Reklaam:Neljapäeval selgub Von Krahlis «Coca-Cola Soundwave powered by MTV» võitja

Sel neljapäeval, 6. augustil astuvad üritustesarja «Featuring: Krahli neljapäev» raames Von Krahli teatri baaris publiku ette Eesti dub-geeniused ansamblist Maikameikers ja 2008. aastal loodud indiepoppi viljelev kollektiiv Momoko Pins, mis annab üritusel esimese avaliku kontserdi! Plaadimuusikat valib muusikaelektroonik-tehnoloog DJ Kaur

Read More

Rootsi printsess Madeleine saab 6,2 miljonit krooni kompensatsiooniks

Rootsi printsess Madeleine saab Saksa ajakirjadekontserni Klambt väljaannetelt 400 000 eurot (6,2 miljonit krooni) kahjutasu.

Read More

Emajõe festival pakub mitu päeva veeelamusi ja meelelahutust

30. juulist 1. augustini peetakse järjekorras juba neljandat Emajõe festivali, mille käigus avatakse muuhulgas uus sild, valitakse Jõemiss ja Jõemister, tehakse sporti, lahutatakse meelt ning lõpetuseks peetakse maha  ka uhke jõeparaad.

Read More

Produtsent Toomas Kirss plaanib “Kelgukoertest” muusikali teha

“Kelgukoerte” produtsent Toomas Kirss on “Mamma Mia!” muusikalisest filmist senini haaratud ja lubab “Kelgukoerte” tegelased samuti ekraanil laulma panna, kirjutab ajakiri Nädal.

Read More

Ametnikud soovitavad “Võsareporterit”

“Võsareporteri” toimetusse on helistanud mitmed abivajajad, öeldes, et sotsiaal- ja siseministeeriumi ametnikud on soovitanud neil Võsa-Petsi poole pöörduda, vahendab ajakiri Nädal.

Read More

Ansambel PS Troika peamehel Allan Sarril on isiklik männimets ja terviserajad

Ansambel  PS Troika käis “Nurgakivis” näitamas oma sisustusoskusi. Bändi peamehe Allan Sarri enda kodu on pigem praktiline, mitte sarnane ajakirjade klantspildiga.

Read More

Rahvas annab Reedale sooja

Kuigi suvi on üsna heitlik olnud, on “Laulge kaasa” kontserdid Eesti eri nurkades suurest vihmast pääsenud, kirjutab ajakiri Nädal.

Read More

Evelin Ilves kingib Madonnale Eesti riigi poolt rahvusmustriga kaunistatud dressid!

Mida kingiksite teie Madonnale? Evelin Ilvesel, kes popstaariga kontserdil peagi tõenäoliselt kohtub, oli idee varnast võtta – dressid! Sest mida üks sportlik naine teisele endasarnasele veel paremat leiaks!

Read More

Dimi on Eesti kohta kuulnud ainult seda, et siinsed naised on tuntud oma ilu poolest.

“Unistuste printsessi” seekordne poissmees Dimi ei tea Eesti kohta ei ööd ega mütsi, kirjutab Nädal.

Read More

Bernard Madoffi abikaasalt Ruth Madoffilt nõutakse 44,8 miljonit dollarit

Bernard Madoffi investeerimisalase nõustamise ettevõtte likvideerija kaebas kohtusse ka vanglakaristust kandva Madoffi abikaasa Ruth Madoffi, et nõuda temalt 44,8 miljonit dollarit, kirjutab Bloomberg ja vahendab Äripäev.

Read More

Eesti advokaadibüroode turuliider on Raidla Lejins & Norcous

Eesti advokaadibüroodest kasvas eelmisel aastal mahuliselt kõige rohkem Sorainen, kes jääb nüüd napilt maha turuliidrist Raidla Lejins & Norcous.

Read More

Viktor Siilats, Enn Veskimägi ja Mart Soosaar võitlevad Ranna-Tuulbergi hotelli vastu

Pärnu Kaarli tänava majaomanikud Viktor Siilats ja Enn Veskimägi astusid vastu Tartu ärimeeste Raivo Ranna ja Aivar Tuulbergi kavatsusele ehitada Pärnu Rannahotelli kõrvale viiekorruseline vähemalt 200 numbritoaga hotell.

Read More

Miss Estonia 2009 Diana Arno lendab Bahamale “Miss Universumile” ihuüksi!

Miss Estonia Diana Arno reisieelarve 250 000 krooni, millest 100 000 kulub kleitidele, kingadele ja aksessuaaridele.

Read More

Eesti ja Iisrael allkirjastasid topeltmaksustamise vältimise lepingu

Täna kirjutasid välisminister Urmas Paet ja Iisraeli suursaadik Avi Granot Tallinnas välisministeeriumis alla Eesti ja Iisraeli vahelise topeltmaksustamise vältimise lepingule. Välisminister Urmas Paeti sõnul on topeltmaksustamise vältimise lepingu allkirjastamine oluline samm Eesti ja Iisraeli vaheliste majandussuhete arendamisel teatab Välisministeerium.

Read More

ERITEADAANNE: Gossip.ee kolib sellel nädalavahetusel privaatserverisse! Vabandame võimalike katkestuste pärast!

Armas lugeja, Meil on teile hea meel teatada, et Gossip.ee astub järgmisele tasandile! Kuna meie uudisteportaali on saatnud prognoositust kordi suurem edu ja lehel on üllatavalt suur loetavus ja liiklus, otsustasime kolida Virtuaal.com virtuaalserverist ümber Zone.ee privaatserverisse, et saaksime pakkuda

Read More

Neljapäeval, 30. juulil kell 15 tähistatakse Pelgulinna sünnitusmaja juurde rajatava perekeskuse (Sõle 23) sarikapidu

Perekeskus luuakse toeks ja turvaliseks treeningukeskkonnaks lapseootel ja väikelastega peredele, tehes kättesaadavaks kõik vajalikud teenused alates lapseootusele jäämisest kuni lapse sünni ja esimeste eluaastateni.

Read More

Indrek Toome: “Pidevalt on midagi tehtud selleks, et pinda paremini kasutada, et iga ruutmeeter paremini teeniks”

Viru Keskuse suuromanik Viru Väljaku Arenduse ASi juhatus teeb ettepaneku maksta 20 mln krooni dividende, seisab 2008. aasta majandusaruandes. Üks omanikest Indrek Toome seda otsust veel lukku ei pane.

Read More

Vladislav Koržets: “Oma prügi sortimine on lausa sportimine”

Sel nädalal ilmuvad RMK kampaania käigus Eesti riigimetsa stendid, millel tele- ja loodusemees Vladislav Koržets kutsub puhkajaid end metsas kenasti üleval pidama.

Read More

Anu Välba ja Marko Reikop ei jätka sügishooajal oma saadet “Paar”, vaid alustavad uue saatega.

“Jah, see vastab tõele, aga praegu on sellest veel natuke liiga vara rääkida – paneme alles meeskonda kokku,” ei kergitanud Reikop uuelt projektilt saladuseloori. Küll aga kinnitas ETV avalike suhete juht Anneli Tõevere-Kaur, et Reikop ja Välba on ühiste teleaastatega

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service