Kiili Moeshow “Loitsud, mis enam ei kehti” võitjad selgunud

Jaanuari lõpus toimus Kiili Spordihallis juba üheksandat aastat järjest Kiili Moeshow, mille seekordseks teemaks oli “Loitsud, mis enam ei kehti.” Moeetendusel osales 16 kollektsiooni ning ligi 150 modelli-meeskonnaliiget.

Kui igal aastal teavad disainerid täpselt, milline saab olema esinemislava (3D lavakavanditega), siis sel aastal oli see disaineritele ja modellidele üllatus. Ravecast ja Kiili Moeshow meeskonnajuhi Airi Mandre idee kohaselt oli publikul võimalus olla ise osa lavast – olles modellide keskel!

Kiili Moeshow 2011 vanema kategooria võitja, Alina Tubli, on võitnud Kiili Moeshowd juba kolm korda! Oma loomingut näitas ka Taavi Turk kollektsiooniga “Samovar”.

Nooremas vanusegrupis sai esikoha Anni Tahk kollektsiooniga “Jokkeri Kaardipakk”.

Žüriisse kuulusid Evelyn Mikomägi, Andrus Roos, Riina Raja, Maarja Habicht ja Kristi Kuusk. Viimane andis välja ka tehnilise disaini eriauhinna Kristina Toomele.

Kiili Moeshowl valiti ka publik lemmik, kelleks osutusid Nele Mandre ja Gerda Parkja meesterõivaste kollektsiooniga “Broken Words”.Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service