Reklaam:Mailis Reps ootab neljandat last?

Riigikogus levivad kuuldused, et aktiivne kooliteemade eestkõneleja ja endine haridusminister Mailis Reps on taaskord beebiootel. Kahe poja ja ühe tütre ema jääb küsimust kuuldes vilunud poliitikuna vait ja ütleb klassikalise: “Ma ei kommenteeri hetkel seda teemat!” kirjutab ajakiri Naised.

Pilk riigikogulanna saledamapoolsele vöökohale kuulujuttu ei kinnita ega lükka ka ümber, seega tuleb kuulduste tõepõhjas selguse saamiseks oodata.

Mailis Repsi peres kasvab praegu kolm last, kellest vanim poeg Richard on juba kuuene, tütar Elizabeth neljane ja pere pesamuna Karl Robert alles kolmeaastane.

Mailis Reps on varasemates intervjuudes öelnud, et tal oli juba abielu esimestel aastatel kokkulepe, et perekond peab olema suur ja lapsi võiks olla rohkem kui keskmises Eesti perekonnas. Tööga seoses on Mailis öelnud, et tema elu ja tegemisi ei ole lapsed kunagi seganud ja pigem tahaks ta olla eeskujuks kõigile Eesti naistele, et näidata: ükski töö pole kolme või isegi nelja lapse kõrvalt võimatu. Eriti kui arvestada, et Mailis Repsi Läti päritolu abikaasa Agris Repšs elab oma töö tõttu pere juures vaid kolmel päeval nädalas, on riigiasju, tööd ja väikeste lastega suurt peret ühendada paras eneseületamine.


Tags assigned to this article:
Agris RepšsMailis Reps

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service