Reklaam:Moekunstnik Ülle Suurhans-Pohjanheimo valmistab saabuvaks presidendiballiks ligi 20 kleiti

Moekunstnik Ülle Suurhans-Pohjanheimo nõelast valmib sel aastal presidendiballile peaaegu kakskümmend kleiti. “Värv ei ole nii tähtis kui vorm. Seekord on tualettide kangad tagasihoidlikumad, kuid lõikeliselt keerulised,” räägib ta ajakirjale Naisteleht.

Read More

Mikko Fritze: “Armastus ei ole ainult emotsioon”

Sihtasutuse Tallinn 2011 juhataja Mikko Fritze (46) räägib, et on naissoosse suhtumises üllatavalt matšolik. “Mees on mees ja naine on naine. Meie erinevus just süütabki selle võlu, mis mehe ja naise vahele võib tekkida,” räägib Soomes sündinud Saksa kodanik, kes

Read More

Kaire Vilgats: “Mulle väga meeldivad lapsed ja meeldib olla rase ja tähtis”

Laulja Kaire Vilgats-Lõhmuse tütar Karin Kerti nägi ilmavalgust 9.novembril. Ehkki väike piiga pole veel kolme kuunegi, on Kaire ja tema abikaasa Johannes omavahel juba neljandastki lapsest rääkinud. “Mulle väga meeldivad lapsed ja meeldib olla rase ja tähtis,” jutustab kolme lapse

Read More

Jaanus Marrandi: “Maavanemate roll on muutunud naeruväärseks”

Riigikogu Rahvaliidu fraktsiooni liige Jaanus Marrandi leiab, et olukorras, kus maavanematel on varasemaga võrreldes märksa vähem raha suunata, on maavanema roll muutunud naeruväärseks.

Read More

Henrik Roonemaa: “iPad ei ole revolutsioon”

Arvutifirma Apple poolt eile avaldatud tahvelarvuti iPad ei ole kindlasti revolutsioon ning võib ka läbi kukkuda, leidis ajakirja Digi peatoimetaja Henrik Roonemaa. Roonemaa sõnul ei suutnud Apple ennast iPadiga ületada. “Kindlasti ei saa sellest uut iPhone’i ega uut iPodi, mis

Read More

Hans H. Luik: Majanduskriis on võtnud ärimeestelt enesekindluse ja motivatsiooni

Meediaärimees Hans H. Luige hinnangul on Eesti ettevõtjad majanduskriisist väljudes varasemast märksa ettevaatlikumad, mis annab nooremale põlvkonnale võimaluse. Luik tunnistas TV3 saatele “Värske Ekspress” antud intervjuus, et majanduskriis on võtnud ärimeestelt enesekindluse ja motivatsiooni.

Read More

Imbi Paju: ”Mind ja Sofit sõidutati esitlusele kuulikindlate klaasidega autos”

Jaanuaris ilmus eestikeelsena Imbi Paju ja Sofi Oksaneni koostatud artiklikogum “Kõige taga oli hirm,” mille ilmumispäeval sadas autoritele kaela ähvardustelaviin.

Read More

Kuidas aru saada, et Su uus partner pole üle saanud oma eksist

Kas Sinu uus kallim võrdleb Sind pidevalt oma eksiga või räägib temast pidevalt? Siis tasub ehk järele mõelda, sest mõlemad võivad olla ohumärgid, et ta pole oma eksist üle saanud. Portaal Shine on koostanud nimekirja kümnest ohumärgist, mis näitavad, et

Read More

Keit Triisa Gossip.ee-le: Plaanin juba lähiajal ennustaja juurde minna

Lõvi tähtkujus sündinud kaunis laulmist ja näitlemist armastav Keit Triisa, kes oli realitisaate “Eesti otsib superstaari” teise hooaja üks finalistidest räägib, et ta pole kindel, kas ennustajaid usub, aga et on kuulnud tuttavatelt mõnest huvitavast selle valdkonna esindajast ning tänu

Read More

Värske uurimus: naistel tekib süütunne kergemini kui meestel

Meestel esineb süütunnet harvem kui naistel. Olgu siis tegemist ununenud sünnipäeva või kallima petmisega. Värske uurimus näitab, et mehed muretsevad teistele inimestele haiget tegemise pärast vähem kui naised, vahendab Daily Mail.

Read More

“Keisrinna hull ehk Mees, kes rääkis tõtt”

Autor – Loone OtsLavastaja – Anne VeltKunstnik – Killu MägiOsades – Enn Lillemets, Katrin Valkna, Anti Kobin,Jüri Aarma, Tarvo Krall, Mart Aas ja Nikolai Bentsler;kaasa teeb ansambel Orthodox Singers Valeri Petrovi juhatusel Etenduspaik – Kiek in de Kök (Komandandi tee

Read More

Tallinn tunnustas ärimees Peeter Rebast kultuuriteo auhinnaga

Tallinna linn tunnustas keskerakondlasest meediaärimees Peeter Rebast aasta kultuuriteo auhinnaga. Preemia väärilisteks peeti ka Eesti Muuseumiühngut ja festivalikorraldaja Helen Sildnat.

Read More

Holokaustipäev – Jom HaShoa 2010

Eesti tähistab täna ( 27 jaanuar 2010 (12 shvat 5770)) kaheksandat korda rahvusvahelist holokaustipäeva, mil Euroopas mälestatakse Teise maailmasõja aegseid natsismiohvreid. 27. jaanuar valiti holokausti ja teiste inimsusevastaste kuritegude ohvrite mälestamise päevaks, sest see on Auschwitz-Birkenau koonduslaagri vabastamise aastapäev. Holokaust

Read More

Purim 2010

27. veebruarist 1. märtsini 2010 kestab Purim ehk Juutide vabanemise püha. 14. adarikuu päeval Heebrea kalendri järgi tähistab juudi rahvas Puurimipüha, tuletades sellega meelde kuninganna Esther´i kangelaslikku lugu, mis leidis aset iidses Pärsias.

Read More

Holokaustiohvrite mälestuspäev Kloogal ja Tallinnas

Holokaustiohvrite mälestuspäeva üritused toimuvad kolmapäeval, 27 jaanuaril Tallinnas ja Kloogal. Kloogal toimub holokausti mälestusmärgi juures kell 11:00 küünalde süütamine hukkunute mälestuseks. Sellele järgneb kell 13:30 kontsert Tallinna Sünagoogis.

Read More

Toomas Luhats: Armastatud maailma telesarjade jõudmine ETV kanalitele on märgilise tähtsusega

Eesti Rahvusringhääling ja Home Box Office (HBO) sõlmisid litsentsilepingu, mis toob telehooajal 2010/2011 ETV ja ETV2-e ekraanile maailmas armastatud telesarjad “Hung”, “Entourage” ja “Pacific”.

Read More

Ksenia Balta loobus ülekaalu tõttu kaugushüppest

Tippsportlase elu on, võiks öelda, grammi täpsusega paika pandud. Mullune Euroopa sisemeister kaugushüppes Ksenia Balta (23) on teinud kaugushüppes pausi – Ksenia peab  probleemiks paari juurdevõetud kilo, mistõttu ta ei taha oma liigeseid liigselt koormata, vahendab Kroonika.

Read More

Balalaikavirtuoosi Aleksei Arkhipovsky kontsert

N, 25. veebruar 2010 19:00, Vene teater, Tallinn

Read More

“Inetu Betty” neljas hooaeg jääb viimaseks

Komöödiasarja “Inetu Betty” tootja, telekanal ABC teatas, et sarja tootmine lõpetatakse pärast neljandat hooaega. “Me oleme jõudnud vastastikkusele raskele otsusele, et see jääb “Inetu Betty” viimaseks hooajaks,” teatasid peaprodutsent Silvio Horta ja ABC President Steve McPherson ühisavalduses. 

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service