Reklaam:Joel Steinfeldt seljatas vähi

Laulja Joel Steinfeldt on kaua avalikkuse eest kadunud olnud ja seda põhjusega. Kaks aastat maadles mees ränga vähktõvega ja nüüd, mil tervis taas parem, on ta leidnud ühise keele jumala õpetusega.

“Vähk avastati teises staadiumis. Kahe aasta jooksul tehti mulle seitse laserlõikust ja üks keemiaravikuur. Viimane kestis kuus nädalat, üks kord nädalas,” räägib mees Naistelehele.

Joeli sõnul pole ta raske haiguse tõttu pidanud millestki loobuma, sest tema vajadused on nii minimalistlikud ning suhteliselt tervislikud. “Käisin ja käin esinemas, ükski vajalik toimetamine pole jäänud tegemata. Sõidan jalgratta ja rolleriga, vajadusel abistan teisi ning tegelen kellelegi märkamatult heategevusega.”

Ta on kindel, et enamik hädasid ja haiguseid on inimese enda tegevuse ja eluviiside tagajärg. “Aga on ka erandeid, kus inimesele antakse katsumusi. Sisuliselt pole meil kellelgi teada, mida me tegelikult sisse hingame, sööme või joome. Mida suurem on segadus selles valdkonnas, seda kasulikum on see teatud töösturitele ja kaubitsejatele.”


Tags assigned to this article:
Joel Steinfeldt

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service