Siim Kallas: Tallinn-Helsingi tunnel ei ole täna jõukohane

Euroopa Komisjoni transpordivolinik Siim Kallase sõnul ei oleks tal Tallinna-Helsingi tunneli vastu midagi, kuid see ei ole praegu lihtsalt rahaliselt jõukohane.

Read More

Francesca Pascale unistab, et Itaalia ekspeaminister Silvio Berlusconi ta altari ette viiks

Francesca Pascale (28) andis intervjuus ajakirjale Vanity Fair teada, et ootab päeva, mil temast saab Itaalia ekspeaministri Silvio Berlusconi seaduslik abikaasa. Noort kena naist ei sega teadmine, et ta on oma suurest armastusest ligi pool sajandit noorem.

Read More

Liis Tappo-Treial: Riik peaks kindlasti laste huviringe toetama

Nelja lapse ema Liis Tappo-Treial avaldas ajakirjas Naised arvamust, et riik peaks väärtustama neid väheseid lapsi, kes meile ikka veel sünnivad ja toetama huviringides käimist.

Read More

Koit Toome: On suur vahe, kas laps istub kodus või käib laulmas ja tantsimas

Järgmise aasta riigieelarvest jäi välja lubatud huviringiraha lastele, sest riigil pole selleks võimalusi. Isa ja laulja Koit Toome märkis ajakirjas Naised, et sellest on kahju, sest huviringid tulevad lastele suuresti kasuks.

Read More

Sahinad! Venemaa president Vladimir Putin ja noor kallim Alina Kabajeva hakkavad abielluma

Venemaa president Vladimir Putin on oma eraelu viimastel aastatel üldsuse eest varjanud. Kuulujutud tema võimalikust lahkuminekust ringlesid üle viie aasta ning alles tänavu 6. juunil teatas ta koos Ljudmila Putinaga ootamatult, et nende ligemale 30 aastat kestnud abielu on tõepoolest

Read More

Ingrid Peek: Reis Indiasse muutis toitumisharjumusi

Populaarse raadiosaate “Hallo, Kosmos!” juht Ingrid Peek rääkis Naistelehele, et loobus seitse aastat tagasi liha söömisest, sest lihtsalt isu kadus ära.

Read More

Endine Vanilla Ninja liige Triinu Kivilaan sattus kasvaja tõttu haiglasse

Endise tüdrukutebändi Vanilla Ninja liige Triinu Kivilaan postitas Instagrami foto, kus ta lamab haiglavoodis. Juba kuuendat aastat Šveitsis elav Triinu kommenteeris  Vanilla Ninja Portaalile, et ta oli haiglas uuringutel ning tal on healoomuline kasvaja.

Read More

Edda Pauksoni elus on uus mees: see kõik on juhtunud nagu Eduardi vaikival heakskiidul

Edda Paukson, kes 34 aastat oli õnnelikus abielus Eduard Pauksoniga, otsustas pärast abikaasa surma ise mitte midagi uue mehe otsimiseks teha, vaid vaadata, mis saatusel talle varuks on. Nüüd on Edda elus mees, kes tuli ise ja jäigi.

Read More

Arstid: Steve Jobs oleks võinud vähist paraneda, aga tappis end arutu dieediga

Kui näitleja Ashton Kutcher elektroonikahiiu Apple asutaja Steve Jobsi puuviljadieeti omal nahal proovis, viidi ta kohutava kõhuvalu pärast haiglasse. Arstid on väitnud, et just arutu dieet ja usk alternatiivmeditsiini viis vähki põdenud Jobsi hauda kaugelt enne õiget aega, vahendab Õhtuleht.

Read More

Pink nimetati Billboardi Aasta Naiseks

Lauljatar Pink valiti tänavu Billboardi Aasta Naiseks. 34aastase Pinki möödunud aasta septembris ilmunud, järjekorras kuues, album tõusis esmakordselt Billboardi edetabelis esimeseks, vahendab Reuters.

Read More

Jeemenis lubatakse lapsi abiellu sundida: Pulmaööl vägistatud 8-aastase lapsmõrsja Rawan’i surm vapustas maailma

Euroopa Liidu välisasjade kõrge esindaja Catherine Ashton nõudis, et Jeemeni ametivõimud keelaksid laste abiellu sundimise. Maailma vapustas teade, et läinud nädalal suri kaheksa-aastane tüdruk pulmaööl saadud vigastustesse, vahendab Õhtuleht CNN’i.

Read More

Topeltrõõm! Õed Ojasaared on üheaegselt lapseootel

Vahepeal laias ilmas õnne otsinud ning aastakese eest kodumaale naastes oma joogastuudio avanud Mari Ojasaarel on hea uudis: ta saab mõne kuu pärast emaks!

Read More

Laura Põldvere ja Joel-Rasmus Remmel abilellusid

Möödunud pühapäeval kinkis lauljatar Laura Põldvere ametlikult oma käe ja südame ära — temast sai Laura Remmel! Joel-Rasmus Remmeli abikaasaks saanud Laura kinnitas juba kolm aastat tagasi Nipiraamatule antud intervjuus, et on abielu pooldaja, vahendab Naisteleht.

Read More

Uus läbilöök teaduses: Ohtlikke mälestusi on võimalik kustutada

USA teadlased suutsid esimest korda kustutada rottide ja hiire ajust ohtlikud narkootikumidega seotud mälestused samas teisi mälestusi kahjustamata. Aju on väga osav juhuslike detailide alusel mälestusi esile kutsuma, kuid sõltuvusest vabaneda püüdvatele või posttraumaatilise stressi läbi elanud inimestele võib see

Read More

Ida-Virumaal leiti arvatav Rooma-aegne suur ohverdamispaik

Kuu aega tagasi leidis arheoloogiahuviline Mihhail Stadnik Kohtla-Vanakülas esimese aastatuhande esimese poole ohverdamispaiga. Stadniku sõnul midagi sellist ta küll leida ei lootnud, sest otsis viikingite münte, aga see, mis välja tuli, on põnevam ja palju vanem, vahendas ERR uudisteportaal „Aktuaalset

Read More

Kriss Sooniku pesubränd valiti Suurbritannia CoolBrands nimekirja

Kriss Sooniku pesubränd valiti Suurbritannia mainekasse CoolBrands nimekirja, mis koondab kõige lahedamate brändide  loetelu aastaks 2013/14, vahendab Mood.

Read More

Christian Siriano loob oma moemaja

Christian Siriano laiendab oma õhtukleidiimpeeriumi. Telesaates Project Runway karjääri alustanud 27aastane moedisainer loodab aluse panna edukale elustiiliimpeeriumile, vahendab Mood.

Read More

Atomic Kitteni laulja Kerry Katona ootab viiendat last

Atomic Kitteny laulja ning realitistaar Kerry Katona ja tema kihlatu Georg Kayga ootavad oma esimest ühist last. Kerry on lapseootel kolmandat kuud, vahendab Ohmygossip.com.

Read More

Gabriel Kubjasel on uus armastus?

Gabriel Kubjase elus tundub olevat uus naine. “Nägin mõni nädal tagasi Farmi-Gabrieli ühe naisega. Ostsid Juurdeveo tänava Ameerika kaltsukast riideid,” vihjab Õhtulehele anonüümne allikas. “Sellist muljet küll ei jäänud, et mingi suvaline sõbranna oleks, paistsid ikka lähedased olevat.”

Read More
Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service