Elle Fanning – 12 aastane “väike moeime”

Rohkem kui 15 rolli seljataga ja paar paljutõotavat käsil – nii saab kirjeldada tüüpilist Hollywoodi staari, kes murdnud end esinäitlejate nimistusse. Kõik on nii, nagu peab, ainult vanust on sel näitlejannal kõigest 12 eluaastat.

Saage tuttavaks Elle Fanningiga, kes lisaks korralikule filmipagasile teinud märkimisväärseid ülesastumisi punasel vaibal. Kuidas õnnestub ühel 12aastasel riietuda oma eale vastavalt, kuid samas mõnusalt isikupärase stiiliga, sellest kohe lähemalt.

Enamus 12aastaseid tüdrukuid teevad igapäevaselt kodutöid, käivad trennis ja saavad kokku parimate sõbrannadega. Selles osas ei ole ka Elle erandiks: isa viib teda igal nädalal balletitrenni. Erandlik on ent see, et ei ole just palju selles eas neiusid, kes saaksid kanda kõrgmoodi ning pakkuda punasel vaibal konkurentsi stiiligurudele nagu Chloe Sevigny ja Sofia Coppola. Elle’i riidekapp sisaldab kaubamärke, millest meie siin Maarjamaal võime vaid unistada. Marc Jacobs, Valentino, Rodarte, Marchesa – need on üksnes mõned näited sellest, kelle loomingut noor näitlejanna on punasel vaibal kandnud.

Seetõttu on Elle’ist saanud “väike moeime”, keda kõik imetlevad ning armastavad. Tal endal pole selle vastu midagi, sest riided talle meeldivad. Eriti vintage, mida ta sobitab uute asjadega. “Minu hetkelemmikud on kõrge värvliga riided, eriti alt kitsenevad voltidega püksid,” kirjeldab Elle oma praegusi favoriite.


Tags assigned to this article:
Chloe SevignyElle FanningSofia Coppola

Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service