Reklaam:

OOTD 31082013 (Tuuli Mäemat & Ohmygossip Couture)

Ohmygossip.ee toob teieni vahva OOTD galerii! Piltidel meie kaasautor ja blogija Tuuli Mäemat!

Read More

Anne Loho Ohmygossip.ee’le: Maailm keerleb ainult siis, kui me ta ise keerlema paneme

Lauljanna Anne Loho teab, et kui midagi elult ootad, siis tuleb tegutseda ning lisab, et ta ei mõista inimesi, kellel on igav.  “Ütleks, et tegutsege kallid sõbrad niipalju, et teie sõnavarast kaoks ära ütlus „mul on igav“. Siis näete, et

Read More

Tuuli Mäemat: Sada aastat armastust

”Ma luban sind armastada rikkuses ja vaesuses oma elupäevade lõpuni. Hoida ja austada…“

Read More

Annely Akkerman räägib Kernu vallas asuvast Lootuse külast ning suvistest tegemistest

“Lootuse külas tuuakse elule tagasi ränka alkoholi- ja uimastisõltuvusse langenud inimesed. Ma ei teadnud ja ei oleks uskunud, et 8 aastat narkootikume süstinud inimest on võimalik päästa. Nüüd ma tean, et on, lihtsate vahenditega – enesearenduse ja tööga, ilma igasuguste

Read More

Diana Klas Ohmygossip.ee’le: Olen saanud oma elus teha palju just seda, mis on mulle väga meeldinud

“Minu suvi algas töiselt ja kestis töisena kuni minu sünnipäevani 19- dal juulil. Samal ööl sõitsime tütrega nädalaks Türki puhkama! See oli imeline nädal, mille kinkisid mulle mu lähedased. Nüüd olen tagasi Eestis ja tavaline rutiin jätkub,” paljastab Diana Klas

Read More

Cameron Diaz ostis Pour La Victorie aktsiaid ja soovib ettevõtte arengus kaasa lüüa

OHMYGOSSIP — Cameron Diaz’ i CV-s on uus amet: Pour La Victorie kunstiline juht. Näitlejatar ostis endale hiljaaegu aksessuaari- ja jalatsikompanii PLV Studio Inc aktsiaid ning ta kavatseb ettevõtte arengus tähtsat rolli mängima hakata, vahendab Mood.

Read More

Karmen Pedaru vallutab maailma

OHMYGOSSIP — 23-aastene Karmen Pedaru on Eesti supermodell, keda tänaseks teab terve ilumaailm. Pole tipp-brändi, mida Karmen reklaaminud pole. Nüüd on nooruke kaunitar lausa kahe Vogue kaanel korraga!

Read More

Prints William ja Kate Middleton panid pisipojale nime

OHMYGOSSIP — Kensingtoni palee teatas, et Cambridge’i hertsoginna Catherine’i ja hertsogi Williami poja nimeks saab George Alexander Louis. Beebit hakatakse tundma kui Tema kuninglik kõrgus, Cambridge’i prints George.

Read More

Michelle Williams lõi käed Louis Vuittoniga

OHMYGOSSIP — Michelle Williams on Louis Vuittoni uus nägu. Näitlejatar astub üles brändi 2013/14. aasta sügis-talve kampaanias. Wiliamsile on see esimene suurem moekoostöö. Ta on olnud ka Band of Outsidersi saadik, vahendab Mood.

Read More

Cambridge’i hertsoginna Catherine sünnitas pisipoja

Kate Middleton sünnitas pisipoja. Prints Williami kaasa viidi esmaspäeval Londonis asuvasse St. Mary haiglasse kohaliku aja järgi kella poole kuue paiku hommikul, kirjutab Daily Mail, vahendab Õhtuleht.

Read More

Briti kõmuleht muutis tulevase kuninga pärast nime

Briti meedia on Williami ja Kate’i poja pärast nii elevil, et käiku lastakse kõik vahendid, et pidulikku sündmust kajastada.

Read More

“Su nägu kõlab tuttavalt” tuleb taas!

OHMYGOSSIP — Telekanal TV3 andis ametlikult teada, et “Su nägu kõlab tuttavalt” jätkub juba sel sügisel. “Suurepärane, et juba mõne kuu pärast algab see taas – kevadel rahva poolt vaimustusega vastu võetud teleshow, mis ühelt poolt garanteerib väga hea meelelahutuse

Read More

Lamar Odomi armuke Khloe Kardashianile: Lahuta temast!

Lamari Odom’i armukesel Jennifer Richardson’il, kes väidab, et tal oli Lamariga vähemalt aasta aega kestnud suhe, on Khloe Kardashian’ile sõnum: lahuta end oma mehest nii kiiresti kui võimalik.

Read More

Triin Tulev: Käekotte ja kingi pole kunagi piisavalt

“Mul on asjadega selline suhe, et mulle ei meeldi, kui neid on liiga palju, ning suvalised asjad mulle ei istu,” räägib Club Hollywoodi kliendisuhete juht Triin Tulev, kes eelistab riideid, mis tänaval naljalt vastu ei jaluta.

Read More

Advokaatide dividendide TOP 30

Advokaatide dividendide edetabelis oleva 158 advokaadi pangaarvetele laekus eelmisel aastal kokku omanikutuluna 9,21 miljonit eurot. Aasta varem oli 139 advokaadi dividenditulu koondsumma 8,35 miljonit eurot.

Read More

Merkel nõuab Euroopale ühtset isikuandmete kaitse seadust

Saksa kantsler Angela Merkel esines üleskutsega kehtestada Euroopas range andmekaitseseadus, mille alusel tuleks kõikidel internetiteenuse pakkujatel avaldada, milliseid isikuandmeid nad on kogunud ja kellele neid jaganud, kirjutab E24.

Read More

Eesti idufirma valiti mainekasse ärikiirendisse Berliinis

Berliinis asuv ärikiirendi Startupbootcamp võttis oma tiiva alla ka Eesti ettevõtte High-Mobility, mis arendab autodesse uudset meelelahutus-, navigeerimis-, elektroonika- ja seadistussüsteemi. Startupbootcamp pakub 11 valitud ettevõttele järgmise kolme kuu jooksul tuge ärimudeli lihvimiseks, toote arendamiseks ja turule toomiseks, vahendab E24.

Read More

Siiri Sisask vallutab Ladina-Ameerikat

Esmalt Argentiina, nüüd Mehhiko — Siiri Sisaskil on käed-jalad tööd täis ning andekas lauljanna sirutab tiibu Ladina-Ameerika poole. “Suvi on juba osalt poolel teel, ma olen püüdnud lihtsalt natuke omaette olla. Kuid juuli lõpul sõidan Mehhikosse, seal on üks kontsert

Read More

Katrin Lust Ohmygossip.ee’le: Evelin Ilves on karjerist

“Tegelen hetkel kahe dokumentaalfilmi tegemisega ja samuti on käsil uus raamat. Püüan need valmis saada, siis vaatan, mis edasi saab,” räägib äsja meie presidendiprouast raamatu välja andnud Katrin Lust. Oma elu kirjeldab ajakirjaneiu aga sõnadega: “Ma olen nagu mingi ringi

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service