Vanity Fair: Aasta 2011 20 stiilseimat mees- ja naisstaari

Ajakiri Vanity Fair valis 2011. aasta stiilseimad kuulsused. Vaata, kes on jäänud ajakirjale silma kui maitsekad ja hea stiilitunnetusega persoonid.

Read More

“Soome seksikaim 2012” võistluse võitja on 23-aastane nelja lapse ema Video!

“Suomen seksikkäin 2012” e. Soome seksikaim 2012 konkursi võitja on kaunis Jasmin Karu – rahvast võlus tema tõmmu ilu ja sensuaalsus. Muuseas, 23-aastane Jasmin on nelja lapse ema, vahendab Iltalehti.

Read More

Brasiilia Vanaemade missivõistlusel osalejad teevad 30-aastastele silmad ette

Brasiilias korraldatavatel Vanaemade missivõistlustel osalevad naised teevad silmad ette paljudele endast 20-30 aastat noorematele naistele. Kõik osalevad naised on vanaemad!

Read More

Milline on Kriss Sooniku särava jume saladus?

Moemaailmas järjest uhkemaid kõrgusi vallutav pesudisainer Kriss Sooniku (28) ilukatsetus jäävad kooliaega – näiteks ükskord puhkes ta ema pärast tütre ebaõnnestunud juukselõikust lausa nutma.

Read More

Psühholoog vastab: Kuidas saavutada eesmärke?

Lugeja küsib: „Ma ei suuda olla järjekindel. Teen muudkui plaane, aga tüdinen mõne aja pärast. Enamasti ei täitu ükski mu plaan. Äkki tahan liiga paljut või olen lihtsalt laisk? Kas peaksin unistamisest üldse loobuma?

Read More

Psühholoog vastab: “Minu soomlannast sõbratar sai jälile, et ta mees ostab sageli seksiteenust.”

Lugeja küsib: „Minu soomlannast sõbratar sai jälile, et ta mees ostab sageli seksiteenust. Sõbranna on täiesti normaalse välimusega, milles asi? Kas kõik mehed on võimalusel sellised?“

Read More

Vaata, kes on “Eesti Laulu” 20 poolfinalisti

Vaatamata sellele, et sedakorda oli konkursil rekordiliselt osalejaid, oli “Eesti Laulu” vedaja Heidy Purga sõnul valimine pigem lihtsam. “Otsustamine käis käbedamalt,” rääkis Purga “Ringvaatele”. “Selgelt eristusid need, mis sobisid. Prevaleeris särtsakas popmuusika.”

Read More

Cosette

T.10.01.2012 11:00 Köismäe Torn. Eesti

Read More

Vanemuine: Pähklipureja

R.06.01.2012 19:00 Teater Vanemuine, suur maja, TartuN.12.01.2012 19:00 Teater Vanemuine, suur maja, Tartu Suurejooneliste ja efektsete dekoratsioonidega ning imekauni muusikaga klassikaline ballett taas Vanemuise repertuaaris!

Read More

Psühholoog vastab: “Käin iga nädal klubides, tegelt see on juba nagu mingi rituaal, see lõppeb ikka mõne mehe pool.”

Lugeja küsib: “Ma ei suuda ennast kontrollida. Satun pidevalt igasugu jamadesse. Olen harjunud, et tööl tehakse mulle mitmetähenduslikke komplimente, isegi tänaval ja poes. Käin iga nädal klubides, tegelt see on juba nagu mingi rituaal, see lõppeb ikka mõne mehe pool.

Read More

Muusikal ‘Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi’

4. jaanuaril kell 17:00 Nõmme Kultuurikeskuses Muusikal ‘Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi’ Kaastegev koor ‘Raduga’ Pileti hind 5 eur Soodustusi ei ole

Read More

Kaarili kirik: Maria Veretenina ja Erika Jefimova

Orelimuusika ja kaunis hääl: Maria Veretenina (sopran), Erika Jefimova (orel).

Read More
Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service