Vaata, mis on viis kõige skandaalsemat kuulujuttu Eestis

Kui sa oled kuulus, pead arvestama, et see toob kaasa ka selliseid “uudiseid”, mis võtavad sind keeletuks. Naisteleht koostas enda viis lemmikut.

1. Elle Kull poseeris alasti Edgar Savisaarele
“See oli ikka kõige absurdsem ja hämmastavam kuulujutt! Umbes kolm aastat tagasi räägiti, et ülikooliajal olnud Edgar Savisaar suur fotograafiahuviline ja eriti meeldis talle pildistada paljaid naisi. Ja tema lemmikmodelliks olin mina,” naerab Elle täna.

2. Peeter Oja on Eri Klasi poeg!

Ilmselt tuli too kõlakas sellest, et kellelegi tundus, et mehed on väliselt sarnased. Eri Klas kostis toona: “Peeter Oja ei ole minu poeg. Arvan, et tema isa Enn Oja, kes on ka koorijuht, võib selle poisi üle küll uhke olla!”

3. Tanja Mihhailova suurendas rindu!

Ilmselt kõige enam Eestimaal räägitud kuulsuse-kuulujutt üldse! Tanja tunnistab ise ka, et on seda korduvalt kuulnud. “Aga ma tõesti ei ole rindu suurendanud. Mind kuulujutud ei kõiguta,” naerab ta.

4. Kristiina Ojuland ootab last
Kord valimiste aegu (ei tea, kas kogemata) märgati Kristiina Ojulandi poes titeriideid valimas. Fotot ilmusid ajakirjas Just!. Kui siis Õhtulehe ajakirjanik temalt küsis, kas poliitikul on perelisa oodata, kuulis ta telefonis “on”. Jutt jõudis kenasti mitu päeva levida, enne kui Kristiina selle kummutas kinnitades, et tema ei öelnud mitte “on”, vaid “oh”.

5. Koit Toome on kõigiga paaris
Koit Toome pääses toppi mitte viivõrd juttude absurdsuse kui just paljususe pärast. No kelle kõigiga teda pole püütud paari panna? “Enne, kui minust sai pereinimene, liikus pidevalt jaburaid kuulujutte,” kurdab Koit ise ka. Teema kulmineerus sellega, kui heteroseksuaalset Koitu peeti paariks laulja-kolleegi Rolf Junioriga. Seda kuuldes pidid lauljad naerukrambid saama.
 


Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service