit modell Alexandra Elisabeth Ljadov ronib karjääriredelil aina kõrgemale. Maailmakuulsate brändide ning supermodellidega koostööd tegev ning külg külje kõrval moelavu vallutav kaunitar astus üles ka Pariisi kõrgmoenädalal.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service