Reklaam:Jõulud südames – Birgit Õigemeel, Birgit Varjun, Uku Suviste, Violina, Mihkel Mattisen

Aasta viimasel kuul esinevad Birgit Õigemeel, Birgit Varjun ja Uku Suviste kontserdisarjaga „Jõulud südames“ Eestimaa kaunites kirikutes. Lauljaid saadavad ansambel Violina akustilistel viiulitel ning Uku Suviste ja Mihkel Mattisen elektrilistel tiibklaveritel.

Birgit Õigemeele jaoks on jõulud aasta ilusaim aeg ning jõulukontserdid on lauljatarile ühed südamelähedasemad. Juba kolm viimast aastat on Birgiti osalusel toimunud hulgaliselt väljamüüdud jõulukontserte, sel aastal üllatab ta taas uue repertuaariga. „Oleme kava koostanud nii, et kuulajale oleks meie kontsert tõeliselt nauditav esimesest loost kuni viimaseni. Kavast ei puudu kõigi poolt armastatud jõuluklassika kui ka vähemtuntud, aga samas ilus jõulumuusika. Fantastilised lauljad ja vägagi eripärane instrumentaalkoosseis moodustavad kahtlemata imelise terviku, mis loodetavasti täidab kuulajate südameid veel kaua pärast kontserti,“ kommenteeris Mihkel Mattisen.

Kontserdisari toetab Voose külla ainulaadse multimeediaekspositisooniga varustatud ja kultuuriliselt väärtusliku Eesti Ajaloo Hariduskeskuse loomist rootsiaegsesse kõrtsihoonesse ning läbi selle ühe Eesti küla taaselustamist.

„Me näeme hariduskeskuse toetamises pikemaajalist perspektiivi,“ ütles Mattisen. „Tihti eksponeeritakse jõulukaartidel imelisi eesti külasid lumiste väljade ja kenade talumajdega. Romantilised postkaardikülad aga hääbuvad ja elanikud põgenevad nendest parematele jahimaadele. Toetades Vooset soovime aidata ühele Eesti külale taas elu sisse puhuda,“ kommenteeris Mattisen.

Jõulud südames“ saabki alguse 5. detsembril kontserdiga Voose rahvamajas, kogu selle kontserdi tulu läheb hariduskeskuse loomise toetuseks.

Kontserdid toimuvad:

5.12 Voose Rahvamaja
9.12 Keila Kirik
11.12 Kaarli kirik
15.12.Pärnu Eliisabeti kirik
16.12 Tartu Jaani kirik
19.12 Tori kirik
21.12 Kuusalu kirik
23.12 Viljandi Jaani kirik
25.12 Rakvere Kolmainu kirik
26.12 Hageri kirik

Pileti hind Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Voosel 195.-
Pileti hind mujal Eestis 175.-

Alla 6-aastastele lastele sissepääs tasuta, juhul kui laps istub vanema süles.

Grupisoodustus: korraga 10 või enama pileti ostmisel pileti hind 25.- odavam.
Voosel grupisoodustus ei kehti.

Pilet ei taga istekohta.

Piletid müügil ka enne algust kohapeal.
Sissepääs alates kell 18:15.
Kestus 1 tund 30 min.
Fotoaparaat, kaamera – ei ole lubatud.Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service