Reklaam:Kylie Minogue tuleb “Aphrodite – Les Folies Tour 2011” maailmaturnee raames Saku Suurhalli

23. veebruaril astub Saku Suurhalli laval üles maailma kuumim popdiiva Kylie Minogue. Kontsert toimub veebruaris algava “Aphrodite – Les Folies Tour 2011” maailmaturnee raames.

Esmakordselt Eestit külastav Kylie Minogue annab 23. veebruaril 2011 Tallinnas Saku Suurhallis kontserdi suursuguse “Aphrodite – Les Folies Tuor 2011” maailmaturnee raames. KYLIE MINOGUE seekordsest showst tõotab tulla lauljanna sõnul tema karjääri üks silmapaistvamaid verstaposte. “Mul on hea meel, et minu uus album “Aphrodite” on niivõrd hästi vastu võetud, see inspireerib mind ja minu meeskonda tegema sellest showst erilise vaatemängu – võrreldes varasemaga tahame pakkuda fännidele veelgi suuremat rõõmu – etendust, mis on algusest lõpuni kõiki meeli köitev, kaasahaarav, tulvil sära ja glamuuri”, kommenteeris Kylie Minogue showd, kuid mille üksikasju hoitakse veel saladuskatte all.

Kylie Minogue peadpööritav karjäär lauljana algas 1987. aastal, mil ilmus tema esimene hittsingel “Locomotive”. Aastate jooksul on järgnenud 11 edukat stuudioalbumit, 7 suurejoonelist maailmaturneed, lugematul hulgal kuld- ja plaatinaplaate ning maailma edetabelite tippu jõudnud singleid. Selle aasta juulis ilmunud album “Aphrodite” on saanud palju positiivset vastukaja ning selle esimene singel “All the Lovers” platseerus kohe edetabelite tippudesse kõikjal Euroopas. Tänaseks võib Kylie Minogue’i pidada kindlasti maailma tuntuimaks naispopartistiks, kelle uusi plaate ning kontserte oodatakse suure põnevusega. Kylie ise peab oma publikut selleks edasitõukavaks jõuks, mis annab talle pikkadeks kontserttuurideks jõudu ning energiat.

Kylie uus maailmaturnee algab 2011. aasta 19. veebruaril Taanis. 23. veebruaril toimuv kontsert Eestis on järjekorras kolmas riik, kus saab näha Kylie glamuurset showd. Kylie on kinnitanud, et on algavaks tuuriks igati valmis. “Ma ei jõua ära oodata, et taas 2011. aasta alguses tuurile pääsen ja kõiki oma fänne näen”, rääkis Kylie Minogue.

Viimati 2008. aastal toimunud Kylie kontsertturnee piletid müüdi suures osas Euroopa riikides välja kõigest minutitega. “Tallinna kontsert toimub tõepoolest Baltimaade väikseimas kontsertsaalis ning Kylie kontserdi mahuka produktsiooni ja keeruka lava tõttu tuleb müügile vaid piiratud arv pileteid”, räägib kontserte korraldava ettevõtte tegevjuht Eva Palm ning soovitab varakult kõigil huvilistel kontserdipiletid endale soetada.

Piletid 23. veebruaril 2011.a Saku Suurhallis toimuvale kontserdile tulevad vabamüüki juba järgmisel esmaspäeval, 13. septembril, kell 10.00 Ticketpro internetipoes.Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service