Reklaam:Janne Saar läbilöömisest Ameerikas: Väga palju tuleb ise teha ja mulle meeldib nii

Ameerikas, Californias resideeruv kaunis lauljanna Janne Saar sai taas valmis uue loo – “Love Me Or Not”. Ennast ise produtseeriv artist räägib, et teeb kõik ise – sõnad, viisid, esitused, stilistika kui reklaamiga seonduva. “Väga palju tuleb ise teha ja

Read More

Võsalaulust osa võtnud Mart Aomets, kes elukaaslase uut meest pussitas, tahab plaadi välja anda

“Võsalaul 2011” finaalis osalenud Tartumaalt pärit Mart Aomets ehk DJ Footon on mees, kes šokeeris inimesi, avalikustades, et on oma endise elukaaslase uut meest noaga pussitanud. Mart ütleb, et on oma elus ümberkorraldusi teinud ning soovib ka plaati välja anda.

Read More

Beatrice paljastab: Igal õhtul ei viitsi ripsmetuššigi maha võtta

Modelliagentuuri omanik ning õdusa söögikoha NaNo perenaine Beatrice (41), kes näeb välja pea sama noor kui paarkümmend aastat tagasi, tunnistas ajakirjale Kroonika, et on üsnagi laisk ning tema ilurituaalid suhteliselt lihtsad.

Read More

Maarja-Liis Ilus: Madridist leiab kodu sisustamiseks kuhjaga ideid

Lauljatar Maarja-Liis Ilus (30) käis elukaaslase Fred Kriegeriga (33) Hispaania pealinnas Madridis mainekal pokkeriturniiril ja kasutas ühtlasi ära võimaluse käia sisustuspoodides inspiratsiooni kogumas, kirjutab Kroonika.

Read More

Marko Mehine: Nastja on tore ja tagasihoidlik naine. Aga ennustuste kohapealt pean suu lukus hoidma.

Tantsutreener, füsioterapeut ning endine tipptantsija Marko Mehine räägib, et tantsupisik sirutas temas oma kombitsaid juba 5-aastaselt. “Olin 5 aastane, kui tantsutreeninguid alustasin. Ja kui ise esimestel võistlustel käima hakkasin, siis tundus tantsukarjäär loogilise jätkuna. Ja järjest edukamaks aegamööda sain tantsuplatsil,”

Read More

Reimo Mets: Mina ei kavatse pealt vaadata, kuidas vihkamine aina kasvab

Reimo Mets on jurist ning geiaktivist, kes mõne aja eest andis kohtusse teda internetis anonüümselt sõimanud ning tappa ähvardanud inimesed. Gossip.ee uuris, mida Reimo arvab Eesti interneti kommentaariumitest ning seadusandlusest. Reimo räägib ka, et politsei siin solvatut ei aita, ainsaks

Read More

Ivari Padar käis ekskaasaga kontserdil

Vahetult enne vabariigi aastapäeva uuesti abiellunud europarlamendi saadik Ivari Padar lendas Brüsselist läinud reedel Tallinna, et veeta õhtu koos oma eelmise abikaasa, sotsiaalpedagoogist Külliga Salme kultuurikeskuses, kirjutab ajakiri Naised.

Read More

Liisi Eesmaa: Ma pole veel näinud inimest, keda ilusad suled poleks õnnelikumaks teinud

Moelooja Liisi Eesmaa tunnistab, et kunagi nooruses ta häbenes oma keha, tähnikesi, heledat nahka ja pimesoolearmi, kuid tänaseks on sellest kõigest saanud kallis osa temast endast.

Read More

Andres Lipstok sai vanaisaks

Eesti Panga presidendi Andres Lipstoki (54) pingelistesse tööpäevadesse jagub lisaks tohutut meediahuvi põhjustanud panga asepresidentide vahetumisele ja muudele muredele ka killuke rõõmu. Tipp-pankur harjub tasahilju vanaisa staatusega.

Read More

Evelin Ilves ostab ainult eestimaist kala

“Meile on see erakordselt suur au, et presidendiproua Evelin Ilves on meie kaupluse klient,” ütleb Pärnu kaupluse Kalamajakas omanik Indrek Tekko, kelle arvates sai presidendiproua nende poest teada presidendilossi kokalt, kes samuti neilt kala tellib.

Read More

Kinotehases osalenud Tõnu Õllek Gossip.ee-le: Saade näitas, et elu ei olegi nii üksluine

Tõnu Õllek on lõbus ja sõbralik 19 aastane Tallinna noormees, kes töötab autoremondikukksepana. Saatesse „Kinotehas“ sattus Tõnu aga sõbra algatusel: “Kõik sai alguse sellest, et sõber kutsus ka registreerima Filmitalgute lehel sinna projekti.“ Viimasel registreerimispäeval täitiski Tõnu aknkeedi ja jäi

Read More

Kairit Tuhkanen: Koos elades tuleb välja inimese tegelik olek

“Minu jaoks on see normaalne, et vabad inimesed ilmuvad iga paari kuu tagant seltskonda uue inimesega, tunnistades, et see eelmine polnud õige. Ta polnud see, keda nad otsisid,” räägib saate “Peremees otsib perenaist” värske saatejuht Kairit Tuhkanen (31) ajakirjale Naised

Read More

Telemees Sven Paulus Gossip.ee-le: Mul ei ole telerit, ma vaatan reaalsust nii silmad lahti kui kinni

Tele- ja raadiomees Sven Paulus räägib, et huvisid on tal küllaga ning et peagi on valmimas ka isiklik luulekogu. “Pean end selles elus rändpoeediks ja millalgi selle aasta jooksul tuleb välja mu esimene luulekogu,” räägib Sven Paulus Gossip.ee-le.

Read More

Uku Suviste pooldab klassikalist abielumudelit

Mullu Eesti seksikaima mehe tiitliga pärjatud laulja Uku Suviste (28) rääkis ajakirjale Naised, et pooldab ja soovib klassikalist abielumudelit, kuid pole veel selleni jõudnud.

Read More

Märt Visnapuu Gossip.ee-le: Mu unistuste roll peab olema loominguline

Näitleja Märt Visnapuu räägib, et talle meeldib töötada koos inimestega, kellega on klapp ja keemia. Unistuste roll aga peab olema loov ning seda peab vedama hea meeskond. “Unistuste roll – kus on loomisega pistmist ja hea meeskond,” räägib Visnapuu Gossip.ee-le.

Read More

Peagi abielluv Joanna Väre: Pulmakleiti on juba kolm korda muudetud

Sihvakas modellihakatis Joanna Väre kavatseb koos Kalle Kuvaja´ga abielluda varasuvel. Pulmaplaanid on enamasti lõpusirgel ning meeleolu on häälestatud positiivselt, kirjutab MTV3.

Read More

Missi-Essi Pöysti kolis tagasi Helsingisse, poiss-sõber jäi Jyväskyllä

Aasta alguses Helsingist Jyväskyllä kolinud Miss Suomi 2009 Essi Pöysti kolib tagasi Helsingisse. Põhjuseks nimetas naine töö ning hetkel ei ole veel teada, kui kaua peab ta poiss-sõbraga kaugsuhet harrastama, kirjutab MTV3.

Read More

Filmilavastaja Aki Kaurismäki jäi tänavusel Cannes´i filmifestivalil auhinnata

Soome filmilavastaja Aki Kaurismäki on Cannes´i filmifestivalil osalenud juba neli korda. Tänavu jäi mees kahjuks auhinnast ilma, kirjutab MTV3.

Read More

Katariina Souri elas lapse kodust välja kolimist raskelt üle

Huomenta Suomi saates külaliseks olnud Katariina Souri räägib esmasündinud, 19-aastasest poja Kasimir´i iseseisvumisest. Katariinale valmistas see palju kurbust, kui poeg kolis kodust välja eraldi elama, kirjutab MTV3.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service