Anu Lensment: Pottmüts koos pitskleidiga on kõrgema kategooria stiilifopaa

Moekunstnik ja -ajakirjanik ning stilist Anu Lensment ütles Arterile Evelin Ilvese Rootsi-visiidi rõivaid kommenteerides, et viltmüts koos pitskleidi ja poolsaabastega on kõrgema kategooria stiilifopaa.

Tolerantse inimesena poleks mul nende rõivaste kohta iseenesest midagi paha öelda, kuid seda üritust ja kandja positsiooni silmas pidades mõjub vildist mantli ja pottmütsiga komplekt üsna küsitavana.

Sama müts koos pitskleidi ja poolsaabastega on aga juba kõrgema kategooria stiilifopaa. Riigivisiidi garderoob ei tohiks olla juhuslik valik disainerite ideekatsetustest, vaid ikka stiilne tervik.

Meie presidendipaari riigivisiit Rootsi on tekitanud kõva meediakära, aga kahjuks ei puudutata see diskussioon riikide suhete arengut ega muid sisulisi teemasid, vaid räägitakse emotsionaalselt ainult sellest, mis seljas oli. Järelikult on midagi väga valesti läinud. Kindlasti on Eestis palju häid moeloojaid, ka selliseid, kes suudavad arvestada nii isikupära, figuuri kui ka etiketti.

Ta peaks suutma näha tervikut, tundma vajalikul määral rahvusvahelist kombestikku ja samas pakkuma esileedile isikupäraseid, moekaid, vajalikul määral efektseid, kuid samas stiilselt mõjuvaid valikuid.


Tags assigned to this article:
Anu LensmentEvelin Ilves

Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service