Reklaam:Mädanev maailm: Naine üüris 3-aastase tütre pedofiilist tüürimehele Vladimir Kapišonile laevareisiks kaasa

Kolmeaastase tüdruku ema lubas raha eest oma last kruiisilaeva tüürimehel alastiolekus pildistada ja lasi seejärel perverdil lapse kaheks nädalaks endaga laevareisile viia. Ema tunnistas uurijatele, et „üüris” tütre 1000 rubla (400 krooni) eest kaheks nädalaks Moskva ja Peterburi vahel ristleva I. A. Krõlovi 43-aastasele tüürimehele Vladimir Kapišonile, kirjutab L!FE NEWS.

Naine, kellel on lisaks vägistatud lapsele veel kaks väikest last, rääkis, et lasi Kapišonil enne reisi oma paljast lapsest siivutuid pilte teha. „Fotosessiooni” käigus tuli lapsel erinevates poosides olla ja kogu asi toimus ema juuresolekul.

Järgmisel päeval saatis naine tütre rahuliku südamega koos pedofiiliga peaaegu kaheks nädalaks Moskvast laevakruiisile Peterburi.

Kogu reisi väitel peitis Kapišon last oma kajutis, kus ta näitas tüdrukule pornograafilisi pilte ja astus temaga korduvalt vahekorda. Juurdlus märgib, et laps sealjuures vastu ei hakanud ja millegi üle ei kurtnud.

Tagasi Moskvasse jõudes kurtis tüdrukuke emale valusid kõhus ja rääkis mida temaga tüürimees kruiisi ajal tegi, kuid lapsevanem ei pööranud sellele tähelepanu. Lapse muret kuulsid peal ühiskorteri naabrid, kes saatsid ta haiglasse.

Lastehaiglas avastasid meedikud vigastused tüdruku suguelunditel ja teatasid sellest miilitsasse. Kapišon võeti järgmisel päeval kinni.

Uurijatel on alust arvata, et pedofiilist meremees võib ka varem olnud sarnaseid kuritegusid sooritanud, sest enne jõelaevale asumist on ta töötanud eelkoolilastega tegelevates asutustes.


Tags assigned to this article:
lapspedofiilVladimir Kapišon

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service