Helena E. Gossip.ee-le: … mingil hetkel saab inimene ikka suureks, targaks ja tugevaks

Helena E. on 24-aastane Kose tüdruk, kes usub, et kallima nimel võib väikseid pöörasusi endale lubada küll. “Olen oma kallima pärast 14km maha jooksnud, et talle musi ja kalli teha,” rääbib Helena Gossip.ee-le.

Nimi: Helena E.
Vanus: 24
Tähtkuju: Veevalaja
Elukoht: Kose
Minust: Olen tagasihoidlik, omamoodi ekstreemne, hullumeelne, tark, armas ja hooliv naine/neiu. Õpin keskkonnakaitset, üritan magistratuuris lõputööga ühele poole saada. Otsida tööd, et teha midagi huvitavat jms. Elan koos kallimaga ja 2 loomaga.


1. Kui peaksite ennast võrdlema mõne filmitegelasega, siis kellega sarnaneksite? Miks just temaga?

Eriti filmidest ei tea midagi, aga kui näiteks mõelda Jääajast näiteks laiskloom Sidile, siis olen selline voodis püherdaja, et ei saa õieti und ning selline muhe ja laiskvorst. Samas võin hommikust õhtuni koristada riiuleid, tuba ka, kui ainult tuhin peale tuleb.

2. Kui palju sõltute tehnikast – mis oleks seitse tehnikavidinat, milleta te elada ei oskaks?

Seitset kohe ei tuleks pähe, aga arvan, et ei saaks:
1. arvutita – meelelahutus, meedia, õppimine, mängud, netis surfamine, jms;
2. külmkapita – et söök püsiks värske;
3. mobiil- et kallimale saaks ikka vahel helistada;
4. otseselt tehnikavidin pole, aga vesi, katlad, e. dušši all käimine ja vesi on pesemiseks oluline;
5. talvel föönita ka ei saa, täitsa märja peaga õue ei läheks jään haigeks muidu kergelt;
6. telekas – maal tv vaatamine, et natuke veel lisaks neti meediale olla eluga, uudistega kursis.

3. Kas armastuses ja sõjas on kõik lubatud? Mis on pööraseim asi, mida olete mõne mehe pärast teinud?
Nii ja naa. Arvan, et kui lõpuks vigadest õpid ja saad aru, kes on sulle oluline, suudetakse sulle ja endale andestada, siis kõik muu on teisejärguline. Et vigadest varem või hiljem õpitakse. Tõde on olulisem  kui armastus või siiski vastupidi? Kõik oleneb mõtteviisist, elatud elust, jpm. Petmisi saab andestada ja elu on elamiseks. Samas haiget tegemine ei ole ilus ja mingil hetkel saab inimene ikka suureks, targaks ja tugevaks. Asi on usalduses ja asjade unustamises ja elada elus, mis tegelikult on oluline. Kallim, pereväärtused jms.

Olen oma kallima pärast 14km maha jooksnud, et talle musi ja kalli teha.

4. Kas armastate unistada? Kui suurelt te unistate? Millest?
Ikka armastan, samas väga palju unistada pole ka normaalne, peab reaalsusele ka mõtlema. Samas saab oma unistuste teoks saamiseks palju kaasa aidata. Kui ikka usud endasse ja tahad oma saavutusteni jõuda ja näed palju vaeva on kõik võimalik.

Unistan nii suurelt kui väikselt. Kord on suuri soove ja unistusi, siis jälle sellised pisikesed unistused, mida on kiiremini võimalik elus teostada. Arvan, et kui unistustest rääkida, siis nad võibolla ei täitugi, et kui saavutus käes, siis saab neist lähemalt rääkida, et kas läks täide ja
mis teatud aja vältel ei läinud täide. Põhiline on ikka hea tervis, veidi parem majanduslik olukord, saavutused (haridus, töö, pere, loomad, tervis, heaolu, jne).

5. Kirjeldage palun olukorda, kui teil on olnud tõeliselt piinlik. Mis teid kõige enam marru ajab?
Hetkel ei tule ühtegi piinlikku olukorda meelde.

Lapsikuse poole pealt, kui ma ei saa mida tahan, aga teine hetk selle üle naeran ja ei ole hullu midagi. Kui tõsiselt rääkida, siis vahel ärritab, et mõned eestlased on liiga kalgid, halva sõnavaraga ja häbematud. Laimavad kõike keda tahavad, sõnu valimata ja peaasi, et saaks “ära panna”. Kasvatamatusest jääb puudu. Samas sellistest inimestest ei tohi välja teha. Paar korda võib midagi öelda, aga üldjuhul ei tasu n.ö seinaga rääkida, et sellised jäävadki teisi kiusama ja teevad ainult niimoodi ennast lolliks. Targem annab ikkagi järele. Ning aja vältel ei mäleta enam seda olukorda. Arvan, et elus kõik halb mis teistele tehakse, tuleb varem või hiljem tegijale tagasi. Samas elus ei saagi mingi asi väga marru ajada, sest on palju positiivset millele mõelda (inimestele, kes tegelikult hoolivad, oma heaolule, jms).

6. Kui saaksite Eesti elus midagi muuta, siis mis see oleks?
Ma sooviksin, et elu Eestis ei oleks nii keeruline. Haridust rohkem kätte saadavaks teha, anda võimalusi uutele haritud inimestele töökohtades ennast tõestada, ilma, et nt 20 a peaks olema 15a töökogemusi enne tööle asumist, mis on absurdne. Soovin, et majanduslik olukord läheb kõigil veidi paremaks ning tolerantsemat suhtumist üksteisesse ja hoolivust, rõõmu.

7. Mis on viimane asi, mis teile tõeliselt rõõmu pakkus? Mis teid õnnelikuks teeb?

Eelnev õhtu nähes oma kallimat, et ta on väga nooruslik ja armas mulle, tegi kohe südame heaks. Kaisus olemine ja turvatunne, teeb rõõmsaks.

Vahel ma ei tea, mis on õnn, kuid minu jaoks võivad selleks olla väga suured ja väikesed saavutused.
Alates:
a) lemmiksalati või muu toiduaine ost, teeb rõõmsaks, mis maitseb;
b) kallima kallistus, musi, jms;
c) oma loomade kurruv(kass), hüpplev(küülik) mänguline ja lõbus olek ja pahandused;
d) I osa ülikooli lõpust sai läbi, juhiloa saamine pole ka väga kaugel ja II osa ülikooli lõpp on lähedal;
e) kui päike paistab, teeb juba tuju heaks ja kui paar ilusat sõna öeldakse mulle.
Mõnikord halli argipäeva aitab paremaks muuta üks ilus hetk. Mõelda, mille nimel elada ja üritada näha päeva veidi positiivsemates toonides.

 

Incorrect URL attribute defined
Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service