Reklaam:Mario Melani: “Lapsena veetsin pidevalt aega meie õmblustöökojas ja just sealt sain kaasa teadmise, et kõige olulisem on klient.”

Tallinnas omanimelist moekauplust pidav Mario Melani (30) sai moepisiku kaasa juba emapiimaga. Õmblustöökoda ja moeäri pidas Firenze lähedal Pistoias juba tema vanaema.

Nagu itaallaste puhul kombeks, peab Mario Melani oluliseks traditsioone ja suguvõsa. Nii on tema arvates tema kesklinnas asuva moekaupluse interjöörist puudu veel fotosuurendused vanaema kunagisest töötoast ja tema valmistatud kleitidest.

“Ma olen tõesti moe keskel üles kasvanud,” räägib Mario ajakirjale Mood. “Lapsena veetsin pidevalt aega meie õmblustöökojas ja just sealt sain kaasa teadmise, et kõige olulisem on klient. Mäletan, kuidas vanaema nende ümber askeldas, ja seda, kuidas kõike tehti nii, nagu klient soovis. Sama suhtumise olen endalegi üle võtnud – klient peab tundma ennast meie poes printsessina. Kui mõni asi on liiga suur või kusagilt lotendab – pole probleemi! Palkan õmbleja ja lasen riideeseme parajaks teha. Ilma selle eest lisatasu võtmata, loomulikult.”

Vaatamata sellele, et Tallinn on väike, käivad siinsed naised Mario sõnul väga moekalt riides. “Ma ütleksin, et eesti naised on isegi naiselikumad kui itaallannad,” teatab ta. “Ja nad ei karda värve! Itaalias näiteks – seda siiski peamiselt väikelinnades – eelistavad naised peamiselt mustvalget kombinatsiooni ja kannavad pigem klassikalisi kui moodsaid rõivaid.”


Tags assigned to this article:
Mario Melani

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service