Reklaam:Toomas Tooli Silvano osa väärtus on 120 miljonit krooni

Viimast turuhinda arvesse võttes on Toomas Tooli soetatud Silvano FG aktsiate väärtus pea 120 miljonit krooni. Stephan David Balkin omab Silvanos aga pea 100 miljoni krooni suurust osalust.

Read More

Ameeriklased kulutasid veebipoodides 27 mld dollarit

Ameeriklased raiskasid pühade eel ehk 1. novembrist 24. detsembrini veebipoodides majanduskriisile vaatamata 27 miljardit dollarit, mida on 5% rohkem kui mullu.

Read More

Elina Reinold: Lapsed õpetavad meid mõistma, mis on elu tegelik väärtus

Näitleja Elina Reinold (38) on veendunud, et lapsed õpetavad meid mõistma, mis on elu tegelik väärtus. Veebruaris oma kolmanda lapse sünnitanud Elina arvates on laste kasvatamine vanematele endale sama oluline  — seeläbi kasvatakse ka ise suureks.

Read More

Sky Plusi parim kodumaine singel: Koit Toome “Kaugele siit” ja esimest koha sai Enrique Iglesias

Raadio Sky Plus võttis 31. detsembril Sven Arusoo juhtimisel kokku 2009. aasta populaarseimad hitid. Aasta kuumimaks välismaiseks looks osutus Enrique Iglesiase ja Ciara “Takin` Back My Love” ning parimaks kodumaiseks singliks Koit Toome “Kaugele siit”.

Read More

Särav aastalõpupidu Kanal 2 ekraanil!

Homsel vana-aastaõhtul kell 20.00 algab Kanal 2s suurejooneline möll! Viis tundi kestval maratonpeol astuvad üles kõige kuumemad artistid, armastatumad eetrinäod ja põnevamad külalised. Oma debüüdi uues kodukanalis teevad “Pehmete ja karvaste” kangelased.

Read More

Kivisaar loobub saatejuhikohast ja kutsub head tegema!

Aasta viimasel õhtul juhtub miljonimängus ?Võta või jäta? midagi erilist – saatejuht Alari Kivisaar annab oma koha Sepo Seemanile ning asub ise mängima.

Read More

“Ohmygossip Couture” kaubamärki pääsevad esindama veel 1-3 tüdrukut

“Ohmygossip Couture jätkab uuel aastal reklaamnäo Kristiina Raudsepaga aga lisaks temale saavad võimaluse veel 1-3 modelli,” räägib brändi arendusjuht Helena-Reet Ennet. Kas korraldatakse avalik casting, kelle vahel kaalutakse või millal otsus langetatakse, seda Helena-Reet veel ei avalikustanud.

Read More

Hiinas tehti naiste jaoks spetsiaalne laiade vahedega parkimisplats

Olgugi, et viimased uuringud näitavad, et naiste ja meeste vahelised parkimise virtuoossuse erinevused on väikesed, on need siiski olemas. Üks Shijiazhuangi linnas asuv kaubanduskeskus joonistas parkla spetsiaalselt naisjuhtide tarvis.

Read More

Valitsus kiitis heaks Rein Langi allikakaitse eelnõu

Valitsus kiitis täna heaks eelnõu, mis sätestab allikakaitse põhimõtted kohtumenetluses ning aitab paremini kaitsta neid isikuid, kellele on ajakirjanduses õigusvastaselt kahju tekitatud.

Read More

Riik ergutab ettevõtlust 19 miljoni krooniga

Valitsus kinnitas täna Eesti ettevõtluspoliitika rakendusplaani järgmiseks aastaks, ettevõteteni jõuab toetussummadena üle 1,9 miljardi krooni.

Read More

Top Gear valiti aastakümne parimaks saateks

Absoluutseks fenomeniks kujunenud automeelelahutussaate Top Gear ülemaailmseks auditooriumiks hinnatakse umbes 350 miljonit inimest, mida on kolme keskealise autohullu tuterdamise jälgimise kohta äraütlemata palju. Viimane saade oli täispikk film, mis leidis aset Boliivias.

Read More

Koit Toome: “Kaia ja Rebeccaga on kõik hästi ja läheb paremaks”

Laulja Koit Toomele jääb lõppevat aastat meenutama hästi toimiv pereelu. “Kaia ja Rebeccaga on kõik hästi ja läheb paremaks,” rõõmustab Toome.

Read More

Ekspert: marketite rohkus ajab Eesti hinnad kõrgeks

Kanada Guelphi ülikooli turundus- ja kaubandusprofessor Brent McKenzie leiab, et Eesti jaekaubanduse turul on liiga palju erinevaid super- ja hüpermarketeid ning seetõttu pole jaemüüjatel suurt mõju varustajate üle. See aga ajab siinsed hinnad liiga kõrgeks.

Read More

Aivi Sau ja Evi Omer tegid ettevõtluse alustamise toetusega uue iluajakirja “Iluprofessionaal”

Kalev Meedia pankroti tõttu tööta jäänud naised Aivi Sau ja Evi Omer tegid ettevõtluse alustamise toetusega uue iluajakirja, mille väljaandja Ilukirjastuse OÜ sai jõulude ajal ühekuuseks.

Read More

Audiitorite TOPi parim: olukord paraneb juba aasta algusest

Möödunud aasta kolm parimat audiitorbürood olid: I.S. Audiitorteenuste OÜ, Okvas OÜ ja Audiitorbüroo RKT OÜ. Teist aastat audiitorite TOPi võitnud I.S. Audiitorteenuste OÜ omanik Irina Somova loodab, et majandusolukord võib hakata paranema juba 2010. aasta algusest, vahendab Raamatupidaja.ee.

Read More

Kümme sammu tervislikuks aastalõpuks

Tervisekaitseinspektsioon tuletab meelde, et pühade ajal võiks söömise ja joomisega piiri pidada, et vältida seedehäireid ja alkoholi liigtarbimisega kaasnevaid terviserikkeid.

Read More

Feliks Mägus: Pangad hakkavad voodeid üles tegema

Nordic Hotels juhatuse esimees Feliks Mägus ütles majandusajakirjale Saldo, et tuleval aastal tuleb pankadel mõnedki hotellid üle võtta.

Read More

Andres Koger: hüsteeria asendub apaatiaga

Ehitusettevõtja Andres Koger ütles ajakirjale Saldo, et tuleval aastal asendub hüsteeria apaatiaga: ehitusettevõtjate vennatapusõda raugeb, kuna konkurendid on verest tühjaks jooksnud.

Read More

Advokaat: Töötajal on õigus saada puhkust kokkulepitud ajal

Tööandjal on kohustus anda ning töötajal õigus saada ja ühtlasi kohustus kasutada puhkus ajakavas ettenähtud ajal, vastas advokaadibüroo Lepik & Luhaäär LAWIN advokaat Triinu Hiob lugeja küsimusele raamatupidaja.ee online-intervjuus.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service