Rauno Märks Gossip.ee-le: Kasulik on tegevus siis, kui see raha sisse toob või on arendav!

Rauno Märks on armastatud raadiohääl, kel õnnelik suhe ning kolm toredat last. Gossip.ee otsustas uudida, millised on mehe stiili- ning rõivaeelistused, kus ta shoppamas armastab käia ning mis on tema meelest suurimad moeapsud.

“Püüan olla ratsionaal, kuigi üksi poodi sattudes olen teinud ka emotsioonioste. Reeglina vaatan hinda, siis asja,” rääbin Märks, kes enamasti poes olukorda nö ohjab.

“Poes pööraseks minemise kogemus mul puudub. Kui asi sobib ja hind on mõistlik, siis kahman toote kaasa. On rõivaid, esemeid, tooteid millest ma ei möödu ükskõikselt. Reeglina ripub neil silt “-70%”.”
 
Kus aga armastab mees shopata ning mis on tema lemmikbrändid? “Mul on tunne, et normaalsed riided on Eestist ära kadunud. Siiamaani olen eelistanud Dieselit, Takeshi Kurosawat, Hilfigerit, pisut Ganti. Meeldib pood “2 Mood” Rottermani keskuses.”

Rauna tunnistab, et tunneb ennast igas riides hästi. “Kuna mul on perfektne keha, siis tunnen ennast igas riides hästi,” räägib naljatledes Rauno Gossip.ee-le.  “Kaabut ja salli ei kanna, saapad on madala kontsaga. Teksad tumedad, polosärk koloriitne, kardigan pigem neutraalne,” loetleb mees oma eelistusi.

“Mul pole ühegi rõiva kandmisega probleeme ja kui olukord nõuab, või on õhustik meeldivalt pingevaba, siis võib selga tõmmata mida iganes. Nilbusi ja perversusi püüan vältida… eriti neid klouniriideid, mida “rikkurid” selga kisuvad.”

Uurisime tuntud raadiohäälelt ka seda, millised kasulikud tegemised-ettevõtmised ta igasse päeva mahutada püüab ning kas tal on ka halbu harjumusi, mida oleks tarvis välja juurida. “Kasulik on tegevus siis, kui see raha sisse toob või arendab edasi. Õnneks on igasse päeva selline tegevus sattunud. Vabad hetked veedan perega,” loetleb mees kasulikke ettevõtmisi. Miinusena toob aga välja oma ajaplaneerimise. “Püüan aega rohkem planeerida ja teha vähem tühje käike. Edusammud on vaevalised tulema.”

Alati särav ning heatujuline Rauno teab ka “õnne retsepti”!  “Positiivseid laenguid saan oma tütardelt. Soovitan ka teistel lapsetegemine ette võtta! Kuulake vanemaid inimesi! Parima fiilingu saab perega reisimisest. Soovitan näiteks Hispaaniat,” räägib Rauno Gossip.ee-le.


Tags assigned to this article:
Rauno Märks

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service