Reklaam:Kriminaaldraama “Kutse mõrvale” esietendus

14. oktoobril kell 19:00 esietendub Uuemõisa mõisas Ridala vallas kriminaaldraama “Kutse mõrvale”. Lavastaja Allan Kress toob Läänemaal lavale kriminaaljuttude suurmeistri Agatha Christie’i kriminaaldraama “Kutse mõrvale”, kus miss Marple’it mängib Leida Rammo ning teistes peaosades astuvad üle 30 aasta taas koos

Read More

“Eesti otsib superstaari” teatrivoorusid näeb neljapäeval ja pühapäeval

TV3 saates “Eesti otsib superstaari” astuvad homme õhtul Vene Teatris kohtunike ette 91 eelvoorudest kollase kaardi saanud superstaariks pürgijat. Esimese päeva õhtul lahkuvad 49 osalist ning pühapäeval hakkavad pääsu eest järgnevatesse stuudiovoorudesse võitlema 42 noort lauljat.

Read More

Tartu Sügispäevad pakatavad tervisest

12.-18. oktoobrini on sügisene Tartu taas tudengite päralt. Festival Tartu Sügispäevad 2009 toob sombusesse Taaralinna killukese päikest ja mõnusa energialaengu. Aktiivne ja teguderohke nädal koos parimate sõprade, nalja ja naeruga on kindlasti parem nohu-köha ravim kui kuhi aspiriini või gripitee.

Read More

Täna alustavad TV3 sarjas “Naistevahetus” elu uues peres Merly ja Ele.

Merly elab Tartus korteris. Tal on mees ja üks koolis õppiv laps. Merly saadab oma päevad mööda India filminäitlejate pilte kogudes, india filme vaadates ja koeraga jalutades.

Read More

Karel Tallermaa Gossip.ee-le: “Vaikselt ja omaette olen muusikat juba teinud, ehk viib antud saade mind edasi tähtede poole.”

Karel Tallermaa on andekas noor laulja, kes osaleb sellel aastal saates “Eesti otsib superstaari”. Noormees on laulnud Püha Miikaeli Poistekooris ning praegu kuulub segakoor “Sõpruskond” ridadesse. “Muusikaga olen siiani tegelenud iseenda pärast,” räägib Tallermaa Gossip.ee-le ning lisab, et nüüd sooviks

Read More

Kättemaksukontorit tabavad stress ja armumine

Homme õhtul jõuab uue hooajaga TV3 ekraanile kodumaine krimikomöödiasari “Kättemaksukontor”. Värsketes osades löövad episoodirollides kaasa mitmed tuntud näitlejad ning kätte maksmise kõrval kütab kirgi tegelaste isiklik elu.

Read More

Eestimaine bänd HND ilmutab 9. oktoobril uue albumi “Päikesepilkajad”

Albumi esimene singel “Päikesepilkajad” on jõudnud raadiojaamadesse ning HND on pannud uuest plaadist maitse saamiseks ka 3 pala kuulamiseks bändi myspace’i leheküljele.

Read More

Kes vassib? Kas Priit Pullerits mõtleb lugusid välja või presidendiproua Ilves ei taha oma sõnade eest täit vastutust võtta?

Evelin Ilves väidab, et talle pandi sõnad – ärge ostke Kalevi komme – lihtsalt suhu, süüdi olevat Postimehe ajakirjanik Priit Pullerits. “Panen käe südamele, ma pole asju välja mõelnud, olin äärmiselt täpne tema (Ilvese) sõnade kajastamisel,” kommenteerib Pullerits.

Read More

Kas reporter Elo Mõttus-Leppik plaanib poliitikukarjääri?

Reporteri, saatejuhi ning ajakirjanikuna tuntud kaunis Elo Mõttus-Leppik hindab Eesti poliitikutest neid, kes teevad oma tööd hingega ja langetavad vastutusrikkaid otsuseid. Ta usub, et leidub ka neid, kes ei ole nii pädevad, et kuuluda poliitikasse.

Read More

Jana Kasel valmis täispikk rokkalbum

Ajal, mil Eesti otsib juba kolmandat superstaari, valmis eelmisel saatesarja võitjal Jana Kasel (17) koostöös uue mänedžeri Ivar Mustaga esimene täispikk rokkalbum.

Read More

Reese Witherspoon: Ma ei valmistu Jake Gyllenhaaliga abielluma

Reese Witherspoon eitab esindaja kaudu kuuldusi, nagu oleks ta kihlunud näitleja Jake Gyllenhaal´iga ning valmistuks teistkordselt abielluma, vahendab WENN.

Read More

Ronnie Woodi 20aastane kallim Ekaterina Ivanova ihkab emaks saada

“Ekaterina on kindel, et just Ronnie on tema elu armastus. Ta soovib kiirelt emaks saada vaatamata sellele, et Wood pole ideest sugugi vaimustunud,” rääkis paari tundev isik Digitalspy´le.

Read More

Anne Veski läheb kirikutuurile

Tänavu jõulude ajal võtab Anne Veski koos Hirvo Survaga ette oma esimese jõulutuuri, esinedes detsembris Eestimaa erinevates kirikutes.

Read More

Millised telesaated on vaatajate seas kõige popimad?

Kanal 2 hittsaade „Selgeltnägijate tuleproov“ püstitas sügishooaja vaadatavusrekordi, kogudes eelmisel nädalal telerite ette 253 000 vaatajat. „Selgeltnägijate tuleproov“ on juba kolmandat nädalat järjest – ehk siis esimesest saatest peale – Eesti vaadatuim teleprogramm.

Read More

Big Brotheri Kätlinile pakuti seksi eest 30 eurot

Soomes tõsielusaates „Big Brother” osalev Eesti päritolu Kätlin teatas, et tema endine tööandja oleks talle maksnud, kui ta oleks temaga seksinud. Shokeeriva teate peale lasi aga tüdruk otsejoones jalga, vahendab Bigbrother.fi.

Read More

Jürgen Veber – illusioonietendus “The Path of Wonders”

Jürgen Veberi vaatemänguline, emotsionaalne ning läbinisti kaasahaarav illusioonietendus viib vaatajad maagilisele teekonnale läbi aja, imede ja suurte unistuste. See on meeleolukas teekond täis üllatusi, ootamatusi ning otseloomulikult trikke ja illusioone. Sel ühel õhtul Teie elus pole mitte miski võimatu!

Read More

Tanel Leok korraldab koos sõpradega heategevusliku motokrossi

11.oktoobril Kose-Risti krossirajal toimuv võistlus Tanel Leok&Sõbrad on heategevuskross, mille kogu piletimüügist ja oksjonil müüdud toodetest saadav tulu, läheb õnnetustes liikumisvõime kaotanud laste toetuseks.

Read More

Margaret Kelomees: Ridade vahelt pole vaja midagi välja lugeda

17-aastane Margaret Kelomees, kes mõned kuud tagasi tuli avalikkuse ette oma esimese looga “Summer Dream”, on valmis saanud teise singli MSMS (Music Saved My Soul- toim.). Lisaks Karel Kattai produtseeritud originaalversioonile leiab singlilt veel kuus töötlust: dub, Dzheimz, Supuer, Van

Read More

Courtney Love ihkab suhet Venezuela presidendi Hugo Chavez´iga

Tugevalt kõhnunud Courtney Love´i kõhus lendlevad liblikad. Hiljutisel filmiesitlusel kohtus ta Venezuela president Hugo Chavez´iga ning on nüüd pöördumatult armunud.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service