Helena-Reet: Kuidas ma Isla Fisheri soovitusel pea punaseks värvisin!

Isla Fisher, sõprade seas viimasel ajal rohkem tuntud kui Ayala, on üks nendest A-kategooria staaridest, kellega mul on au olnud kohtuda koguni neljal-viiel korral ning olla kontaktis ka Skype vahendusel. Lisaks sellele, et Isla on suurpärane näitlejanna, on ta ka suurepärase iseloomuga naine, kelle seltskonnas on alati lõbus ja kes on väga külalislahke.

Sellel suvel sünnitas Isla teise lapse ning sellest ajast on ka meie viimane kontakt. Kuna me mõlemad oleme kahe lapse emad, siis erinevalt aastate tagusest suhtlemisest on täna põhiteema lapsed ning nendega seonduv. Kuid siiski, naised ei saa mööda ka välimusest ning eriti peale sünnitust kogunenud muret tekitavatest lisakilodest. Isla, kelle mees Sacha Baron Cohen on üks tuntumaid komöödianäitlejaid maailmas, pole ka ise siinkohal suupeale kukkunud.

“Helena-Reet, pea paeb olema kärtspunane nagu tulekahju, sest usu mind, see on jututeema, mis siis kunagi ei vaibu,” naljatles Isla poole aasta eest ning ütles, et juuksurist tulles on tal iga kord väga hea tunne ning tema salle, kingi ja mantleid ei jõua keegi enam vaadata, sest juuksed võtavad endale kogu tähelepanu.

No mis siis ikka, mina igipõline blond vaid naersin selle peale… Nüüd mõne päeva eest aga tundsin vastupandamatut soovi midagi muuta. Usun, et iga naine on seda tunnet elus tundnud – tahaks vaheldust! Tavaliselt piirdub minu vahelduse vajaduse rahuldamine mööbli liigutamisega aga seekord tundsin, et uuenduskuuri vajavad minu juuksed ning mulle meenus kui õhinaga Isla rääkis punastest juustest.

Lisaks sellele tuli mulle, ma ei tea kust kohast, silme ette kašmiirist roheine pullover, mis minu vaimusilmas minu “tulevaste” punaste juustega lausa valatult sobis… ning otsus oligi tehtud… Juuksurisse! Vot nii. Ja kuigi ma oma kujutluses nägin ennast natuke pikema ja peenikesemana ning juukseid natuke pikemate ja paksematena, jäin ma kodus peeglisse vaadates tulemusega äärmiselt rahule.

Tore on ärgata tundega, et õhus on muutused – ning just selle tundega ma nüüd igal hommikul ärkan. Naised, võrratu tunne on rebida ennast korraks argipäevast lahti ning leida aega iseendale. Vaadata peeglisse ning öelda endale: “Vot seda tulekahjut ma armastan!”

Soovin teile tulevaks aastaks rahu hinge, armastust ja usku südamesse ning aega ka iseendale!

 

 Reklaam:
Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service