Reklaam:Napoli upub prügis, inimeste tervis ohus

Juba pikemat aega võitleb Itaalia Napolis uputava prügiga. Asi on juba nii ülekäte läinud, et terviseministeeriumi sõnul on seal elavate laste tervis ohus, vahendab GreenStyle.it.

Read More

Karoli Hindriks läks kallimast lahku

Ärinaine ja IRL-i ridadesse kuuluv Karoli Hindriks (28) astus suvele vastu vaba südamega. Teadaolevalt läks naine kevadel lahku oma pikaaegsest elukaaslasest Erki Liprest (25), kes tegutseb IT-alal.

Read More

Poliitik Marika Tuus abiellus

Jaanipühade ajal panid Otepääl Pühajärve puhkekodu klaasist tornis leivad ühte kappi riigikogu liige Marika Tuus ja Keskerakonna üks asutajaliikmetest, Jõgeva valla majandusspetsialist Uuno Laul, kirjutab Õhtuleht.

Read More

Briti peaminister David Cameron kritiseeris ELi “kuldset presidendipuuri”

Suurbritannia peaminister David Cameron, kellele ulatati Kreeka võlakriisi arutelu hakul uut 240 miljoni eurost ELi ametihoonet tutvustav brošüür, ründas karmilt Brüsseli eliidi “kuldse puuri” mentaliteeti, kirjutab The Financial Times, vahendab E24.

Read More

Hiina on hädas ebaseaduslike golfiradadega

Hiinas läks lahti riiklik kampaania eesmärgiga “koristada ära” sajad ebaseaduslikud golfirajad, mis vohavad keelust hoolimata kõikjal üle maa. Valitsus keelas nimelt aastal 2004 golfiradade ehitamise, et säästa põllumaad ja vett ning panna piir inimeste maalappidelt väljakihutamisele lukskinnisvara arendajate poolt, kirjutab

Read More

Laulja Uku Suviste hakkas modelliks

Laulja Uks Suvistet (29) saab kuni juuni lõpuni näha Philipsi pardli reklaamides. Kampaania algas mais, hõlmates trükikanaleid, raadiomänge ja online-meediat.

Read More

ITLi juht: Meil oli erinev arusaam Eesti Interneti SA juhtimisest

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) presidendi Taavi Kotka sõnul otsustas ITL oma esindajad Eesti Interneti Sihtasutusest tagasi kutsuda seetõttu, et ITLil on erinev arusaam sihtasutuse juhtimisest, kirjutab E24.

Read More

Krimi saatejuht Imre Kaas: Eestis ei pea reporterid oma elu pärast kartma, see on rohkem meie idanaabrite probleem

“Krimi saatel läheb minu juhtimisel kuues aasta. Hetkel tunneb meie toimetus vajadust senist missiooni jätkata,” räägib saatejuht Imre Kaas Gossip.ee-le. Milline on koostöö politseiga, mida arvab Imre Pronksiööst ja Estonia hukust ning paljust muust juba alljärgnevas intervjuus…

Read More

Valdo Pandi nimelise ajakirjanduspreemia võitnud Ivan Makarov: Estofoobia vohamine Eesti venekeelses meediaruumis on ületanud kõik piirid

ERRi venekeelse jaama Raadio 4 pikaaegne toimetaja ja saatejuht Ivan Makarov, keda ERRi juhatuse esimees Margus Allikmaa on kirjeldanud kui “meest, kes esindab kõige ehedamal moel vene kirjandusklassikast tuntud intelligenditüüpi, kes on pisut oma ajast ja oludest ees” andis Gossip.ee-le

Read More

Laulev farmijuhataja Aare Külvja Gossip.ee-le: Lauljana Eestis läbi lüüa on väga raske

Muusikat armastav Aare Külvja teab, et ennast lauljana “nähtavaks ja kuuldavaks” teha Eestis on vägagi raske. “Loodan kõigilt rohkem sallivust Eesti muusikute ja artistide loomingu vastu. Paljud raadiod võiks Eesti muusikat rohkem propageerida ja tutvustada. Praegu tundub, et see on

Read More

Laulja Tiina Kattel Gossip.ee-le: Kahju, et rahal on nii suur võim inimesi muuta ja orjastada

“Sel aastal 3.septembril saab ansambel President 10.aastaseks!” hõiskab bändi lauljanna Tiina Kattel Gossip.ee-le ning lisab: “Igatahes meie ootame 3.septembril kõikide fännide, sugulaste ja sõprade õnnitlusi, lilli ja hinnalisi kinke! Jätke meelde!!”

Read More

51 aastane The Green Mile staar abiellus 16 aastase kantrilauljaga

Doug Anthony Hutchisonist ja Courtney Alexis Stoddenist sai abielupaar 20. mail 2011. kell 12.00 Las Vegase Lillekabelis.

Read More

Ivi Eenmaa kaotas 20 üleliigset kilo

Möödunud nädalavahetusel jäi paljudele Pärnu rannas silma Tallinna ja Võru kunagine legendaarne linnapea Ivi Eenmaa, kes näis olevat ootamatult salenenud. “Jah, üle 20 kilo olen maha võtnud,” kinnitas Eenmaa Naistele.

Read More

Emil Rutiku andis välja raamatu “Kaukaasia köök”

Muusik ja telemees Emil Rutiku andis hiljaaegu välja oma juuri paljastava raamatu “Kaukaasia köök”. Köögikunst on olnud juba aastaid kuumaverelise Emili salakirg, kirjutab ajakiri Naised.

Read More

Margit Hakomaa uuest kallimast lahus?

Kolm kevadet tagasi esitles lahutusprotsessiga oma vara kasvatanud ärinaine Margit Hakomaa (40) seltskonnas uut, endast nooremat pruunisilmset poiss-sõpra Tanel Härmat (31). Tänaseks on nende teed väidetavalt lahku läinud, kirjutab Kroonika.

Read More

Cheryl Cole ja Ashley Cole on taas koos

Alles see oli, kui Cheryl Cole ei tahtnud Ashley’ st midagi kuulda, sest truudusetu abikaasa jäi järjest vahele petmistega. Kõmuliselt lahku läinud paar on tänaseks aga taasleidnud ennast, vahendab Ohmygossip.com

Read More

Uuring: Pikaajalise kooselu saladus – ära abiellu liiga noorelt

Abiellu peale 30-ndat eluaastat ning soovitavalt endavanuse partneriga. Juhul kui olete mõlemad võrdselt hästi haritud, tõuseb pikaajalise kooselu tõenäosus veelgi.

Read More

Video õnnetusest: Hädamaandumine Venemaal lõppes traagiliselt

Pardal 8 välismaalast, 1 nendest oli 38 aastane jalgpallikohtunik Vladimir Pettai, vahendab Ansa.it.

Read More

Uus kuum paar: Miss USA Alyssa Campanella ja Torrance Coombs

Selle aasta Miss USA tiitliomanik Alyssa Campanella on oma kaunisse haaredesse võrgutanud telesarjast “Tudorid” tuntuks saanud näitleja, vahendab Us Magazine.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service