Aila Roberta Lopes: Dimil ei ole rahalisi raskusi!

Aila Roberta Lopes räägib Gossip.ee-le, et Dimil ei ole rahalisi raskusi. Kuigi naine rääkis mõne aja eest meile antud intervjuus just vastupidist juttu, siis lükkab nüüd Dimiga koos elav ning ühist tütart kasvatav Aila oma sõnad ümber. Lisaks räägib naine, et koos avati ka kaks uut äri. “Me avasime ühe uue äri – ilukeskuse „La Beauty“ ning poe mis müüb kõige modernsemaid treeningsedmeid Euroopas,” räägib Aila Gossip.ee-le.

Küsisime Ailalt ka, kuidas Dimi isarolliga toime tuleb ja selgus, et meedias koletiseks tembeldatud Dimi on tegelikult väga hea ja hooliv inimene.

„Dimi on väga hea isa ja aitab mind palju, ta laulab lapsele, õpetab teda ning vahetab isegi mähkmeid. Iga päev ta näitab mulle, kui väga ta armastab meie peret ning sellepärast me olemegi otsustanud unustada kõik halva, mis on olnud,“ räägib Aila. Ka Aila esimene laps, poeg Patric ning Dimi esimene poeg on Monalize omaks võtnud ning hoiavad teda väga.

„Minu poeg Patric ja Dimi poeg armastavad ka väga Monalizei, nad on nii armasad ja kaisevad teda koguaeg, nad juba otsustasid, et Monalize võib hakata poistega käima 40 aastaselt,“ naerab Aila.

Saates „Unistuste printsess“ oli Dimi rikka Belgia ärimhe rolllis, kuid hiljem seati tema majanduslik olukord kahtluse alla, Aila aga kinnitab, et neil läheb kõik hästi ning nad olevat hiljuti teinud algust ka uute äridega. „Me avasime ühe uue äri – ilukeskuse „La Beauty“ ning poe mis müüb kõige modernsemaid treeningsedmeid Euroopas.”

Lähenevaid jõule plaanivad aga Aila ja tema pere tähistada alles suvel ning Brasiilias. „Belgiaski on talv alanud ning jõulud ja uus aasta lähenemas, kuid meie tähistame neid suvel Brasiilias koos minu perega,“ ütleb Aila.

„Saan siiani inimestel kirju, kus küsitakse kuidas ma elan ja soovitakse kõike head ja ma olen nii õnnelik sellise positiivse laengu eest, mis inimesed mulle annavad,“ rõõmustab Aila, et leidub inimesi, kes talle hea sõnaga toeks on.

Aila lõpetab oma intervjuu M. Jacksoni sõnadega: “Keegi ei saa minna ajas tagasi ja alustada uuesti aga igaüks saab alustada täna ja luua uue lõpu!“


Tags assigned to this article:
Dimitri Janssens ja Aila Roberta Lopes

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service