Kuidas särada nagu Hollywoodi staar? Loe kuulsuste ilunippe!

Gwyneth Paltrow, Catherine Zeta-Jones, Julia Roberts, Cindy Crawford jt kaunitarid. Staarid, kes alati säravad ja kaunid välja näevad. Mis on nende väiksed ilunipid? Modelbeautytip.com koostas väikese ülevaate mõningate Hollywoodi kaunitaride ilunippidest.

Read More

Psühholoog vastab: Kas ja kuidas mõjub psühhoteraapia?

Gossip.ee lugeja küsib: “Tere. Mulle soovitati sellist asja nagu psühhoteraapia, kui räääkisin aristiga oma suhtest ning probleemidest. Pole sellesse erilist usku ja kui aus olla, siis tegelikult ma ei saanud päris täpselt aru, mida see endast kujutab ka. Kas laman

Read More

Vaata, kui palju kerkis või langes aastaga keskmine palk sinu tegevusalal!

Statistikaameti poolt reedel avaldatud andmete põhjal kerkis keskmine palk 2011. aastal kõige rohkem kinnisvaraalases tegevuses, hulgi- ja jaekaubanduses, mootorsõidukite ja mootorrataste remondis ja mäetööstuses.

Read More

Psühholoog vastab: Kuidas puhata, et töö ei tuleks koju kaasa

Lugeja küsib:“ Töölt koju tulles ei saa ma end ikka lõdvaks lasta, töö tuleks nagu minuga kaasa. Jõuan koju ja hakkan taas tegelema tööga. Kui ma konkreetselt tööasju ei tee, siis kindlasti mõtlen nendele. Kuidas lõõgastuda?“

Read More

Los Angeleses jagati MTV filmiauhindu

Eile õhtul jagati Los Angeleses MTV filmiauhindu, kus tegi puhta töö “Näljamängud”. Kuigi aasta filmiks kuulutati “Videviku saaga: Koidukuma” esimene film, viisid näitlejaauhinnad koju Jennifer Lawrence ja Josh Hutcherson, vahendab Puplik.

Read More

Psühhiaatriahaiglast naasnud endine Soome miss Elina Nurmi: Vaimsest tervisest tuleks rohkem rääkida

2005. aastal Miss Soome esimeseks printsessiks kroonitud kaunis Elina Nurmi räägib Iltalehtile avameelselt oma biopolaarsest meeleoluhäirest.

Read More

Miss Usa 2012 on Olivia Culpo

Pühapäeval krooniti USA iluduskuningannaks 20aastane Olivia Culpo. Brünett kaunitar on tunnustatud tšellist. Olivia astus võistlustulle Miss Rhode Islandina ning osutus esimeseks Rhode Islandi esindajaks, kes Miss USA ajaloo jooksul võidukrooni sai, kirjutab providencejournal.com, vahendab Õhtuleht.

Read More

Nõustamine autismi spektri häirega laste vanematele!

Koostöös nõustamis- ja teraapiakeskus Katriito, Põhja-Eesti Autimi Liidu ja Eesti Hasartmängumaksu Nõukoguga on alustatud autismi spektri häirega laste vanematele mõeldud nõustamisprojekti.

Read More

Soome raadio- ja teletäht Vappu Pimiä on lapseootel

Kuulus Soome raadio- ning teletäht Vappu Pimiä (34) ning tema kallim, ärimees Teemu Huuhtanen ootavad oma esimest last, kirjutab Iltalehti.

Read More
Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service