Reklaam:Kirke Algma: Mõni päev on kohe selline tunne, et tahaks särada

Ülimenukast teleseriaalist “Nurjatud tüdrukud” tuntud näitlejatar Kirke Algma, kes peagi Ameerikast tagasi Eestisse naaseb, pole kunagi halli massi sulanduda viitsinud, aga pole iga hinna eest eristuja.

Read More

Siim Kallas: Tallinn-Helsingi tunnel ei ole täna jõukohane

Euroopa Komisjoni transpordivolinik Siim Kallase sõnul ei oleks tal Tallinna-Helsingi tunneli vastu midagi, kuid see ei ole praegu lihtsalt rahaliselt jõukohane.

Read More

Francesca Pascale unistab, et Itaalia ekspeaminister Silvio Berlusconi ta altari ette viiks

Francesca Pascale (28) andis intervjuus ajakirjale Vanity Fair teada, et ootab päeva, mil temast saab Itaalia ekspeaministri Silvio Berlusconi seaduslik abikaasa. Noort kena naist ei sega teadmine, et ta on oma suurest armastusest ligi pool sajandit noorem.

Read More

Liis Tappo-Treial: Riik peaks kindlasti laste huviringe toetama

Nelja lapse ema Liis Tappo-Treial avaldas ajakirjas Naised arvamust, et riik peaks väärtustama neid väheseid lapsi, kes meile ikka veel sünnivad ja toetama huviringides käimist.

Read More

Koit Toome: On suur vahe, kas laps istub kodus või käib laulmas ja tantsimas

Järgmise aasta riigieelarvest jäi välja lubatud huviringiraha lastele, sest riigil pole selleks võimalusi. Isa ja laulja Koit Toome märkis ajakirjas Naised, et sellest on kahju, sest huviringid tulevad lastele suuresti kasuks.

Read More

Sahinad! Venemaa president Vladimir Putin ja noor kallim Alina Kabajeva hakkavad abielluma

Venemaa president Vladimir Putin on oma eraelu viimastel aastatel üldsuse eest varjanud. Kuulujutud tema võimalikust lahkuminekust ringlesid üle viie aasta ning alles tänavu 6. juunil teatas ta koos Ljudmila Putinaga ootamatult, et nende ligemale 30 aastat kestnud abielu on tõepoolest

Read More

Eva Mendes on kõndiv reklaam oma moekollektsioonile

Kaunis näitleja Eva Mendes (39) tegeleb hetkel vintage-mõjutustega brändi promomisega ning lööb pahviks võrratu stiiliga. Hiljuti andis Eva Mendes välja oma päris esimese moekolllektsiooni ja tegeleb hetkel brändi promomisega, vahenab Elu24 Dailymail.cu.uk’d.

Read More

Ingrid Peek: Reis Indiasse muutis toitumisharjumusi

Populaarse raadiosaate “Hallo, Kosmos!” juht Ingrid Peek rääkis Naistelehele, et loobus seitse aastat tagasi liha söömisest, sest lihtsalt isu kadus ära.

Read More

Endine Vanilla Ninja liige Triinu Kivilaan sattus kasvaja tõttu haiglasse

Endise tüdrukutebändi Vanilla Ninja liige Triinu Kivilaan postitas Instagrami foto, kus ta lamab haiglavoodis. Juba kuuendat aastat Šveitsis elav Triinu kommenteeris  Vanilla Ninja Portaalile, et ta oli haiglas uuringutel ning tal on healoomuline kasvaja.

Read More

Edda Pauksoni elus on uus mees: see kõik on juhtunud nagu Eduardi vaikival heakskiidul

Edda Paukson, kes 34 aastat oli õnnelikus abielus Eduard Pauksoniga, otsustas pärast abikaasa surma ise mitte midagi uue mehe otsimiseks teha, vaid vaadata, mis saatusel talle varuks on. Nüüd on Edda elus mees, kes tuli ise ja jäigi.

Read More

Millisel kuulsusel on kõige koledamad jalad?

Mõne aasta eest sai stiiliikoon Victoria Beckham just mitte eriti meeldiva üllatuse osaliseks —kõige koledamate jalgade esimese koha. Nimelt valiti kauni naise jalad tänu kurnatud ja moondunud jalalabadele kuulsustemaailma kõige koledamateks, vahendab The Sun.

Read More

Anna-Maria Galojan Ohmygossip.ee’le erakonnast Protest: Tegemist on provokatiivse ning absoluutselt vale informatsiooniga

“Tegemist on provokatiivse ning absoluutselt vale informatsiooniga, mida valgusekiirusel ruttasid edastama just riiklikud ning oravapartei poolt angažeeritud meediakanalid. See näitab kui süüdimatud on paljud meediaväljaanded ning TV kanalid,” räägib Anna-Maria Galojan Ohmygossip.ee’le, et tema ja erakonna Protest vahel pole mingit

Read More

Entrum moeblogi moto: Juhi oma elu ise!

OHMYGOSSIP — Meie väikeses Eestis on raske leida moeblogi, mis hõlmaks kõike. 2012. aastal loodi teismeliste poolt tänavamoodi kajastav moeblogi Entrum. Uurisime, kuidas moeblogi tekkis ja mida blogist leida võib.

Read More

Margus Konnula Ohmygossip.ee’le: Sini-must-valge tervikuna on kõige imelisem kombinatsioon, ühelgi teisel riigil ei ole sellist

“Hakkasin läti keelt õppima. Tartu Ülikoolis käin loengus. Aga selgekssaamiseni on veel pikk maa. Oktoobris loodan esmakordselt osa võtta Saaremaa kolme päeva jooksust, kus läbitakse kolme päeva jooksul maraton 42,195 km.,” räägib Margus Konnula e. Contra oma tegemistest-toimetustest Ohmygossip.ee’le.

Read More

Rootsi teadlased on jälil autismi mõistatuse lahendusele

Tänu rootsi teadlaste edukatele uurimustöödele võib autismi ravimine varsti võimalikuks osutuda. “Kümme aastat tagasi oleksin ma öelnud, et see on võimatu. Nüüd olen seda oma silmadega näinud. Sellisel juhul tuleb oma arvamust muuta,” ütleb psühhiaatriaprofessor Christopher Gillberg.

Read More

Arstid: Steve Jobs oleks võinud vähist paraneda, aga tappis end arutu dieediga

Kui näitleja Ashton Kutcher elektroonikahiiu Apple asutaja Steve Jobsi puuviljadieeti omal nahal proovis, viidi ta kohutava kõhuvalu pärast haiglasse. Arstid on väitnud, et just arutu dieet ja usk alternatiivmeditsiini viis vähki põdenud Jobsi hauda kaugelt enne õiget aega, vahendab Õhtuleht.

Read More

Kuulsused avavad seninägematu teleshow “Me armastame Eestit”

OHMYGOSSIP — TV3 uus hoogne, humoorikas ja muusikaga vürtsitatud telemäng “Me armastame Eestit” alustab vähem kui nädala pärast. Inese juhtimisel panevad meie endi armastatud kuulsused proovile oma teadmised Eestimaa tundmises.

Read More

Pink nimetati Billboardi Aasta Naiseks

Lauljatar Pink valiti tänavu Billboardi Aasta Naiseks. 34aastase Pinki möödunud aasta septembris ilmunud, järjekorras kuues, album tõusis esmakordselt Billboardi edetabelis esimeseks, vahendab Reuters.

Read More

Aila Roberta Lopes Ohmygossip.ee’le: Dimi loobus uuest realitisaatest

„Unistuste printsessi“ saates vaba miljonäri kehastanud Belgia ärimehe Dimitri Janssensi särtsakas ja rõõmsameelne abikaasa Aila Roberta Lopes räägib Ohmygossip.ee’le, et Belgias nad tuntud pole ning oma põhielukohaks on tänaseks soe Marbella, samuti pole Dimi enam huvitatud realitisarjas osalemisest.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service