Eestis kogunes esmakordselt Huvitava Kooli nõukoda

NordenBladet – Haridus- ja Teadusministeeriumi ellukutsutud Huvitava Kooli nõukoja esmakordsel kogunemisel lepiti kokku, et nõukojast saab hariduse kriitiline sõber, kes esitab ideid ja lahendusi kooli huvitavamaks muutmiseks ning hindab ka kavandatud tegevuste vastavust ühiskonna ootustele. Algatuse koordinaator Pille Liblik tutvustas

Read More

Olseni kaksikud tungivad parfüümiärisse

Mary-Kate ja Ashley Olsen esitlevad oma kaubamärgi Elizabeth and James debüütparfüüme, mida hakkab eksklusiivselt müüma Sephora kosmeetikakett. Esialgu on parfüümid saadaval vaid Ameerikas ja Kanadas, kuid Olsenitel on plaan vallutada ka Suurbritannia ja Jaapani turg, vahendab Mood.

Read More

Alexa Chung Longchampi kampaanias

Alexa Chung on Longchampi 2014. aasta kevad/suve ja sügis/talve kampaaniate staar. Briti modell esindab brändi Escales kollektsiooni, vahendab Mood.

Read More

Ennustaja Edgar: 2013 toob kohutavaid katastroofe: Viimsi ja Pirita mattuvad vee alla ning 2020 saabub kiviaeg

Ennustaja Edgar on teadjamees. Edgar valgustas ja saatis sõnumi Eesti rahvale saates “Võimalik vaid Eestimaal”, kus ta hoiatas eestlasi suurte katastroofide ning kiviaja eest, vahendab Publik.

Read More

Psühholoog vastab: Ma elan valedevõrgus. Mida teha?

Ohmygossip.ee lugeja küsib: “Olen enda kohta palju valetanud, ei tea ise ka miks. Nüüd peetakse mind hoopis teiseks inimeseks kui tegelikult olen. Valetan ka igapäevaselt päris palju, see tuleb iseenesest. Ei tea mida edasi teha.”

Read More

Vaata, millistes riikides on kõige pikem puhkus!

USA on ainuke arenenud riik, kus töötajatel ei ole seadusega ette nähtud kindlasti tasustatud puhkust. Iga neljas USA töötaja peab aga läbi ajama ilma ühegi tasulise puhkusepäevata, selgub majandus- ja poliitikauuringute keskuse CEPR uuringust, vahendab E24.

Read More

Miss Bum Bum Brasil 2013 — Dai Macedo Galerii+ videod!

OHMYGOSSIP — Brasiilias, Sao Paolos valiti sellel nädalal Miss Bum Bum 2013, ehk ihaldusväärseima pepuga piiga üle riigi. Võistluse võitis 106-sentimeetrise tagumikuümbermõõduga 25-aastane modell Dai Macedo, vahendab Ohmygossip.com.

Read More

Tehtud! Kerli esines USA tantsusaates 13 miljoni televaataja ees + VIDEO

Esmaspäeva õhtul esines “Dancing With the Stars” saates Kerli Kõiv, kes enam kui 13 miljoni vaatajaga teletantsushows esitatavale imelisele numbrile tausta laulis.

Read More

Arne Niidu soovitused riietumiseks

Kuidas muuta riietumine enese jaoks lõbusaks ja kirglikuks mänguks? Arne Niit jagam moenõu Sekretär.ee-s ning ütleb: “Vahel tasub küsida ka lähedastelt tagasidet. Muidu inimene muutub ebahuvitavaks kui vaid endaga konsulteerib. Ajapikku muutuvad ka eestlased maitsekamaks.” Arne Niidu esimene julgustus –

Read More

Emotsionaalne ja faktiline mälu ehk kuidas oma valuga toime tulla?

“Mäletad sa viimast korda, kui sa tõsiselt kellegi peale vihastasid? Sa võisid tunda, et sa põled seest. See kõik tundus sulle arusaamatu. Sa olid segaduses, pettunud ja vihane,” kirjutab Kaido Pajumaa portaalis Sisekosmos.

Read More

Top 10: Nemad on selle aasta enimteenivad artistid

Forbes reastas aastalõpu eel taas enimteenivad muusikud. Edetabeli tipus võidutseb Madonna, kes teenis möödunud aasta juunist tänavu maikuuni 125 miljonit dollarit.

Read More

Õnnetute naiste 14 jubedat harjumust

Siin on 14 kõige levinumat halba harjumust. Kui sa ei soovi saada õnnetuks naiseks, siis katsu neid punkte mitte järgida, kirjutab Alternet, vahendab Naistekas.

Read More

Uuring: Seened, mis soodustavad uute ajurakkude teket

Teatud seentes leiduv psühhoaktiivne aine psilotsübiin ja selle metabolismi käigus tekkiv psilotsiin on taas leidnud uuringutes kinnitust kui potentsiaalselt kasulik aine psüühikahäirete ravis. On leitud, et psilotsübiin kustutas hiirte mälust traumaga seotud hirmu ning stimuleeris isegi uute ajurakkude kasvu.

Read More

Kaheksa moodust, kuidas mehi magamistoas hulluks ajada

Suhtes olles võib kireleek kuude jooksul hääbuma hakata. Aastate pikkuses suhtes on veelgi keerulisem kirge elus hoida. Takerdume rutiini ega leia aega, et meestele piisavalt rahuldust pakkuda.

Read More

Adele ütles L’Orealile ei

2009. aastast on LOreali reklaamnäoks olnud Cheryl Cole. Sel aastal otsustati leida endale uus esindaja ja läbirääkimised Adele esindajatega möödusid lootustandvalt.

Read More

Värskel emmel Birgit Õigemeelel ilmub plaat

Birgit Õigemeelel ilmub värske plaat, mida tähistatakse ühe eksklusiivse kontserdiga! Birgit Õigememeel on üle mitme aasta valmis saanud uue sooloplaadi “Uus algus” ning 8. oktoobril emaks saanud laulukaunitar annab vaid ühe eksklusiivse kontserdi sel aastal plaadi esitlemiseks.

Read More

Kummalised faktid seksi kohta

USAs ilmuv ajakiri “Cosmopolitan” kirjutas seksi kohta käivatest kummalistest faktidest. Eriti rõhutas ajakiri seda, et naised on ainsad, kelle kehas on osa, mille ainsaks eesmärgiks on naudingu tekitamine.

Read More

Etniline kuuluvus võib mõjutada insuliini toimimist

Lundi Ülikooli, Stanfordi Ülikooli ja Kitasato Ülikooli teadlaste ühistöö näitas, et erineva etnilise kuuluvusega inimestel toimub insuliini vabanemine ja sellele reageerimine mõnevõrra erinevalt. Uuringu tulemused näitavad, et erinevast rahvusest terved inimesed hoiavad glükoosi normaaltasemeid mõnevõrra erinevatel viisidel, kirjutab Katrin Sak

Read More

TOP6: Need on maailma kõige kallimad käekotid!

OHMYGOSSIP — Saage tuttavaks, need siin on teadaolevalt maailma kõige kallimad käekotid. Esimest kohta hoiab 3.8 miljoni dollariga Mouawad’s 1001 Nights Diamond Purse. Ülejäänud top6 kohta kuulavad aga kõik Hermes’ile, vahendab Ohmygossip.se!

Read More
Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service