Roger “Tibu” Stahlman naudib püsisuhet

Kui “Ühikarottides” on Roger “Tibu” Stahlman kohmetu maapoiss, siis päris elus on ta enesekindel ja kompleksivaba tüüp, kes teab, kuidas naisega ümber käia. Armastuskirjad, romantilised piknikud ja kingitused on vaid killuke sellest, millega Roger pruuti võlub, kirjutab Kroonika.

Roger (20) sattus esimest korda kaamera ette ühe muusikavideo massistseenis. Seejärel tegi ta paar sutsakat saates “Saladused”, kust teda “Ühikarottide” proovivõtetele kutsuti.

Rogeri sõnul pole näitlemine ala, millega ta tahaks igavesti tegeleda. Tema põhimõte on, et elus tuleb proovida võimalikult palju erinevaid asju. Ta plaanib pärast sarja kevadhooaja lõppu siduda end rohkem majandusvaldkonnaga, mida ta Tartu Ülikoolis õpib. Aga päris kindlasti lööb ta kaasa “Ühikarottide” filmis, mida suure tõenäosusega hakatakse eeloleval suvel filmima.

Rogeri eraelu on tipp-topp korras. Ta on seitsmendat kuud suhtes 21aastase blondipäise kaunitari Annely Uukkiviga. Kusjuures see, et tema elab Tartus ja Annely Tallinnas, noormeest ei heiduta. Roger leiab, et nii ongi parem — see tunne, justkui oleks terve parve liblikaid alla neelanud, kestab kauem.


Tags assigned to this article:
Annely UukkiviRoger StahlmanTibu

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service