Kuidas Viivi Pumpanen, Essi Pöysti ja Satu Tuomisto missikarussellile sattusid

Soome otsib taas missi ning MTV3 uuris viimaste aastate missidelt, kuidas nemad missikarussellile sattusid.

Miss Soome 2010 Viivi Pumpanen

“Olin juba mõnda aega missinduses, nii et võistlustele minek oli minu jaoks loogiline samm. Kavatsesin esimest korda missiks kandideerida juba 2007. aastal aga otsustasin toona, et olen veel liiga noor.”

Viivi otustaski kaks aastat areneda, kasvada ning ennast täiendada ning 2010. aastal missivõistlusest osa võtta. “Eelmisel aastal tundsin, et nüüd on aeg küps ning otsustasin osaleda.”

Miss Soome 2009 Essi Pöysti

Essi polnud veel viimasel minutil kindel, kas osaleda või mitte. “Ma kõhklesin kaua ning veeretasin osalemismõtet ikka üht ja teistpidi peas. Ma polnud kindel, kas olen valmis kahe nädalaseks esindus tuuriks ning avalikuks eluks,” räägib Essi ning lisab, et talle tundub, et osalemine on kahe aastaga palju lihtsamaks muutunud. “See, et nüüd saab osalemissoovi ka internetis täita on väga hea.”

Miss Soome 2008 Satu Tuomisto

Satu räägib, et nende peres on modellindus traditsioon ning kuna tema ema Jenni Ahola on samuti modell, siis ei kõhelnud ta kaua. “Andsin oma osalemissoovi kaks päeva enne lõpptähtaega sisse aga tegelikult teadsin juba varem, et osalen.”Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service