Diana Klas: Tean inimesi, kes on saanud kasutatud riietest nahahaigusi

Näitlejanna Diana Klas räägib ajakirjale Naisteleht, et talle kaltsupoed meeldivad ning ta ei näe mingit vajadust osta samasuguseid asju “pärispoest” mitmeid kordi kõrgema hinna eest.

“Mulle meeldivad kaltsukad, sest miks ma peaksin ostma näiteks valge pluusi seitsmesaja krooni eest, kui saan kolmekümne eest? Eriti veel lastele on kasulik teise ringi riideid osta, sest nad ju kasvavad asjadest nii kiiresti välja. Mõne oma tütre kleidi eest peaksin maksma “pärispoes” pea tuhat krooni, aga ta saaks sellega käia ju vaid paar kuud. Pealegi leiab kaltsukatest ju nii lahedaid asju,” räägib Diana kaltsukate positiivsest poolest.

Samas on naisel välja tuua ka negatiivsemaid pooli. “Mõned pelgavad kasutatud riiete puhul eelmiste kandjate karmat. Mina ei karda, pesen ju alati need riided enne selga panemist ära. Tean inimesi, kes pole kasutatud riideid pesnud ja saanud neist nahahaigusi. Ohtlikuks pean ka kasutatud jalanõusid ja kõrvarõngaid – nende eest on arstidki hoiatanud, sest iial ei või ju teada, millise viiruse sealt võid saada.”


Tags assigned to this article:
Diana Klas

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service