Reklaam:Ristile kerkib luksuslik golfiklubi

Javier Ortiz de Artiñano usub, et üle 80 golfiklubi kujundanud Jorge Soleri plaan hakkab hästi tööle.

Read More

28. juunil toimus Los Angeleses “BET Awards 2009” gaalaüritus. Vaata galeriid!

28. juunil toimunud “BET Awards 2009” tõi Los Angelese Shrine Auditoriumisse sadu muusikuid ja näitlejaid. Suuresti kujunes iga-aastane muusikaauhindade jagamine Michael Jacksoni mäelstusürituseks. Õhtut juhtis Jamie Foxx.

Read More

Inga Raitar laulupeo väljaannetest: “Olemasolevad teatmikud on liiga laialivalguvad”

Sel nädalal jõudis müügile ajakirja Naised erivihik “Laulupeole!”. Tegu on teatmikuga, kust nõu saavad nii peol osalejad kui ka pealtvaatajad.

Read More

Monika Tuvi Gossip.ee-le: “Peale sünnitust ei kavatse ma kauaks koju lebama jääda”

Maci ema, DanceActi rõõmsameelne tantsutreener, profijajalgrattur Jaan Kirsipuu elukaaslane ja võrratute tantsugeenidega Monika Tuvi saab õigepea taas emaks. “Praegu on nii palju vaba aega käes, et pean end jõuga tagasi hoidma, et ma sel teemal üle ei mõtleks ega pingutaks.

Read More

Viimsi vabaõhumuuseumis hakkab laupäeviti toimuma taluturg

Laupäeval peeti Viimsi vabaõhumuuseumis esimene taluturg, millelt algatajad ootavad mastaapsuse asemel püsimajäämist ja kindlat iganädalast kodumaise kauba valikut.

Read More

Kuigi kõik ei pääse esimesena eelistatud kooli, ei jäta ükski laps septembris kooliteed alustamata.

Koolikatsed on selleks aastaks läbi ning enamik lapsi oma uue õpetaja ja kooliga juba tuttavad. Kuigi kõik ei pääse esimesena eelistatud kooli, ei jäta ükski laps kooliteed alustamata.

Read More

Alates 31. juulist saab ID-kaardiga osta ka elektroonilise parkimispileti.

Nüüd saab ID-piletiga osta lisaks bussipiletile pääsme loomaaeda, muuseumi, ujulatesse ja paljudesse meelelahutuskohtadesse. Alates juuli lõpust saab ID-piletiga ka linnas parkida.

Read More

ETV2 muutub laulu- ja tantsupeo kanaliks juba proovidest alates

ETV2 muutub laulu- ja tantsupeo kanaliks juba proovidest alates ja toob vaatajateni taustamelu, jagab infot nii peopaigast kui ka linnast ning näitab peost teistsugust vaadet traditsioonilise kõrval. ETV2 loomingulisse meeskonda kuuluvad Mart Normet, Sven Paulus, Tiina Kaalep, Hanno Tomberg, Olev

Read More

Äripäeva peadirektor Igor Rõtov: “Meediaväljaannete refereerimist piirata on võitlus tuuleveskitega.”

Äripäeva peadirektor Igor Rõtov usub, et Eesti Ajalehte Liidu nõue meediaväljaannete omavahelist refereerimist mahuliselt piirata on võitlus tuuleveskitega.

Read More

USAs koos sprindirühmaga treeninud Jane trepp parandas Eesti rekordit ujumises

Eesti meistrivõistlustel ujumises läbis Jane Trepp 100 meetrit rinnuli 1.11,27-ga, mis tähistab vabariigi rekordit. Senine tippmark 1.11,39 kuulus 2001. aastast Natalia Hissamutdinovale.

Read More

Toomas Vitsut ja Edgar Savisaar saatsid õpilased malevasse

Täna, 29. juunil kell 12 avatati Raekoja platsil malevasuvi – Tallinna Linnavolikogu esimees Toomas Vitsut ja linnapea Edgar Savisaar saatsid noored pidulikult ja heade soovidega malevasse üle Eesti.

Read More

Kaleva Travel sai esimese Eesti ettevõttena WWF Green Office märgi

WWF (World Wide Fund For Nature) tunnustas 25.06.2009 Kaleva Traveli peakontorit Green Office (Roheline büroo) märgiga. Märgi kasutamise õiguse said augustis ka Kaleva Traveli lennujaama ja Tartu esindus.

Read More

Trauma-väljakutsed kiirabile on vähenenud

Tallinna Kiirabi andmetel on tänavu esimesel poolaastal traumadega seotud väljakutsete arv mullu sama ajaga võrreldes mõnevõrra langenud, samas on kasvanud lastetraumade hulk.

Read More

Imre Kaas tutvustab homme Eesti kõige rumalamat kurjategijat

Homme, teisipäeval kell 21 jõuab eetrisse Kanal 2 politseisaate „Krimi“ 200. osa. Lisaks värsketele krimiuudistele tehakse juubelisaates tagasivaade kõige kõmulisematele lugudele, antakse välja kõige rumalama kurjategija tiitel ja tutvustatakse kurikaelu, kes on aastate jooksul rohkem kui kolmel korral saatesse „pääsenud“.

Read More

USA uuring: Ligi 40 protsenti lastest on rasvunud

USAs mustanahaliste linnalastega tehtud uuring näitab, et paljud neist alahindavad oma kehakaalu.

Read More

SuperNoova pidas kümnendat juubelit

Laupäeval näitasid Tallinnas Vene Teatris oma loomingut noored Eesti moeloojad. Disainerite konkurss Supernoova alustas pidulikult oma teist kümnendit. Ürituse peakorraldaja Helen Mahmastoli sõnul algas sellega moegala arengus uus ajajärk.

Read More

Enne välisreisi mine vaktsineeri ennast! Vaata kus ja kuidas.

Tartu Linna Polikliinikus hiljuti avatud vaktsineerimiskabinetis ootab infektsionist Pilleriin Sood­­la enda juurde nõu küsima ja süstigi saama kõiki, kel ees võõrad maad või kirev suvi.

Read More

Uuring: tippjuhid valimis majanduspettusteks. Ivar Kiigemägi: “47% vastanutest on valmis manipuleerima finantsandmetega”

Rahvusvahelise audiitor- ja konsultatsioonifirma Ernst & Young’i läbi viidud uuringu tulemustest selgus, et lähiaegadel on oodata majanduspettuste olulist kasvu. 47% vastanutest on valmis käituma ebaeetiliselt ja viima läbi pettust juhul, kui see peaks kaasa aitama organisatsiooni majandustulemuste parandamisele.

Read More

Tähelepanu: Eestis väljastatavatesse reisidokumentidesse hakati kandma digitaalseid sõrmejäljekujutisi

Alates esmaspäevast hakati Eestis väljastatavatesse reisidokumentidesse kandma digitaalseid sõrmejäljekujutisi, seoses sellega ei saa 3. juulini taotleda reisidokumente kiirkorras.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service