Carola Madis Gossip.ee-le: Olin Jõulude ajal vabatahtlik ja aitasin organisatsiooni, mis vastab Jõuluvana kirjadele

Tuntud seltskonnatäht ja reporter Carola Madis räägib Gossip.ee-le, et tema Jõulud möödusid head tehes. “Olin Jõulude ajal kaks päeva vabatahtlik ja aitasin organisatsiooni, mis vastab Jõuluvana kirjadele,” räägib LA-s resideeruv Carola.

“Viisime vaestesse piirkondadesse lastele kingitusi!” räägib Carola Madis Gossip.ee-le ning lisab, et nende tegevust kajastas väikese lõiguna ka USA telekanal Fox 11.

Carola räägib, et sellesse heategevusüritusse sattus ta tänu sellele, et tegi päev varem Reproterile intervjuud sama organisatsiooni, “Adopt A Letter” (www.adoptaletter.org) looja – Kimberly Moore´iga. “Tegin päev enne Jõule selle organisatsiooni loojaga intervjuu ja ta ütles, et Jõulude ajal on neil kõige kiirem ja abilisi on vaja. Ma mõtlesin, et ma aitan neid ja aitasingi – nii Jõulu laupäeval ja ka järgmisel päeval.”

Vana-aasta plaanid on Carolal veel lahtised. “Ei ole veel plaane, ei tea veel,” ütleb Carola ning lisab, et ei tea ka, kas saadab vana-aasta ära Los Angeleses või hoopis Eestis.

Vaata videot, kuidas Carola lastele kinke viib:


Tags assigned to this article:
Carola MadisKimberly Moore

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service