Reklaam:Vastabiellunud Trinity kolib uude villasse

Hiljuti oma kauaaegse elukaaslase, ärimees Artur Hundile (40) igavest truudust vandunud endine lauljatar Trinity (25) elu kulgeb ülesmäge – peagi loodab ta ühes abikaasaga uude majja kolida.

Read More

Guns N` Rosesise Slash lahutas abielu

Guns N´Rosise kitarrist Slash (kodanikuniega Saul Hudson – toim.) lahutas üheksa aastat kestnud abielu Perla Ferrariga.

Read More

Eesti Vähiliidu heategevusetendus „Elvis Presley lugu“

30. septembil toimub Nokia Kontserdimajas Eesti Vähiliidu heategevusetendus „Elvis Presley lugu“. Ainulaadne kontsertlavastus jõuab lavale rahvusvahelise vähinädala raames, mille teemaks on suitsetamise vastane võitlus ja kopsuvähk.

Read More

Staarkokk Gordon Ramsay kaotas aastaga 160 miljonit krooni

Vaatamata üliedukatele telesaadetele nagu näiteks “Hell’s Kitchen”, lähevad Gordon Ramsay ärid USA-s niivõrd halvasti, et viimase aasta jooksul on ta kaotanud üle 160 miljoni krooni, kirjutab Times.

Read More

Jessica Simpson: Mina alakaalulistele modellidele tööd ei anna

Jessica Simpson, kellel pidevalt kaaluga probleeme, lõi moekollektsiooni ning teatas, et kollektsiooni esitluseks ei palka ta mitte ühtegi alakaalulist modelli. “Eelistan tavakaalus naisi,” rääkis Simpson.

Read More

Tullio Liblik: Andrus Sukles ähvardas mind juba 2007. aastal

“Olen sellest uudisest loomulikult rabatud, et tänapäeval ja väidetavalt kõrgharidusega inimene on võimeline kulude optimeerimise nimel olema kõigeks valmis,” ütles ärimees Tullio Liblik tänasel pressikonverentsil kommentaariks väidetavale palgamõrva tellimisele.

Read More

Tallinna Tehnikaülikoolis astus ametisse viieteistkümnes rektor

Inauguratsioonil osalesid ka vabariigi president Toomas Hendrik Ilves, Tallinna linnapea Edgar Savisaar, valitsusliikmed, kõrgkoolide rektorid, avalikkuse esindajad ja suurettevõtete juhid.

Read More

Anna Paquin: Armastan trenni teha

Vampiirisarja “True blood” täht Anna Paquin räägib, et armastab trenni teha. “Armastan trenni teha, pealegi on see väga lõbus, suudan tänu trennile imesid korda saata!”

Read More

Eda-Ines Etti vanematekodu sai tormis kõvasti kannatada

“Ma pole oma ema kunagi nii ahastava häälega rääkimas kuulnud,” räägib Eda-Ines Etti (29), kes vestles telefonis oma emaga samal ajal, kui torm tema kodukohas Lääne-Virumaal halastamatut laastamistööd tegi. Torm puudutas rängalt lauljatari vanemate kodu ja suvekodu.

Read More

Evelyn Sepp Gossip.ee-le: “Juhatus ei saa esimeses vagunis kuhugi põrutada, kui rong omaette mujale suunduks”

Riigikogu ja Keskerakonna fraktsiooni liige Evelyn Sepp (38) on nagu Hunt Kriimsilm, kellel on 9 ametit – ta on Riigikogu põhiseaduskomisjoni aseesimees, kuulub Euroopa Liidu asjade komisjoni, lisaks on Evelyn Tallinna linnavalitsuse kuritegevuse komisjoni liige ning Eesti Võitlusspordi Ühenduse ja

Read More

Pille Minev: “Minu laps saab 19aastaseks, olin omal ajal noor ema”

Raadiohääl Pille Minevil on endaga olemiseks kerge aega leida, sest tema tütar on juba täisealine ning nii ei pea ta lapse kasvatamisele enam palju aega pühendama.

Read More

Kui tihti Karolin Kuusik oma loomingut kannab?

Karolin Kuusik ütleb Buduaarile, et üldjuhul enda jaoks šoppab ta üsna harva ning enamus ostudest teeb ta ette planeerimata.

Read More

Kate Moss lõpetab koostöö Top Shop´iga

Supermodell Kate Moss lõpetab koostöö Top Shop´iga. Põhjuseks on tüli rõivaketi direktoriga. “Nad on tülitsenud tema tütre pärast, kes samuti tahab oma isiklikku kollektsiooni,” ütleb allikas ajalehele Sunday Times.

Read More

Taani prints Henrik´u taks Evita käib psühholoogi juures

Pärast seda kui prints Henrik´u taks Evita ründas mõned nädalad tagasi taani “Paradise Hotel”-i staari Fredrik Lilja´t, saatis reisifirma direktor Stig Elling taani kuningakojale avaliku kirja, milles ta nõudis koera hukkamist. “See on kohutav ja vastutustundetu, et nende koer jätkab

Read More

Kontsert “Ilu päästab”

27. septembril kell 19.00 annab noorteorkester Reaalmažoor Tallinnas, Estonia kontserdisaalis 4. hooaja avakontserdi “Ilu päästab”.

Read More

Kirsti Timmerist sai aiasaate juht: Küllap “Paradiisiaia” saade sellepärast tehti, et tegelikult ei ole ju Eestis päris oma aiasaadet

Ajakiri Naised uurib raadiohääl Kirsti Timmerilt, kuidas temast sai aiasaate juht. “Küllap “Paradiisiaia” saade sellepärast tehti, et tegelikult ei ole ju Eestis päris oma aiasaadet, aga on väga palju inimesi, kellest on saanud aiapidaja, kes on kolinud korterist oma majja,

Read More

Loore Härmat: Tihti meigivad noored neiud end liiga palju

Väiksena tahtis Loore Härmat saada küll baleriiniks ja juuksuriks, kuid täna on Loore hoopis tunnustatud ja nõutud meikar ning on tegutsenud oma alal juba üle 10 aasta.

Read More

Soome realitistaar Antti Kurhinen Gossip.ee-le: “Meil oli Hennaga nii palju plaane, mis nüüd kõik on purunenud. Minu süda pole ainus, mis purunes.”

Soome meelelahutusuudiste selle nädala kuumim teema on Antti (26) ning Henna Kurhineni (21) lahutus. Big Brotheri realitist tuule tiibadesse saanud vene päritolu Antti räägib eksklusiivselt Gossip.ee-le, et tema süda on murtud ning tuhandeks killuks on ka kõik plaanid, mida nad

Read More

Anna-Maria Galojan sai Belgia šokolaadi reklaamnäoks

Ühiskonnategelase Galojani (28) valis oma reklaamidesse šokolaadi Xocai tootja.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service