Reklaam:Jungle Fever ilmutab end korra

Legendaarne pidudesari Jungle Fever tõuseb fööniksina tuhast reedel, 3. detsembril Von Krahli baaris, et pakkuda andunud austajatele üks korralik krooniaja elamus enne ettearvamatut eurot.

Elava muusika eest hoolitseb Jungle Feveril uus põnev bänd “Systeam”, mis ammutab inspiratsiooni live-kontserditest ja mille muusika on mõnus fusioon trummist ja bassist, breakbeatist, dubstepist ja millestki ettearvamatust.

Systeamis valitseb trumme Olavi Sander, kes tuntud Winny Puhhi trummarina, bassikitarril möllab Raido Traumann ning klahvide ja sämplitega
tegeleb Indrek Saaremets aka  Sys, kes muusikukarjääri alustas juba 12-aastaselt heavy bändis Iron Man.

Kostitamaks jungliste parimate paladega saabub selleks puhuks spetsiaalselt üle lahe kohale DJ Pinball, kvaliteetkraami saputavad plaadikotist välja peo resident DJ Raul Saaremets ja d’n’b rinde üks säravaimaid noorema põlvkonna tegijaid DJ Prospecta ning korralikult kaasakiskuvat vanakooli kulda puistab publikusse DJ Paul Oja.

Live-paunast paiskub välja ka peoöö dessert: Jungle Feveri resident MC Busta ühendas jõud DJ S.I.N.´iga ning just sel ööl toimub nende uhiuue loo live-ettekanne esmakordselt Eestis, maailmas ja universumis. Kuttidega laval ka lauljanna Eva.Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service