Diane von Furstenberg loob parfüümi ja kosmeetikat

Diane von Furstenbergil on taskus värskelt sõlmitud leping ilukompaniiga ID Beauty, et luua parfüüm ning nahahooldus- ja jumestussari. Moediiva töötas parfüümi ja ilusarja idee välja koos oma sõbra ja YSL beaute ekspresidendi Chantal Roosiga, vahendab ajakiri Mood.

“Kõik, mis ma elus teen, on seotud sellega, kui väga naised mind inspireerivad, kui palju ma neid austan ja kui väga ma tahan, et nad tunneksid end tugevate, kaunite ja enesekindlatena,” ütleb Furstenberg. “Kui sul on naistega nii intiimne suhe, ei saa seda kusagil paremini väljendada kui iluäris.”

Kosmeetikabisnises on Furstenberg juba kätt proovinud – 70ndatel lõi ta parfüümi Tatiana, mis sai nime tema tütre järgi. Lisaks oli tal ka jumestussari, mis müüdi 1983. aastal Beechamile. Nüüd valis Furstenberg meelega partneriks väikese kompanii.

“Mul on tunne, et kui sul on vastas hiiglaslik ja hullumeelselt konkurentsivõimeline turg, on sul lootust ellu jääda vaid juhul kui usud endasse. Et endasse uskuda ja mitte kompromisse teha, on parem asju ajada väikese kompaniiga. Asi on lugupidamises,” ütleb ta.

ID Beauty on oma 15 tegutsemisaasta jooksul loonud kosmeetikaasarju paljudele ilubrändidele. “Tahan vaid, et naised võiksid olla sellised, nagu nad tahavad,” ütleb Furstenberg. “Meil on tugev sõnum, peame selle vaid pudelisse, tuubi ja purki panema.”


Tags assigned to this article:
Diane von Furstenberg

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service