Evelin Ilves kummutab kurejutud: “Ma ei oota last!”

President Toomas Hendriku (57) ja Evelin Ilvese (42) värvikas visiit Rootsi kuningapaari Silvia (67) ja Carl XVI Gustafi (64) juurde tekitas elevust nii poliitikailmas kui ka kõikvõimalike ilunõustajate, lugejate ja muidu arvajate seas. Et Evelin on nüüd lapseootel, kahtlustasid teiste hulgas isegi Rootsi ajakirjad, vahendab Kroonika.

Läinud nädal oli presidendipaari päralt — meie lehed ja internetiportaalid vahendasid uudiseid Läänemere tagant järjekindla virkusega. Paraku küll peamiselt välisest hiilgusest! Seda märkis mõõduka irooniaga, samas üsna emotsionaalsel moel ERRi raadio-uudistele kohapeal antud intervjuus ära isegi president isiklikult, seejuures koguni kellegi moekriitiku hääletooni koomiliselt järele aimates…

Tõepoolest, kui eestlasi erutas Evelini viltmüts, siis rootslasi häiris jälle kuninganna seelik (mitte antud pildil). Evelini väljanägemist rootslased üldiselt kiitsid, kuid samas kahtlustasid nad, et kui meie esileedi kleit just kitsas polnud, on ta kindlasti beebiootel!

Kroonika kirjutas mõne nädala eest, et Evelin on lähimas ringis avaldanud, et nad on abikaasa Toomas Hendrikuga viimasel ajal mõelnud veel ühele lapsele. Läinud reedel, päev pärast Rootsist naasmist aga kummutas Evelin juba võimaliku lapseootuse. “Ma ei oota last,” sõnas Evelin Ilves Kroonikale.

Loe lisaks:
Toomas Hendrik ja Evelin Ilves plaanivad teist lastReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service