Anne Veski: Milleks veel jõusaali minna, kui ma võin sama trenni kodus lund visates ära teha

Eesti kõigi aegade tuntuim-edukaim poplaulja Anne Veski (54) ütles ajakirjale Kroonika antud intervjuus, et kui läheb esinema või kuhugi, kus teda võidakse pildistada, siis muudab end “kaubanduslikuks”, muidu on aga tavaline lihtne inimene.

Kes valmis kas või dressipükstes maja ees lund viskama… “Loomulikult. Kas just dressipükstes, aga nii, et mul mugav on. Milleks veel jõusaali minna, kui ma võin sama trenni kodus lund visates ära teha. Siin ju naabrid teavad niikuinii, milline ma välja näen.”

Moskvas kehtivad aga tema sõnul teised reeglid – näiteks Pugatšova ja Kirkorov põrutavad kohe Iisraeli poole, kui kintsus kapillaar lõhkeb või sõrm valutab. Samas lisas Anne Veski, et tema teeb Moskvas oma töö ära ja tuleb Eestisse tagasi, kus teda pole keegi hommikust õhtuni piiranud ega taga ajanud. “Ja mul pole õigust otsustada, kuidas nemad seal oma privaatsust kaitsevad.”

Anne ise sõidab näiteks Tallinnas ühe odavama, Oberst taksoga ega pelga vajadusel ka Säästumarketisse sisse astuda (tehes tavaliselt oma ostud siiski Rocca al Mare keskuses).


Tags assigned to this article:
Anne Veski

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service