Reklaam:Maarja K. Gossip.ee-le: Trenni tehakse talvel – suve tuleb nautida!

“Suurem osa naisi tunneb oma figuuri pärast muret just suvekuudel, aga minul on vastupidi. Ennem suve näen rohkem vaeva ning siis lasen ennast lõdvaks, naudin suve ning luban endale kõike,” räägib Unistuste Printsessi saates meeste südameid kiiremini põksuma pannud Maarja K. Gossip.ee-le.

Kuna Eestimaa suvi on meid sellel aastal kostitanud eriti ilusate ilmadega otsustas gossip.ee uurida Unistuste Printsess´i saates tuntust kogunud Maarjalt, kuidas on möödunud särtsaka kaunitari kuum suvi. Maarja, kellel on ka sünnipäev suvel, peab suve lihtsalt vapustavaks aastaajaks ning naudib võimalust, et paljusid asju saab teha just värskes õhus. Trenni tegemise jätab aga ideaalses vormis Maarja teisteks aastaaegadeks ning usub, et suvel tuleb nautida kõike.

Kuidas on möödunud teie suvi?
Minu suvi on möödunud väga vaikselt aga lõbusalt. Olen sõitnud natuke Eesti vahel ringi ning külastanud ka päris mitu korda oma sõpru ja perekonda Helsingis.

Milline on olnud selle suve eredaim mälestus?

See suvi ei ole veel minu jaoks läbi, kuid kindlasti üheks eredamaks suve mälestuseks on see, et käisime hiljuti Kristelil (toim. Kristel Sepp) Pärnumaal külas ning tutvusime lähemalt tema hobidega, milleks on ratsa- ja motosport. Õppisin isegi ATV-ga sõitma. Väga tore oli põllu vahel ATV-ga kihutada.

Kas suvi on teie jaoks pigem aeg mil puhata, päevitada, sõpradega maal grillida või aeg pidutseda ja hullusi teha?

Suvi on lihtsalt vapustav aastaaeg, kuna siis on võimalik palju rohkem asju vabas õhus korda saata. Väga meeldib rulluisutada, rattaga sõita ning jooksmas käia, mida külmema ilmaga ei ole just mõnus teha. Sõpradega maal aega veeta ja grillida ning päikese käes peesitada on ka väga tore. Suvel on hea käia veel pidutsemas just festivalidel ning kontserditel, ööklubide tiheda külastuse jätaks ma külmemateks ilmadeks.

Suvekuudel pööravad naised rohkem tähelepanu oma figuurile. Mis on teie ideaalse figuuri saladus? Kas treenite ja jälgite oma toitumist suvel rohkem kui tavaliselt?
Suurem osa naisi tunneb oma figuuri pärast muret just suvekuudel aga minul on vastupidi. Enne suve näen rohkem vaeva ning siis lasen ennast lõdvaks – naudin suve ning luban endale kõike. Trenniga tegelen ka teistel aastaaegadel rohkem. Suve on nii vähe veel jäänud ning kavatsen iga minutit sellest nautida.


Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service