Reklaam:Pea kuu aega haige olnud Kertu Jukkum: “Tugevamaks saamine on minu sportliku elustiili üks peamisi eesmärke”

“Pea kolm nädalat olen treeningutest eemal olnud ja otseloomulikult on see viinud mind nullseisu. Vahepealsel ajal olen end korralikult ravinud, tugevdanud immuunsust ja puhanud kui magusa logelemise meister,” kirjutab Kertu Jukkum Naistemaailmas.

“Sellest hoolimata püsib järjepidevalt palavik 37,5 ja valud alakõhus, seljas. Enesetunne sealjuures pole üldse hullu, kui välja arvata, et treeningust eemalolek tekitab arvestatavat stressi. Toitumiskava järgin aktiivselt aga edasi ja sellel rindel on muutusteta – kaal pole ei tõusnud ega langenud, püsib kaljukindlalt, mis omakorda näitab, et 2000 ringis tarbitav kalorikogus on minu baasainevahetus. Tervis on aga hetkel kõigest tähtsam.”

“Nädal olen arstide vahet jooksnud. Erinevad proovid, erinevad spekulatsioonid. Küll kahtlustati neeruvaagnapõletikku, küll muud. Täna päädis uuringutesari ultraheliga, kus selgus, et organitega on kõik korras, neeruvaagnapõletikku mul ka pole. Proovide tulemustele tuginedes pakuti, et hoopiski on organismis tugev põletikutase. Arvatavasti sellest ka palavik ja valud. Põletikurohud määratud, loodetakse parimat. Jooksutreener Marius ütles, et vaid nõrgad jäävad haigeks ja ma pean nõustuma. Tugevamaks saamine on minu sportliku elustiili üks peamisi eesmärke. Ja uskuge, kuigi minna on veel pikk tee, olen võrreldes aastate taguse ajaga palju paremas seisus.”


Tags assigned to this article:
Kertu Jukkum

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service