Eesti Panga ökonomist Kaspar Oja: Majanduslangus tuleneb peamiselt nõrgast väliskeskkonnast

Eesti Panga ökonomist Kaspar Oja sõnul on majandusareng olnud nõrgem kui Eesti Panga detsembris avaldatud prognoosis oodatud, kuna välisturgude olukord on olnud oodatust ebasoodsam. Lisaks sellele mängisid esimese kvartali majanduskasvu juures olulist rolli lühiajalised ja ühekordsed tegurid, nagu tavapärasest soojem

Read More

Indrek Neivelt majanduslangusest: Meie areng on juba tükk aega kinni

Pankur Indrek Neivelt ütles Eesti esimese kvartali 1,9 protsendilist majanduslangust kommenteerides, et sisemajanduse kogutoodang (SKT) ei peaks olema kõige tähtsam näitaja. “Ma arvan, et SKT võetakse liiga tõsiselt. SKT peaks olema ühest viiest kuni kümnest näitajast. Aga mitte kõige tähtsam

Read More

Taavi Rõivas: Rootsi kasvav majandus pakub võimalusi Eesti eksportijatele

Peaminister Taavi Rõivas ütles kohtumisel Rootsi peaministri Fredrik Reinfeldtiga, et suhted Eesti ja Rootsi vahel on väga head, kaubavahetus kahe riigi vahel suurenemas ning Rootsi kasvav majandus pakub võimalusi Eesti eksportijatele.

Read More

Soome maksuamet nõuab blogijatelt kingituste deklareerimist

Soome maksuamet koostas uued eeskirjad, kuidas blogijad peaksid oma töö tulemusi deklareerima. Lisaks sularahamaksetele peavad nüüd blogijad deklareerima ka kingitused ja tooted, mida nad saavad sponsoritelt ja reklaamiandjatelt.

Read More

Edie Campbell on Yves Saint Laurenti uus muusa

Yves Saint Laurenti septembris müügile ilmuva parfüümi muusa on Edie Campbell. Edie ühineb Jessica Chastaini ja Emily Bluntiga, kes esindavad parfüüme Manifesto ja Opium, vahendab Mood.

Read More

Joakim Helenius kaotab Ergo pensionifondid

Kindlustusseltsi Ergo pensionifonde haldava Trigon Capitali juhi Joakim Heleniuse sõnul ei mõjuta neid Ergo fondide plaanitav üleminek Nordeale. Helenius kinnitas, et müüki läksid kõik Ergo pensionifondid Eestis ja tehing on lõpusirgel. “Praegu on pigem tehnilised küsimused,” toonitas ta.

Read More

Svenska Dagbladet: Maailmapank kavandab Venemaale suurt laenu

Rootsi päevaleht Svenska Dagbladet on saanud oma valdusse e-kirja, mille Maailmapank on märtsis saatnud Põhjamaade ja Balti pankade peakontorile ja millest selgub, et Maailmapank tahab nende pankade osalusel laenata Venemaa energiaprojektidele kuus miljardit Rootsi krooni, vahendab E24.

Read More

Soome moe- ja disainibränd Marimekko tegi Banana Republic’ule kapselkollektsiooni

Marimekko näitab end mõne nädala pärast Banana Republicu poodide riiulitel – Soome moe- ja disainibrändi unikaalne värvi- ja mustripalett on leidnud tee 25osalise kollektsiooni rõivastele, vahendab Mood.

Read More

Christy Turlington on üle pika aja taas Eternity modell

Christy Turlington on üle 26 aasta jälle Calvin Kleini kuulsa parfüümi Eternity muusa, vahendab Mood.

Read More

Hannes Tamjärve ja Jüri Mõisa osalusega Nelja Energia avab uue tuulepargi

Hannes Tamjärve ja Jüri Mõisa osalusega Nelja Energia avab homme Lääne-Virumaal Kunda lähedal uue tuulepargi. Viru-Nigula vallas Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel valminud Ojaküla tuulepark on Nelja Energia uusim tuuleelektrijaam. Tegemist on esimese CO2 kvoodimüügi vahendite toel valminud tuulikupargiga.

Read More

Õnnelik olemine on teadlik valik — Need 27 harjumust teevad sind õnnelikuks!

Paljud inimesed veedavad oma elu oodates, millal nad õnnelikuks saavad. Sa võid mõelda stiilis “oleks mul rohkem raha…” või “kui vaid suudaksin kaalu langetada…” või midagi kolmandat, siis ma oleksin õnnelik. Avalik saladus on see, et sa võid olla õnnelik

Read More

Mari Martin: Tallinn Dollsi pilk on juba pikemat aega suunatud ka Tallinnast kaugemale

OHMYGOSSIP — Kodumaiste moerõivaste bränd Tallinn Dolls avas eelmise nädala reedel Soome pealinnas Helsingis oma esimese poe. Kamppi kaubanduskeskuses avatud poest leiab Tallinn Dollsi asemel rahvusvahelise kaubamärgi Dollabel, mille all ühendatakse kõik senised ja tulevased brändid, mis sündinud koostöös kohalike

Read More

Moedisainer Oksana Tandit avab Tornimäe ärikeskuses oma esinduskaupluse

OHMYGOSSIP — Eesti moedisainer Oksana Tandit avab 14. mail Tornimäe ärikeskuses spetsiaalselt oma kaubamärgile loodud interjööriga esinduskaupluse, eesmärgiga jõuda lähiaastatel sama kontseptsiooniga ka välisturgudele. Kevad-suvise kollektsiooni kõrval tulevad avamispeol esmaesitlusele moelooja originaalseid nahkaksessuaarid, vahendab Naine24.

Read More

Georgia May Jagger on uus Thierry Mugleri saadik

OHMYGOSSIP — Georgia May Jagger on Thierry Mugleri kultusparfüümi Angel uus muusa. Mick Jaggeri ja Jerry Halli tütar kõnnib oma ema jälgedes – Jerry on samuti olnud Angeli tüdruk. Angeli muusade hulka kuuluvad ka Naomi Watts ja Eva Mendes, vahendab

Read More

Jil Sanderi uueks loovjuhiks sai Rodolfo Paglialunga

OHMYGOSSIP — Jil Sander’i uus loovjuht on Rodolfo Paglialunga. Sander ise lahkus omanimelise kaubamärgi juhi ametist möödunud oktoobris ja see oli tema kolmas hüvastijätt.

Read More

Katy Perry kannab Prismatic World Tour turneel Roberto Cavallit

OHMYGOSSIP — Katy Perry kannab oma Prismatic World Tour nimelisel kontsertreisil Roberto Cavalli loomingut.

Read More

Belgium’s sensation Eden Hazard named PFA Young Player of the Year

OHMYGOSSIP — The Chelsea midfielder, who has scored 14 Premier League goals this term, finished ahead of Daniel Sturridge, who was named as runner-up with Southampton’s Luke Shaw in third.

Read More
Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service