Tallinnas valitakse tänavu kaks missi: Miss Tallinn ja Miss Reval

OHMYGOSSIP — Nii nagu 1990ndate algul, mil Eestis oli kaks konkureerivat missivalimist: Eesti Miss ja Miss Estonia, valitakse tänavu kaks Tallinna missi: Miss Tallinn ja Miss Reval.

Esimene, kes missivalimise mõttega pärast mitmeaastast pausi välja tuli oli 2012. aasta Soome miss Kati Kokkonen. Tema Miss Reval idee on korraldada uut moodi võistlus koos 18-päevase tuuriga kümnele finalistile. Kandidaatide esitamine algas möödunud aasta 17. detsembril ja lõppes tänavu 9. veebruaril. Missivõistluse kandidaate tutvustatakse juba esmaspäeval, 13. veebruaril ja siis läheb lahti missikarussell, mille finaal peaks toimuma märtsikuus. Miss Reval võistluse partner on Hiltoni hotell Tallinnas.

Teise, Miss Tallinna nimelise võistluse korraldab vanameister Valeri Kirss, kelle hallataval Miss Estonia kodulehel avaldatud info kohaselt algab kandidaatide registreerimine 15. veebruaril. Kandideerimisavaldusi oodatakse kuni 15. septembrini. Miss Tallinn on kavas korraldada 2017. aasta sees ja Miss Estonia 2018. aastal, Eesti Vabariigi juubeliaastal.

Viimane Miss Estonia valiti 2013. aastal ja tiitli pälvis Kristina Karjalainen, kes on sündinud Eestis, aga elanud Soomes.

Vaata lisaks:
Miss Reval´i koduleht: http://www.misstallinn.ee
Miss Reval on uus moderne iludusvïstlus. Korraldame 18- päevase tuuri koos kümne finalistidega. Tuuri käigus külastame sponsoreid ja koostööd nendega osaleme erinevatel üritustel. Meie eesmärk on õpetada finalistidele missindust ning erinevaid missindusega seotud alasid, et nad saaksid endale vïmaluse tegeleda alaga, mis neile meeldib. Nimi Reval sai valitud just seepärast, et see viitab Tallinna ilusale ajaloole. Reval oli varasemalt Tallinna algupärane nimi ning muudetud sai Tallinnaks aastal 1918. Sellel aastal saab valitud esimene Miss Reval ning kogu tegevust saate jälgida meie kodulehel ning meedias.

Miss Tallinn´a koduleht: http://www.missestonia.ee/
Järgmisel aastal tähistab Eesti Vabariigi 100 juubelit. Seoses sellega teen ettepaneku valida sel aastal pealinna esikaunitar 2017 ja järgmise aasta märtsis taas peale pausi Eesti Iluduskuninganna 2018!! Käesolevaga kuulutan välja MissTallinn 2017 & EME 2018 kandidaatide eelregisteerimise.

 

Avafoto: Kristina Karjalainen © Ohmygossip Couture/ Katja Väänänen
Allikas: Eestinen.fi

Loe kõiki OHMYGOSSIP´i uudiseid SIIT

SaveReklaam:
Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service