Reklaam:Jana Kask Gossip.ee-le: “Mulle meeldib teha asju, mis teevad inimesi rõõmsamaks, panevad neid mõtlema”

Superstaari saate teise hooaja saate võitis isepäine kaunitar Jana Kask (18) kelles voolab ka vene verd. Hiljuti andis fantastilise häälega neiu välja uue singli, mis kannab pealkirja “Dont Want Anything”. Singel sündis Jana ja Jakko Maltise koostööna – Jakko kirjutas laulule muusika ning sõnade autor on noor ja andekas laulja ise.

Peale laulmise mängib Jana ka kalverit ning armastab joonistada, talvel plaanib ta suisa avada oma esimene näituse. Jana rääkis gossipile, mis sõnumit tema uus singel edasi kannab, kuidas temperamentne kaunitar oma emotsioone kontrollib, mis teeb tema jaoks naise seksikaks jpm.

Kas teie hiljuti ilmunud singel pealkirjaga “Don´t Want Anything,” mis tähendab eesti keelde tõlgituna “Ei taha midagi” räägib teist endast ning teie elust?
See laul ei räägi minust. “Dont Want Anything” on suunatud ühele inimesele, kes unustas ära, mis on tõelised tunded ja emotsioonid. Jah, talle meeldib oma elu aga deep inside (inglise k. sügaval sisimas) ta saab aru, et midagi on puudu, sest kõik see, mis teda ümbritseb, ei ole päris. Ja mina lihtsalt ütlen talle: “Tee palun oma silmad lahti enne, kui on liiga hilja.”

Millega te tegelete, kui parajasti ei laula? Kuidas armastate oma vaba aega veeta?

Mängin klaverit, kirjutan muusikat, joonistan – hetkel kõvasti, sest mu on plaan teha talvel oma esimene näitus, loen raamatuid, käin trennis, suhtlen erinevate inimestega, vaatan filme. Nägin hiljuti Gregory Colberti “Ashes and Snow.” Fantstiline asi, soovitan väga! Veel meeldib mulle öösel sõita autoga, võin sõita isegi metsa, lülitan tuled välja ja istun vaikuses. Soundtrackina käib Rob Dougan “Born Yesterday”. See on päris hirmus, just nii nagu mulle meeldib.

Teis on ka vene verd ning tetavasti on venelased temperamentsemad, kui eestlased, olete isegi öelnud ühes intervjuus, et olete isepäine ja oma tahtmise nimel lähete kasvõi üle laipade. Kas olite juba lapsepõlves ja teismeliseeas nö raske laps oma vanematele?
Sõbrad räägivad jah, et olen temperamentne aga killer (inglise k. tapja) ma küll ei ole, teil on siis vale info. Lapse jaoks olen ma juba liiga suur…kahjuks ei saa enam poes selili põrandale viskuda ja karjuda: “Emme, ma tahan kommi! Osta mulle kommi!” Nii kahju, et ei saa, viivad kohe Paldiski maanteele. Raske olen ma siiani!

Kuidas te oma emotsioone kontrollite?
Ei ole varem mõelnud selle peale, aga kuna sa küsisid… Kui ma kirjutan muusikat, joonistan, kui on väga hea olla, ei kontrolli ma oma emotsioone üldse ja vahet pole, kus ma asun. Aga tavaliselt umbes 70% emotsioonidest vaidlevad mu ajuga, aga veel võib ju näidelda…ah, ma ei tea. Keeruline küsimus, võib pikalt rääkida.

Olete öelnud, et teile meeldib end telkas näha, kas naudite kuulsust ja tähelepanu?

Mulle meeldib teha asju, mis teevad inimesi rõõmsamaks, panevad neid mõtlema. Ma ütleks, et see on mu suurim eesmärk. Tahan anda midagi väärtuslikku teistele inimestele. Ma naudin hetki, mil saan kuulajatega läbi muusika suhelda, naudin austajate tähelepanu väga.

Olete avalikult öelnud, et teile meeldivad nii naised, kui mehed. Kas hetkel on teie südames mõni mees või naine? Mis teeb teie jaoks naise seksikaks?
Ma arvan et see on liiga isklik asi, mis puudutab ainult mind ja mõnda naist või meest. Ideaalne mees/naine on geenius, freak, ilus, tark, andekas. Ta mõistab sind, teda ei huvita mida teised temast arvavad, isegi kui nad arvavad halvasti, ta on mingis mõttes egoist, hea huumorimeelega, julge, seksikas, aus, sügav. Kui sa ütled talle: “Vali nüüd! Kas minu keha või hing?” ja ta vastab “hing.”

Teil on järgmine kuu sünnipäev, kuidas plaanite seda tähistada?

Sõidan Taisse ja seal panen pidu rannas palmide all.

Lõpetuseks küsiksin, millised on teie plaanid lähitulevikuks?
Teha oma näitus ja filmida muusikavideo, mida pole veel keegi varem näinud. Ei tea, kas suudan teha seda lähitulevikus aga tulevikus for sure (inglise k. kindlasti).


Tags assigned to this article:
Jana Kask

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service