Narva Bike 2010

R, 16. juuli 2010 18:00, Narva linnus, Narva
L, 17. juuli 2010 18:00, Narva linnus, Narva

„Narva Bike 2010” korralduskomitee lubab sel aastal korraldada enneolematu show!

16.–18. juulil 2010 kolmandat korda Narva Linnuse territooriumil korraldatava rahvusvahelise mootorrattafestivali „Narva Bike 2010“ korralduskomitee valmistab sel aastal ette oma ajaloo kõige rikkalikuma ja üllatusterohkema programmi.

Üks õnnelikest ürituse külastajatest lahkub sel aastal festivalilt uue mootorrattaga, mille on spetsiaalselt selle ürituse jaoks ehitanud maailmakuulus mootorrataste ehitaja Johnny Pag.

Kui sadade mootorratturitega, kes iga aasta juulikuus “ujutavad” Narva linna üle oma tsiklitega, on linnaelanikud juba harjunud, siis festivali programm üllatab kindlasti isegi mootorrattureid, kes külastavad üritust juba mitmendat korda.

Sel aastal on oodata üritusele ligi tuhat mootorratturit – igaüks neist oma läikima löödud tsiklil – tema isiklikul uhkusel ja vaatajate vaimustuse objektil.

„Narva Bike“ on paljude osalejate jaoks leidnud kindla koha nende suvises tsikliürituste graafikus. Enamik osalejaid, kes on kord külastanud meie festivali, on järgmine aasta tulnud tagasi juba sõprade ja tuttavatega.

Sel aastal lahutavad külastajate meelt 20 rock-gruppi üle maailma, peaesinejaks on legendaarne „Uriah Heep“. Esmakordselt esinevad ürituse külastajatele ja osalejatele Narvas miljonite lemmikud üle maailma.

Festivali avab 16. juulil vahushow. Atraktsioon, mis on maailma kuurortide populaarne peashow, on Narvas esmakordselt. Vahushow on esimese päeva disko (DJ Guiness) kulminatsioon. Kui publik on tempoka muusikaga üles köetud, täitub tantsulava loetud minutite jooksul lumivalge vahuga. Need vahupilved on kohati inimsuurused ja võivad publiku katta vahuga täies pikkuses. Vaht ise on tervisele ja külastajate riietele ohutu.

Festivali külastajate ja osalejate vahel loositakse välja tuntud USA mootorrataste ehitaja Johnny Pag’i  spetsiaalselt ürituse jaoks loodud mootorratas. Johnny Pag ehitas juba noorpõlves oma isaga mootorratta ZZ TOP’i kitarristi Billy Gibbonsi jaoks.

Johnny Pag loosib oma tsikli välja ise! Selle jaoks toob ta kaasa spetsiaalse kahuri, millest ta hakkab õhku tulistama oma T-särke (100 tk). Ühele T-särgile on kinnitatud Johnny Pag’i kuldkaart. Õnneseen, kes püüab kinni selle T-särgi, saabki Johnny loodud tsikli omanikuks!

Peale eelpool loetletu ootab „Narva Bike 2010“ külastajaid ja pealtvaatajaid moto-paraad, retrotehnika paraad, tuningshow, tuleshow ja mitmed bike-konkursid, sealhulgas ka “Miss Narva Bike 2010” konkurss.

Piletiinfo: 16. juulini 100–150 krooni, 17. juulist 150–200 krooni.


Tags assigned to this article:
Narva Bike 2010

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service