Vivienne Westwood esitleb ehtekollektsiooni

Vivienne Westwood esitleb Londoni moenädala raames oma esimest ehtekollektsiooni. Kollektsiooni, mis kannab nime Get a Life, saab näha alates 18. veebruarist Wallace Collectioni muuseumis, vahendab ajakiri Mood.

Wallace Collection on Vivienne Westwood‘ i lemmikmuuseum ja tema loomingu inspiratsiooniallikas. Ehted on valmistatud haruldadest väärismetallist pallaadiumist ning inspireeritud loodusest ja paganlikest sümbolitest, esindades jõudu, õnne, võimu ja lootust. Ehtekollektsioon valmis koostöös Palladium Alliance’iga.

“Get a Life on pöördepunkt, muutuse katalüsaator – see, mis oli destruktiivne, muutb lihtsaks ja orgaaniliseks,” ütleb Westwood. “Get a Life räägib kliimamuutuste peatamisest ja elu hoidmisest järgmisele põlvkonnale, pühendudes samal ajal paremale elule. Ma keskendun hetkel sellele, mida saab teha üksikisik. Peatage kliimamuutused. Päästke planeet. Tammetõru sümboliseerib vihmametsa, selle tähtsust ja seda, kuidas meie esmane kohustus on seda hoida.”

Alates veebruari lõpust saab Westwoodi ehteid osta ka tema poodidest.Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service