Reklaam:Marina Pugast Gossip.ee-le: “Tunnen sündmusi ette või näen neid unes”

Unistuste printsessi saatest tuntud kaunis Marina Pugast rääkis Gossip.ee-le, et igal inimesel on erilisi võimeid, mida saab soovi korral veel edasi arendada. “Ise tegelen joogaga, mis seisneb väga palju meditatsioonist ning avastasin, et see on väga palju arendanud minu intuitsiooni,”

Read More

Boy George esineb ööklubis Vabank

Iiri päritolu inglise laulja ja DJ Boy George esineb 30. aprillil Tallinnas ööklubis Vabank.

Read More

“24” lõpetatakse ära

Juba pikemat aega on liikunud jutud selle kohta, et teleseriaali “24” aeg on otsas. Nüüd on asi otsustatud ja võtted lõpetatakse. “See on olnud minu elu roll,” ütleb peaosatäitja Kiefer Sutherland.

Read More

SÕRMUSE MAAGIA: Millises sõrmes sõrmust kanda? Vasakus või paremas käes? VAATA, MILLISEID VÄÄRTUSI iga sõrm esindab

NordenBladet – Kui sõrmus valitud, siis millisesse sõrme see panna? Kas tehtud valikul on ka mingeid tähendusi ning kui jah, siis millised? Vanasti oli sõrmuse kandmisel erinevates sõrmedes väga kindlad ja traditsionaalsed tähendused. On ju sõrmus oma olemuselt üsnagi maagiline

Read More

Logie 2010 nominations announced

The nominations for the “2010 Logies” have been revealed.

Read More

Evelyn Mikomägi: Loomuliku iluga jõuab kaugemale

Endine miss, modell ja modelliagentuuri omanik Evelyn Mikomägi (30) armastab oma keha ja usub, et loomuliku iluga jõuab kaugemale.

Read More

Ülle Lichtfeldt valiti Eesti parimaks näitejannaks

Rahvusvahelisel teatripäeval jagati Tartus teatris Vanemuine Eesti parimatele lavastajatele, teatri tehnilistele töötajatele ning näitlejatale preemiaid. Parima naisnäitleja preemia sai Ülle Lichtfeldt.

Read More

Tallinn: Iluauhinnad 2010 klubis Korter

29. aprillil 2010 kuulutab Eesti Cosmopolitan välja Iluauhinnad 2010 võitjad.

Read More

Laupäeval toimus Los Angeleses 23. korda “Nickelodeon Kids Choice Awards”

Laupäeval, 27. märtsil jagati Los Angeleses “Kids Choice Awards” auhindu meelelahutajatele, kes on enim USA lastele muljet avaldanud. Võitjad selgitati välja hääletuse teel. Pidulikku üritust juhtis Kevin James, vahendab Ohmygossip.

Read More

Saatest “Laulud tähtedega” lahkusid Evelyn Sepp ja Margus Vaher

Eilses laulusaates esitasid paarid lapsepõlvest armsaks saanud laule. Edasipääsu pärast tuli lisalaul laulda Tiiul ja Mikul ning Evelynil ja Margusel. Saatest lahkusid Evelyn ja Margus.

Read More

Tiiu Järviste on laulusaates vaegkuulmise kiuste

Saates “Laulud tähtedega” osalev Tiiu Järviste rääkis ajakirjale Naisteleht, et läks saatesse pikemalt mõtlemata ning vegkuulmise kiuste.

Read More

Jazzkaar: Tiit Lauk trio feat. Hellevi Nõmmik

E, 26. aprill 2010 18:00, Valga muusikakool, Valga

Read More

Tiina Mõis ostis Saaremaale kodu

Üha enam ja enam kogu jõukate eestlaste seas populaarsust Eestis puhkamine. Nii on ka üks Eesti rikkamaid naisi Tiina Mõis (53) soetanud endale Saaremaale suvekodu.

Read More

Katrin Sanglal sündis kolmas poeg

Eesti kuulsaima meigikunstniku Katrin Sangla (38) perre sündis kolmas laps. “Jah, meil sündis poeg,” kinnitas Naistelehele Katrini režissöörist abikaasa Hindrek “Masa” Maasik (39).

Read More

Lenna Kuurmaa: 30aastaselt pole veel elu läbi!

Eelmisel nädalal ütles suhtekorraldaja Janek Mäggi, et üle kolmekümnestel üksikutel naistel pole lootustki endale meest leida ja abielluda. Lenna Kuurmaa (25) peab seda ütlust absurdseks.

Read More

Kanuti Gildi Saali etendus “Umbes”

P, 25. aprill 2010 19:00, Võru Kultuurimaja Kannel, Võru

Read More

Julia Morozova Gossip.ee-le: “Ma ei ole naine, kes pressiks ennast meestele peale”

Eilsest “Unistuste printsessi” saatest langes välja kaunis siresäärne modell Julia, kes ei saanud Dimiga ühtegi korda kohtamas käia. Kõik tüdrukud ei ole sellised, kes ise ennast meestele kaela riputavad ning tagasihoidlik Julia just sinna, tahasihoidlikkuse lõksu, takerduma jäi. Julia on

Read More

Koit Toome: Loodan, et mu loost saab uus tõeline klubihitt!

Üle üheteistkümne aasta jõuab täna poodidesse Koit Toome uus stuudioalbum. Plaat sisaldab kümmet uut lugu, nende hulgas aastahitiks saanud „Kaugele siit“ ja duetti „Põgenen“ koos Birgit Õigemeelega.

Read More

Marge Rahu Gossip.ee-le: “Mulle tundmatute inimeste kantud riideid mu kapis hetkel ei ole”

“Taaskasutusse suhtun ma positiivselt ja teiste inimeste riiete kandmine minus ebamugavust ei tekita. Mul on mitmete sõbrannade asju, mida oleme vahetanud või üksteisele laenanud,” räägib hiljuti toredad Buduaari turupäevad korraldanud Marge Rahu Gossip.ee-le.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service