Reklaam:Mihkel Raud ja Hendrik Sal-Saller esinevad täna ja homme Tabasalu looduspargis

Pühapäeval Tabasalu looduspargis toimunud esimene kolmest lisakontserdist „RaudSaller“ täitis vaatamata rajule vihmale ja äikesele publikuga terve pangapealsele spetsiaalselt ehitatud istetribüüni.

Selle aasta märtsis toimunud Mihkel Raua ja Hendrik Sal-Salleri ülimenukaks osutunud kontsert-jututuurile otsustati anda lisa publiku tungival nõudmisel. “Kahjuks jäid paljud sõbrad ja tuttavad märtsikuus ukse taha, kuna kohad olid välja müüdud ja piletid otsas. Kuna me ei olnud lisakontsertitega kevadel arvestanud, suutsime ühiseid vabu aegu leida alles nüüd juulis,” räägib Sal-Saller ning lisab, et need 3 õhtut jäävad sellises koosseisus ja sellise kavaga viimasteks.

“Mängime punki ja hardrock’i klassikat, mida me kunagi koos kuulanud ja mänginud oleme. Samuti lugusid nii Smilersilt, Generator M-ilt, Golemilt, Ba-Bachilt kui ka Mr. Lawrence’ilt. Räägime lugudest – sellest, kuidas nad sündisid ja mis nendega seostub. Muidugi ka sellest, mis pähe tuleb ja tundub, et peab räägitud saama, ” lubab Mihkel Raud.

Viimane võimalus unikaalset kooslust ja elamust nautida on täna ja homme!

Tabasalu looduspark
Esmaspäev, 20. juuli kell 21.00
Teisipäev, 21. juuli kell 21.00

 

 Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service