ERKI Moeshow lava ootab modelle!

OHMYGOSSIP —Tänavu 28. korda toimuv ERKI Moeshow läheneb täiel kiirusel. Disainerid on konkursile juba leitud, nüüd otsitakse säravaid modelle! Casting, kust võib alguse saada just Sinu modellikarjäär, toimub 11.aprillil.

Read More

Beyonce ja Giuseppe Zanotti teevad kinga

OHMYGOSSIP — Beyonce ja Giuseppe Zanotti on löönud käed, et luua üks king. Ei, valmimas ei ole mitte kingakollektsioon, vaid ainult king.  Zanotti räägib ajakirjas Forbes, et nad tunnevad teineteist juba Beyonce’i bändi Destiny’s Child ajast saadik, ning et ta

Read More

Emilio Pucci uueks loovjuhiks sai Massimo Giorgetti

OHMYGOSSIP — Emilio Pucci endine loovjuht Peter Dundas töötab nüüd Roberto Cavalli loovjuhina. Pucci uueks bossiks saab Massimo Giorgetti.

Read More

Rihannast sai esimene mustanahaline Diori muusa

OHMYGOSSIP — J’Adore Rihanna! Lauljatar on uus ja ühtlasi esimene mustanahaline Diori saadik. Rihanna osaleb Diori Secret Garden kampaanias, mille võtted toimusid Versaills’is Steven Kleini kaamera ees, vahendab Mood. „Kampaania film ja trükiversioon ilmub kevadel,“ teatab Diori esindaja.

Read More

Peter Dundas ühines Roberto Cavalliga

OHMYGOSSIP — Roberto Cavalli uus loovjuht on Emilio Pucci endine loovjuht Peter Dundas. Dundas töötas Cavalli moemajas ka aastail 2002-2005, vahendab Mood.

Read More

Londonis Leicester Square’il avati “Tuhkatriinu” näitus

OHMYGOSSIP — Leicester Square’il Londonis on avatud “Tuhkatriinu” näitus, mis pühendatud nii hiljuti kinodesse jõudnud Kenneth Branaghi lavastatud uusversioonile kui ka nn klassikalisele Disney animeeritud “Tuhkatriinu” filmile, mis tähistab tänavu 65ndat sünnipäeva.

Read More

Tiibeti munkade hea tervise marjad – goji berry´d

Harilik taralõng (Lycium barbarum) on maavitsaliste sugukonda kuuluv põõsas, mille kasulikke marju loodustoodete austajad tunnevad pigem goji-marjade või ka hundimarjadena (inglise keeles goji berry (kommertsnimetus), wolfberry). Pärineb taim arvatavasti Kagu-Euroopa ja Loode-Aasia vaheliselt alalt, olles levinud paljudesse maailma piirkondadesse. Kuna

Read More

Suur zumbaparaad Murastes

OHMYGOSSIP — Pühapäeval, 26. aprillil toimub Murastes suur zumbaparaad! Jah, just nimelt paraad, kus üheskoos lõbusal tantsusammul läbi küla liigutakse.

Read More

Alumiiniumi sisaldavate toodete tarbimine võib soodustada vähi arengut

Tervisespetsialistid on seni pidanud alumiiniumi täiesti turvaliseks nii toidus, rõivastes, deodorandi koostises kui ka vaktsiini lisaainena. Kuid hiljutised uurimused viitavad, et sellel on vähki tekitav toime isegi 100 000 korda väiksemates annustes, kui paljudes tänapäeva tavatoodetes leidub.

Read More

Uuring: Oma õnne taset on võimalus mõjutada

USA Rahvuslik Teaduste Akadeemia (National Academy of Sciences) avaldas uuringu, mille kohaselt võib õnne taset püsivalt muuta abikaasa, püstitatud eesmärgid ning töökoormus, kirjutab Time.com.

Read More

Eesti mehed ei ole harjunud meestearsti külastama

Meeskülastajatel oli võimalus vastata küsitlusele, kus uuriti eesti meeste harjumusi külastada meestearsti nii oma terviseprobleemidega seonduvalt kui ka profülaktiliste terviseuuringute raames, kirjutab eesnaare.ee.

Read More

Austraalia teismeline Christie Swadling näljutas end liikumisvõimetuks

Austraalia teismeline Christie Swadling näljutas end pikka aega kuni tarbis päevas vaid 200 kalorit, mistõttu muutus nii nõrgaks, et ei suutnud enam isegi kõndida.

Read More

Lõuna-Aafrika arstid siirdasid patsiendile uue peenise

Lõuna-Aafrika Vabariigi arstide teatel õnnestus neil teostada ajaloo esimene edukas peenise siirdamine. Kaplinna Tygerbergi haigla ja Stellenboschi ülikooli koostöös teoks saanud operatsioonist on möödas juba kolm kuud, kuid alles nüüd olid arstid valmis kindla veendumusega teatama, et siirdamine edukaks osutus,

Read More

Psühholoog vastab: Kuidas teha ennast meeldivaks, millest see meeldimine sõltub?

Lugeja küsib: „Tahaksin teistele meeldida. Vahest saan aru, et mind nagu tõrjutakse. Kuidas teha ennast meeldivaks, millest see meeldimine sõltub?”

Read More

Kardad vananeda? Õpi, kuidas kell seisma panna!

OHMYGOSSIP — Aja jooksul jäävad kõik vanemaks ning sinna pole midagi parata. Küll aga saab mõne lihtsa nipiga hoida nahka ja välimust kauem nooruslikuna.

Read More

Lapse ajukasvaja taandus tänu õigele toitumisele 75%

Õige toitumise mõjust vähi ravis kirjutatakse praegu palju ja see lugu on üks nendest. Josie Nunez’il diagnoositi ajuvähk 2008. aastal, kui tüdruk oli kaheksa-aastane. Laps kannatas iiveldushoogude ja peavalude all ning pikka aega ei teadnud arstid, mis on selle põhjuseks.

Read More

Retsept: Valmista 100% looduslik hambapasta

Viimasel ajal on palju räägitud hambapastadest ja sellest, et enamus poes müüdavatest pastadest sisaldavad fluoriidi, mis just kõige tervislikum ei ole. Kes looduspoodidest endale sobilikku alternatiivi leidnud pole, võib katsetada pastat ise valmistada.

Read More

Sibul on tõeline imerohi! Vaata, mille kõige vastu aitab!

OHMYGOSSIP — Sibulat on alati peetud erakordsete ravivõimetega taimeks. Sibul saab probleemideta hakkama väsimusega, vabastab stressidest ning vitamiinipuudusest.

Read More

Vitamiinid näpistavad sinu elueast veerandi

Inimesed, kes tavatoidule lisaks kasutavad C- ja E-vitamiini, võivad arvestada mitte tugevama tervise, vaid hoopis lühema elueaga, edastab Daily Mail Aberdeeni ülikoolis tehtud uurimust, vahendab Õhtuleht.

Read More
Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service