Urmas Velleste Gossip.ee-le: Ithaka Maria pani mind konkreetselt tanki! Ma ei ole tõesti 18 a poisike, kes Ithaka pilte knopkadega seina peale kleebib!

“Ma ei taha skandaali ega Ithakale halba. Ärge saage valesti aru. Ma ka väga loodan, et tal läheb kõik hästi ja saab Eurovisioonile jne. Ithaka Maria valis sellise tee seekord, et iga hinna eest, kasvõi üle laipade teha lugu, kus tema on see briljant. Mulle ei meeldi, kui keegi minuga nii manipuleerib ja meedias veel eriti,” räägib skandaalimaigulise kuulsusega kommi- ja viinaärimees Urmas Velleste Gossip.ee-le.

“Olen nördinud, et Ithaka lekitas sellise loo ise Õhtulehele, et endale kõmu tekitada. See ajakirjanik Maria Karumets on temast pidevalt artikleid vorpinud. Saan aru, et tal on promo vaja, kuid siin on asju, mida nüüd kindlasti avaldan. Ithaka Maria pani mu konkreetselt tanki. Lasi mul kavalusega kommentaari anda Õhtulehele ja siis keeras asja kavalasti selliseks, et keegi Velleste, keda ta üldse ei tea ega tunne on lihtsalt selline tüütu austaja,” kurdab mees Gossip-ee-le ning palub õiglus jalule seada.

“Ma ei eeldanud Marialt sellist käitumist kui aus olla. Ma ei taha mingit suurt artiklit, aga pean ikka enda imago eest ka seisma. Ma ei ole tõesti 18-aastane poisike, kes Ithaka pilte knopkadega seina peale kleebib ja siis teda internetis ahistab.”

“Olen valmis avaldama hulga infot, mis kajastab asju kuidas need tegelikult on. Ja mul on mida avaldada. Ithaka Maria tegi väga peene loo. Avaldas infot minimaalselt, nii nagu talle kasulik ja jättis mulje, kui  ilusja tore laulja ning abielunaine ta on. Las nüüd lugejad otsustavad, kes keda fännab,” põrutab Velleste ning lisab: “Ütleks nii, et Mariale annaks kavaluse eest 10 punkti! Pole midagi öelda. Hästi tehtud. Olen ausalt nördinud.”

Mis seob siis Ithaka Mariat ja Urmas Vellestet? Gossip.ee küsimuse peale, kas ta on tuttav Ithaka Mariaga vastab mees omapäraselt, mida iganes see ka ei tähendaks: “Selles asjas on puutumus mingil määral tõesti olemas.”

Uurisime ka, kas ta on Ithaka Mariale kunagi mõne kingituse teinud? “Teen kingitusi ikka, aga vaid nendele naistele, keda siiralt austan. Kogu teema on üles puhutud vaid seoses Ithaka uue lauluga,” räägib Velleste ning lisab:  “Ithaka laul on väga hea. Marial läheb muusikaäris kõik hästi. Õhtulehes Ithaka Maria väitis, et ei ole minuga kunagi kohtunud ega minu komplimentidele reageerinud. See on eksitav info ja ei vasta tõele!”

“Just Ithaka Maria oli see, kes mind minu sünnipäeval esimesena õnnitles ja seda kell 00.32 öösel! Samuti on Ithaka Maria saatnud mulle kirju, kus soovib mulle ilusaid unenägusid ning veel palju muud…,” paljastab ärimees Urmas Velleste Gossip.ee-le omapoolset versiooni loost.

“Suhtlen Ithaka Mariaga viisakalt ja ikka aadlimehe kombel. Minu kavatsused tema suhtes on ikka kõige ilusamad.”

Seda, mida Ithaka Maria Urmas Velleste käitumisest arvab, saate ludeda tänasest Õhtuleht:
“Ithaka Maria hädas pealetükkiva fänniga?” SIIT

Loe lisaks:
Viinaärimees Urmas Velleste: “Mu naine varastas mu paljaks ning nüüd nõuab veel raha”

Kaunis naine süstis viinaärimees Urmas Vellestesse elujõudu


Tags assigned to this article:
Ithaka MariaMaria KarumetsUrmas Velleste

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service