Ivari Padar käis ekskaasaga kontserdil

Vahetult enne vabariigi aastapäeva uuesti abiellunud europarlamendi saadik Ivari Padar lendas Brüsselist läinud reedel Tallinna, et veeta õhtu koos oma eelmise abikaasa, sotsiaalpedagoogist Külliga Salme kultuurikeskuses, kirjutab ajakiri Naised.

Read More

Liisi Eesmaa: Ma pole veel näinud inimest, keda ilusad suled poleks õnnelikumaks teinud

Moelooja Liisi Eesmaa tunnistab, et kunagi nooruses ta häbenes oma keha, tähnikesi, heledat nahka ja pimesoolearmi, kuid tänaseks on sellest kõigest saanud kallis osa temast endast.

Read More

Evelin Ilves ostab ainult eestimaist kala

“Meile on see erakordselt suur au, et presidendiproua Evelin Ilves on meie kaupluse klient,” ütleb Pärnu kaupluse Kalamajakas omanik Indrek Tekko, kelle arvates sai presidendiproua nende poest teada presidendilossi kokalt, kes samuti neilt kala tellib.

Read More

Kairit Tuhkanen: Koos elades tuleb välja inimese tegelik olek

“Minu jaoks on see normaalne, et vabad inimesed ilmuvad iga paari kuu tagant seltskonda uue inimesega, tunnistades, et see eelmine polnud õige. Ta polnud see, keda nad otsisid,” räägib saate “Peremees otsib perenaist” värske saatejuht Kairit Tuhkanen (31) ajakirjale Naised

Read More

Uku Suviste pooldab klassikalist abielumudelit

Mullu Eesti seksikaima mehe tiitliga pärjatud laulja Uku Suviste (28) rääkis ajakirjale Naised, et pooldab ja soovib klassikalist abielumudelit, kuid pole veel selleni jõudnud.

Read More

Peagi abielluv Joanna Väre: Pulmakleiti on juba kolm korda muudetud

Sihvakas modellihakatis Joanna Väre kavatseb koos Kalle Kuvaja´ga abielluda varasuvel. Pulmaplaanid on enamasti lõpusirgel ning meeleolu on häälestatud positiivselt, kirjutab MTV3.

Read More

Missi-Essi Pöysti kolis tagasi Helsingisse, poiss-sõber jäi Jyväskyllä

Aasta alguses Helsingist Jyväskyllä kolinud Miss Suomi 2009 Essi Pöysti kolib tagasi Helsingisse. Põhjuseks nimetas naine töö ning hetkel ei ole veel teada, kui kaua peab ta poiss-sõbraga kaugsuhet harrastama, kirjutab MTV3.

Read More

Katariina Souri elas lapse kodust välja kolimist raskelt üle

Huomenta Suomi saates külaliseks olnud Katariina Souri räägib esmasündinud, 19-aastasest poja Kasimir´i iseseisvumisest. Katariinale valmistas see palju kurbust, kui poeg kolis kodust välja eraldi elama, kirjutab MTV3.

Read More

Jäähokimängija Sami Kapanen: Kui sügiseks pole maja valmis, on midagi ikka väga valesti

Soome jäähokimängija Sami Kapanen on juba mõnda aega tegelenud majaprojektiga ning ehitusprotsess on käimas alates eelmisest sügisest. Mehe unistus oleks juba suvel uude koju kolida, kirjutab MTV3.

Read More

Soome ujujal Jani Sievineni ex-naisel Susanna Sievinen´il on uus silmarõõm

Soome ujuja Jani Sievinen´i ex-naine Susanna Sievinen tunnistab, et on leidnud endale silmarõõmu. Olenemata sellest, et Susanna tundis eelmine aasta head meelt vallalise staatuse üle, on ta nüüd siiski uuesti armunud, kirjutab MTV3.

Read More

Soome lauljatar Anna Abreu kolis hirmkallisse korterisse

Lauljanna Anna Abreu kolis uude korterisse, mis oli ta pikaajaline unistus. Uue korteri hind on julgelt üle poole miljoni euro, kirjutab MTV3.

Read More

Miss Helsingiks valitud Elina Tervo saab Calvin Kleini reklaamnäoks

Helsingi kaunimaks naiseks valitud Elina Tervo pääseb Calvin Klein´i firmaga koostööd tegema, mis valmistab naisele ülimalt suur rahulolu, kirjutab MTV3.

Read More

Retrofest 2011

Retrofest 2011  toimub 15.-16.07.2011

Read More

Peaminister Andrus Ansip lükkas Wiesenthali keskuse süüdistused tagasi

Peaminister Andrus Ansip lükkas eile Brüsselis Euroopa ühe mõjukama juudiorganisatsiooni The Rabbinical Centre esindajatega kohtudes tagasi Simon Wiesenthali keskuse süüdistused, nagu puuduks Eestis tahe uurida natsikuritegusid.

Read More

Sotsiaalkomisjoni esimees Margus Tsahkna: Ühiskonna kohustus on tagada inimeste auväärne vananemine

Riigikogu sotsiaalkomisjoni esimees Margus Tsahkna näeb Keila haiglas toimunud taga seda, et Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) juhtkond soovis haigla maha müüa ja seetõttu jäi see ka nende tähelepanu alt välja.

Read More

Anne Veski juubelikontserdid

Anne Veski tähistab juubelit suurejooneliste kontsertidega, kus löövad kaasa Koit Toome, Karl Madis ja Uku Suviste. Tegemist on Anne Veski esimese suvetuuriga Eestis, kus lauljanna kannab peaesineja rolli ja teda saadab live-bänd.

Read More

XV Muhu Tulevikumuusika Festival – Juu Jääb 2011

XV Muhu Tulevikumuusika Festival – Juu Jääb 2011 toimub 07.-09.juulil.

Read More

Andrus Värnik tegi Kadriorus hooaja avastardi

Odaviske eksmaailmameister Andrus Värnik tegi Kadrioru staadionil toimunud heitjate seeriavõistlusel oma hooaja avastardi, saades parimal katsel kirja 76.20.

Read More

Depressioon murrab ka tugeva mehe

Maikuu Playboy terviserubriik keskendub Eesti mehi murdvale salakavalale haigusele, milleks on depressioon. See on haigus, mis mõjutab kogu keha – tundeid, mõtteid, käitumist. See võib kesta nädalaid, kuid ja isegi aastaid ning ei ole mõtet oodata selle lihtsat äraminekut –

Read More
Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service