Reklaam:

ERKI Moeshow lava ootab modelle!

OHMYGOSSIP —Tänavu 28. korda toimuv ERKI Moeshow läheneb täiel kiirusel. Disainerid on konkursile juba leitud, nüüd otsitakse säravaid modelle! Casting, kust võib alguse saada just Sinu modellikarjäär, toimub 11.aprillil.

Read More

Klassikaraadio peab sünnipäeva! Viiulil astub üles ka 8-aastane Estella Elisheva!

NordenBladet — Klassikaraadio tähistab aprillikuus 20. sünnipäeva saatesarjaga raadiojaama ajaloost, uue kammerliku kontserdiseeriaga, Eesti parima klassikaplaadi valimise ning CD-plaadiga “Klassikaraadio tuleb külla”. Sünnipäevahommiku pidulikul soovikontserdil astub viiulil üles ka 8-aastane Estella Elisheva viiuliõpetaja Kaari Klesment’i juhendamisel!

Read More

Beyonce ja Giuseppe Zanotti teevad kinga

OHMYGOSSIP — Beyonce ja Giuseppe Zanotti on löönud käed, et luua üks king. Ei, valmimas ei ole mitte kingakollektsioon, vaid ainult king.  Zanotti räägib ajakirjas Forbes, et nad tunnevad teineteist juba Beyonce’i bändi Destiny’s Child ajast saadik, ning et ta

Read More

Emilio Pucci uueks loovjuhiks sai Massimo Giorgetti

OHMYGOSSIP — Emilio Pucci endine loovjuht Peter Dundas töötab nüüd Roberto Cavalli loovjuhina. Pucci uueks bossiks saab Massimo Giorgetti.

Read More

Rihannast sai esimene mustanahaline Diori muusa

OHMYGOSSIP — J’Adore Rihanna! Lauljatar on uus ja ühtlasi esimene mustanahaline Diori saadik. Rihanna osaleb Diori Secret Garden kampaanias, mille võtted toimusid Versaills’is Steven Kleini kaamera ees, vahendab Mood. „Kampaania film ja trükiversioon ilmub kevadel,“ teatab Diori esindaja.

Read More

Peter Dundas ühines Roberto Cavalliga

OHMYGOSSIP — Roberto Cavalli uus loovjuht on Emilio Pucci endine loovjuht Peter Dundas. Dundas töötas Cavalli moemajas ka aastail 2002-2005, vahendab Mood.

Read More

Londonis Leicester Square’il avati “Tuhkatriinu” näitus

OHMYGOSSIP — Leicester Square’il Londonis on avatud “Tuhkatriinu” näitus, mis pühendatud nii hiljuti kinodesse jõudnud Kenneth Branaghi lavastatud uusversioonile kui ka nn klassikalisele Disney animeeritud “Tuhkatriinu” filmile, mis tähistab tänavu 65ndat sünnipäeva.

Read More

Modelliärinaine Margit Jõgger Ohmygossip.ee’le: Olen moemajades toimuvaga hästi kursis

Kaunis ja särav Margit Jõgger on üks kuumimaid modelliagente linnas – just tema on naine, kes aitas Karmen Pedaru üheks maailma tippmodelliks. Edukas ärinaine, MJ Model Management´i juht räägib meie stiilirubriiglile, kus temale enim shopata meeldib ning millised moekaubad teda

Read More

Anna-Maria Veidemann-Makko: Kuidas saab ühte pisikest 2-aastast tüdrukut tõugata nii, et kahhelplaadid purud?!

“Pärast emaks saamist on kõikvõimalikud laste teemad mulle väga hingelähedased ning nende suhtes tehtav ülekohus on minu jaoks väga kurb ja mõistetamatu. Eriti šokeeris väikese Emily juhtum ja võikad detailid, mis hiljuti kohtus ilmsiks tulid.”

Read More

Tiibeti munkade hea tervise marjad – goji berry´d

Harilik taralõng (Lycium barbarum) on maavitsaliste sugukonda kuuluv põõsas, mille kasulikke marju loodustoodete austajad tunnevad pigem goji-marjade või ka hundimarjadena (inglise keeles goji berry (kommertsnimetus), wolfberry). Pärineb taim arvatavasti Kagu-Euroopa ja Loode-Aasia vaheliselt alalt, olles levinud paljudesse maailma piirkondadesse. Kuna

Read More

Kes lahutavad sagedamini?

OHMYGOSSIP — Rootsis viidi läbi uurimus selle kohta, milliste elukutsete esindajad lahutavad abielu kõige sagedamini, kirjutab Aftonbladet.

Read More

Hannes Vanaküla Ohmygossip.ee’le: Paljud inimesed võtavad Marilyni öeldut puhta kullana

“Olgem ausad, intelligentseid olendeid ühiskonnas on 1%, ülejäänud 99% on usklikud. Vahet pole, kas usud Jeesusesse, parteisse, teadust või nõidasid,” räägib Hannes Vanaküla Ohmygossip.ee’le.

Read More

Helena-Reet: Estella Elisheva Soome ettevõtte “Yepzon” reklaamikampaanias

NordenBladet — Yepzon on soomlaste poolt loodud n-ö “jälitusseade”, mille abil on kerge tuvastada, kus Yepzonit kaasas kandev inimene asub. See on pisike ja mugav seade teadmaks, kus su lapsed üks kõik mis ajahetkel viibivad, vaatad vaid korra oma mobiiltelefonist

Read More

Suur zumbaparaad Murastes

OHMYGOSSIP — Pühapäeval, 26. aprillil toimub Murastes suur zumbaparaad! Jah, just nimelt paraad, kus üheskoos lõbusal tantsusammul läbi küla liigutakse.

Read More

Alumiiniumi sisaldavate toodete tarbimine võib soodustada vähi arengut

Tervisespetsialistid on seni pidanud alumiiniumi täiesti turvaliseks nii toidus, rõivastes, deodorandi koostises kui ka vaktsiini lisaainena. Kuid hiljutised uurimused viitavad, et sellel on vähki tekitav toime isegi 100 000 korda väiksemates annustes, kui paljudes tänapäeva tavatoodetes leidub.

Read More

Uuring: Oma õnne taset on võimalus mõjutada

USA Rahvuslik Teaduste Akadeemia (National Academy of Sciences) avaldas uuringu, mille kohaselt võib õnne taset püsivalt muuta abikaasa, püstitatud eesmärgid ning töökoormus, kirjutab Time.com.

Read More

Kogu tõde beebipillidest!

Soovimatu raseduse vältimine on kahtlemata õige tegu, kuid enne kui valite endale selleks sobiva vahendi tuleks end hoolikalt kurssi viia ka võimalike kõrvalnähtudega. Beebipillid on ühed populaarsemad rasestumisvastased vahendid – neid on mugav ja lihtne kasutada ning need toimivad peaaegu

Read More

Kuidas kiirelt ravida külmetust?

Kui tunned, et nina hakkab tilkuma, kurk on kibe või köha tuleb peale, hakkad tõenäoliselt haigeks jääma. Kui sa ei soovi nädal aega kodus haige olla, alusta raviga kohe!

Read More

Eesti mehed ei ole harjunud meestearsti külastama

Meeskülastajatel oli võimalus vastata küsitlusele, kus uuriti eesti meeste harjumusi külastada meestearsti nii oma terviseprobleemidega seonduvalt kui ka profülaktiliste terviseuuringute raames, kirjutab eesnaare.ee.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service